Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειμαι φανατικη των next, θεωρω οτι ειναι πολυ καλα ρουχα, αλλα πλεον με την ταχυτητα που λερωνεται ο γιος μου δεν μπορω να δινω ουτε αυτα τα χρηματα δυστυχως :(

οποτε orchestra και παλι orchestra που ναι μεν οικονομικα και με αρκετα καλη ποιοτητα αλλα δυστυχως δεν μου αρεσουν τοσο τα σχεδια..

(αλλα τι να κανω η δολια που θελει τρεις αλλαξιες την μερα)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την βοήθεια. Εγώ πάντως πήρα τηλ. πριν λίγο στη Μini Raxevsky και μου είπαν ότι έχουν βάλει μόνο γι αυτές τις μέρες έκπτωση 40% στη νέα συλλογή και έως -70% σε περσινή κολεξιόν! Θα κοιτάξω και αυτά που μου είπατε τώρα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια αυτο το site για παρανυφάκια-παραγαμπράκια ειναι οκ?έμπιστο? Εχει ψωνίσει καποια κοπέλα από εκεί?

http://www.rococlothing.co.uk/

επίσης υπάρχει κάτι σε αντίστοιχο ελληνικό που έχετε να μου προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αυτο το site για παρανυφάκια-παραγαμπράκια ειναι οκ?έμπιστο? Εχει ψωνίσει καποια κοπέλα από εκεί?

http://www.rococlothing.co.uk/

επίσης υπάρχει κάτι σε αντίστοιχο ελληνικό που έχετε να μου προτείνετε?

Γειά σου κοριτσάκι μου. Το συγκεκριμένο μαγαζί πουλάει και μέσω e-bay, τον έχω δει πολλές φορές σε αναζητήσεις που κάνω και από ό,τι θυμάμαι έχει πολύ υψηλό θετικό rating!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου κοριτσάκι μου. Το συγκεκριμένο μαγαζί πουλάει και μέσω e-bay, τον έχω δει πολλές φορές σε αναζητήσεις που κάνω και από ό,τι θυμάμαι έχει πολύ υψηλό θετικό rating!

καλησπέρα κοριτσι μου, σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, η αλήθεια είναι ότι e-bay δεν ξέρω να ψωνίζω, αλλά από το επίσημο site τους σκέφτομαι τελικά να κανω την παραγγελία και να πληρώσω με paypal, από άλλες αναζητήσεις που έκανα δεν βρήκα κάτι ετσι εξίσου οικονομικό, οι τιμές τους ανεβαίνουν από 80ευρώ και πάνω και εγώ χρειάζομαι και για τα δυο παιδάκια μου οποτε δεν μπορώ να δώσω τόσα πολλα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσι μου, σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, η αλήθεια είναι ότι e-bay δεν ξέρω να ψωνίζω, αλλά από το επίσημο site τους σκέφτομαι τελικά να κανω την παραγγελία και να πληρώσω με paypal, από άλλες αναζητήσεις που έκανα δεν βρήκα κάτι ετσι εξίσου οικονομικό, οι τιμές τους ανεβαίνουν από 80ευρώ και πάνω και εγώ χρειάζομαι και για τα δυο παιδάκια μου οποτε δεν μπορώ να δώσω τόσα πολλα...

Αν θέλεις μπορώ να στα πάρω εγώ από e-bay και να στα στείλω, αν συμφέρει περισσότερο δηλαδή. Αν χρειαστείς βοήθεια πες μου ναι?:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μπορώ να στα πάρω εγώ από e-bay και να στα στείλω, αν συμφέρει περισσότερο δηλαδή. Αν χρειαστείς βοήθεια πες μου ναι?:tongue:

Θα σου στείλω μήνυμα, γιατί εχουμε καταλήξει σε 2συγκεκριμένα με την κουμπάρα μου για να ταιριάζουν με το νυφικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια!

