Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αποφασισα τελικα να τη κανω την αγορα για το γαλα απ το Boots ξερει καποιος με τι παραδιδουν;Γτ αν μου τα αφησουν στο ταχυδρομειο καηκαμε...

Για καποια που με ειχε ρωτησει ναι παραδιδουν και Ελλαδα πλεον.

Δεν το ήξερα το συγκεκριμένο σάιτ.

Μονο aptamil εχει απο γαλατά;


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα το συγκεκριμένο σάιτ.

Μονο aptamil εχει απο γαλατά;

Νομιζω και hipp απο αυτα που κυκλοφορουν κι εδω δλδ.Εγω ενδιαφερομαι για Cow & Gate.Δε ξερω τα hipp ποσο εχουν εδω;Μπορει κι αυτα να συμφερουν σε τιμη απο εξωτερικο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια για την γρήγορη απάντηση. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με το εβαυ και πραγματικά δεν ήξερα πως να το χειριστώ. Για την ώρα του έστειλα μνμ και του είπα ότι είμαι πολύ απογοητευμένη και οτί θα έπρεπε κάποιος πιο έμπειρος να έλεγχει την δουλεία της καινούργιας. Του ζήτησα να μου πει ακριβως το παραπάνω ποσο που θέλει και να μου κάνει μια καλή εκπτώση. Η έκπτωση του τελικά ήταν μόνο 2 λίρες!!!!! Ακόμη και με την έκπτωση δεν με συμφέρει. Λέτε να ανοίξω case?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια για την γρήγορη απάντηση. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με το εβαυ και πραγματικά δεν ήξερα πως να το χειριστώ. Για την ώρα του έστειλα μνμ και του είπα ότι είμαι πολύ απογοητευμένη και οτί θα έπρεπε κάποιος πιο έμπειρος να έλεγχει την δουλεία της καινούργιας. Του ζήτησα να μου πει ακριβως το παραπάνω ποσο που θέλει και να μου κάνει μια καλή εκπτώση. Η έκπτωση του τελικά ήταν μόνο 2 λίρες!!!!! Ακόμη και με την έκπτωση δεν με συμφέρει. Λέτε να ανοίξω case?

ε βέβαια να ανοίξεις case!

δε χρειάζεται να τον λυπάσαι! και ανοίγοντας case ή θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω ή θα σου το στείλει θέλει δε θέλει!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια για την γρήγορη απάντηση. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με το εβαυ και πραγματικά δεν ήξερα πως να το χειριστώ. Για την ώρα του έστειλα μνμ και του είπα ότι είμαι πολύ απογοητευμένη και οτί θα έπρεπε κάποιος πιο έμπειρος να έλεγχει την δουλεία της καινούργιας. Του ζήτησα να μου πει ακριβως το παραπάνω ποσο που θέλει και να μου κάνει μια καλή εκπτώση. Η έκπτωση του τελικά ήταν μόνο 2 λίρες!!!!! Ακόμη και με την έκπτωση δεν με συμφέρει. Λέτε να ανοίξω case?

Καλημέρα!

Να ανοίξεις case!!!

Είναι καθαρά θέμα εξαπάτησης και να μη δεχτείς σε καμία περίπτωση να πληρώσεις διαφορά. Ανέφερε όλη την επικοινωνία σας και ζήτα refund. Εφόσον μπορείς να βρεις αυτά που θες από αλλού δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς με τον τύπο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Να ανοίξεις case!!!

Είναι καθαρά θέμα εξαπάτησης και να μη δεχτείς σε καμία περίπτωση να πληρώσεις διαφορά. Ανέφερε όλη την επικοινωνία σας και ζήτα refund. Εφόσον μπορείς να βρεις αυτά που θες από αλλού δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς με τον τύπο.

Καλημέρα, αφού στο μύνημα της δίνει την επιλογή της full refund γιατί πρέπει να ανοίξει case;

Ζήτησε του να σου κάνει επιστροφή χρημάτων όπως ο ίδιος σου προτείνει και αν δεις ότι καθυστερεί ή το αναβάλει τότε άνοιξε case. Αυτό θα έκανα εγώ τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μωρομάντηλα από πού αγοράζετε ?

Τελευταία μου παραγγελία τον Μάρτη του 2014 ήταν από αμαζον (με πωλητή το amazon)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004U9TL66/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B004U9TL66&linkCode=as2&tag=asin07-21

Η τελική τιμή μαζί με τα μεταφορικά ήταν 1,30? το πακέτο.

Tώρα βλέπω ότι το αμαζον σταμάτησε να είναι πωλητής στα συγκεκριμένα και τα μεταφορικά δεν συμφέρουν με τίποτε, οπότε ψάχνω εναλλακτική.

Ευχαριστώ

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια για την γρήγορη απάντηση. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με το εβαυ και πραγματικά δεν ήξερα πως να το χειριστώ. Για την ώρα του έστειλα μνμ και του είπα ότι είμαι πολύ απογοητευμένη και οτί θα έπρεπε κάποιος πιο έμπειρος να έλεγχει την δουλεία της καινούργιας. Του ζήτησα να μου πει ακριβως το παραπάνω ποσο που θέλει και να μου κάνει μια καλή εκπτώση. Η έκπτωση του τελικά ήταν μόνο 2 λίρες!!!!! Ακόμη και με την έκπτωση δεν με συμφέρει. Λέτε να ανοίξω case?