Θα ήθελα τη συμβουλή σας. Αγόρασα από το e bay κάτι υλικά για να κάνω μαρτυρικά για μια βάφτιση. Τα πλήρωσα στις 14 Μαίου και η τελευταία πιθανή ημερομηνία παράδοσης ήταν στις 19 Ιουνίου. Η βάφτιση έγινε στις 22 Ιουνίου και αναγκάστηκα να αγοράσω άλλα από εδώ. Άνοιξα case στις 20 Ιουνίου και εξήγησα στον πωλητή ότι δεν τα χρειάζομαι πια τα αντικείμενα και ότι ήθελα επιστροφή χρημάτων. Δέχτηκε και μου είπε αν μου έρθουν τα αντικείμενα να τον ενημερώσω. Σήμερα ήρθαν!!!! Από τη μια τι να τα κάνω πια, δεν τα χρειάζομαι αλλά και αυτός τα έστειλε..... Τι έχετε κάνει σε ανάλογη περίπτωση; Δεν μου έχει κάνει ακόμη refund. Να του τα στείλω πίσω δεν αξίζει, νομίζω ότι πιο πολλά θα είναι τα μεταφορικά. Θα ήθελα τη γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Θα ήθελα τη συμβουλή σας. Αγόρασα από το e bay κάτι υλικά για να κάνω μαρτυρικά για μια βάφτιση. Τα πλήρωσα στις 14 Μαίου και η τελευταία πιθανή ημερομηνία παράδοσης ήταν στις 19 Ιουνίου. Η βάφτιση έγινε στις 22 Ιουνίου και αναγκάστηκα να αγοράσω άλλα από εδώ. Άνοιξα case στις 20 Ιουνίου και εξήγησα στον πωλητή ότι δεν τα χρειάζομαι πια τα αντικείμενα και ότι ήθελα επιστροφή χρημάτων. Δέχτηκε και μου είπε αν μου έρθουν τα αντικείμενα να τον ενημερώσω. Σήμερα ήρθαν!!!! Από τη μια τι να τα κάνω πια, δεν τα χρειάζομαι αλλά και αυτός τα έστειλε..... Τι έχετε κάνει σε ανάλογη περίπτωση; Δεν μου έχει κάνει ακόμη refund. Να του τα στείλω πίσω δεν αξίζει, νομίζω ότι πιο πολλά θα είναι τα μεταφορικά. Θα ήθελα τη γνώμη σας.

αν δεν μπορεσεις να τα πουλησεις αμμεσα γνωμη μου στειλτα πισω...ποσο ογκωδες ηταν το δεμα? ποσο να κοστισουν τα μεταφορικα?


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όγκο....Θα δω πόσο θα είναι τα μεταφορικά.Αλλά πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο να τρέχω στο ταχυδρομείο. Μάλλον θα ενημερώσω τον πωλητή και θα δω τι έχει να μου προτείνει αυτός.Αν είχαν φτάσει τα πράγματα στην ώρα τους όλα θα ήταν μια χαρά. Κρίμα όμως αυτές οι καθυστερήσεις στο ταχυδρομείο...

Ευχαριστώ για την απάντηση πασχαλίτσα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όγκο....Θα δω πόσο θα είναι τα μεταφορικά.Αλλά πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο να τρέχω στο ταχυδρομείο. Μάλλον θα ενημερώσω τον πωλητή και θα δω τι έχει να μου προτείνει αυτός.Αν είχαν φτάσει τα πράγματα στην ώρα τους όλα θα ήταν μια χαρά. Κρίμα όμως αυτές οι καθυστερήσεις στο ταχυδρομείο...

Ευχαριστώ για την απάντηση πασχαλίτσα!

για ποσα χρηματα μιλαμε?

γιατι αν ειναι για 2-3 ευρω, μην μπεις καν στην διαδικασια να τα στειλεις πισω, τα μεταφορικα μονο θα κοστισουν πολυ περισσοτερα


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...