Νομιζω μπορεις να ανοιξεις case ακομα και γι αυτο το λογο.Στη τελικη εσυ σ αυτη τη τιμη αγορασες (τη πρωτη τιμη εννοω).Τι παει να πει εγινε λαθος;Τα λαθη πληρωνονται στη τελικη.Χεσ...ς για την υπαλληλο ας προσεχε αυτος που την εβαλε να δουλεψει εκει.Αν και νομιζω βλακειες σ λεει για υπαλληλο κλπ.Εγω στη θεση σου θα ενημερωνα το ebay ακομα κι αν δεν ανοιγα case και φυσικα θα επαιρνα τα λεφτα μ πισω και μη τον ειδατε.Να ενημερωσεις το ebay οτι χανει την αξιοπιστια του απο κατι τετοιους πωλητες:roll: Εεε μα πια.Τσαντιστηκα τωρα:evil:

Καλησπέρα,

Μωρομάντηλα από πού αγοράζετε ?

Τελευταία μου παραγγελία τον Μάρτη του 2014 ήταν από αμαζον (με πωλητή το amazon)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004U9TL66/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B004U9TL66&linkCode=as2&tag=asin07-21

Η τελική τιμή μαζί με τα μεταφορικά ήταν 1,30? το πακέτο.

Tώρα βλέπω ότι το αμαζον σταμάτησε να είναι πωλητής στα συγκεκριμένα και τα μεταφορικά δεν συμφέρουν με τίποτε, οπότε ψάχνω εναλλακτική.

Ευχαριστώ

Γιάννης

Δεν εχω παρει ακομα απο νετ αλλα δε ξερω αν συμφερει με τα μεταφορικα απο αμαζον.Επισης δεν το εχω ψαξει καθολου ποση διαφορα εχουν απο τα σουπερ μαρκετ να σου πω την αληθεια.Αν θες ενημερωσε ποσο σου βγαινει γτ τωρα αρχιζω και το ψαχνω το θεμα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@ΜΑΡΙΤΑ σημείωσε λάθος! Δεν είδα ότι πρόσφερε full refund! Με συνεπήρε η τιμωρία :D

Παρέλαβα σήμερα τη τσάντα από το aliexpress http://www.aliexpress.com/snapshot/6080972947.html

πολύ ωραίο το σχέδιο και από κοντά. προσεγμένες ραφές, χρώματα, φόδρα και λεπτομέρειες!!! Στιβαρή κατασκευή.

Το μόνο αρνητικό που βρίσκω είναι ότι μυρίζει το πλαστικό... ελπίζω τις επόμενες μέρες να φύγει η μυρωδιά.. την έχω στο μπαλκόνι να παίρνει αέρα!

Γεωργία ξεμυρισε η τσάντα? Ενδιαφέρεται η κουμπάρα μου και δε θέλω να την παρω στο λαιμό μου :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Σας παρακολουθώ αν και δεν γράφω πια....

Κατ΄αρχας σε καμία περίπτωση δεν το γράφω με σκοπό κάποιος να εξαπατήσει το Αμαζον και να το κάνει σύστημα.

Λοιπόν, τώρα που εχει μεταφορικά, κι εγω δεν βάζω πολλες παραγγελίες πια, μαζεύω αυτά που θελω και αν δω και με συμφέρει βάζω παραγγελία. Ομως πλέον, εάν η παραγγελία δεν έρθει στην ώρα της, έστω και για μία μέρα, δεν το αφήνω όπως παλιά. Στέλνω μέιλ και κάνω παράπονα. Και σας πληροφορώ οτι και στις 2 περιπτώσεις που το έχω κάνει, μου έχουν κάνει refund τα μεταφορικα πίσω.

Νομίζω οτι οταν μας βάζει να πληρώσουμε 10 και 20 ευρώ μεταφορικά, έχουμε κι εμείς απαιτήσεις.


i0967wbvenhz372s.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Σας παρακολουθώ αν και δεν γράφω πια....

Κατ΄αρχας σε καμία περίπτωση δεν το γράφω με σκοπό κάποιος να εξαπατήσει το Αμαζον και να το κάνει σύστημα.

Λοιπόν, τώρα που εχει μεταφορικά, κι εγω δεν βάζω πολλες παραγγελίες πια, μαζεύω αυτά που θελω και αν δω και με συμφέρει βάζω παραγγελία. Ομως πλέον, εάν η παραγγελία δεν έρθει στην ώρα της, έστω και για μία μέρα, δεν το αφήνω όπως παλιά. Στέλνω μέιλ και κάνω παράπονα. Και σας πληροφορώ οτι και στις 2 περιπτώσεις που το έχω κάνει, μου έχουν κάνει refund τα μεταφορικα πίσω.

Νομίζω οτι οταν μας βάζει να πληρώσουμε 10 και 20 ευρώ μεταφορικά, έχουμε κι εμείς απαιτήσεις.

Εμενα σε μεγαλη αγορα μου ειχε βγαλει 33 ευρω μεταφορικα.Αν και τελικα συνεφερε σε σχεση με Ελλαδα προτιμησα να ψωνισω απο αλλο σαιτ:roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεωργία ξεμυρισε η τσάντα? Ενδιαφέρεται η κουμπάρα μου και δε θέλω να την παρω στο λαιμό μου :wink:

Ωραια τσαντα τι μεταφορικα πληρωσες;(θα εχετε πει σιγουρα αλλα ειχα καιρο να μπω...)

Ξεμύρισε και σχετικά γρήγορα μάλιστα ΑΛΛΑ δεν δηλώνω το ιδιο ενθουσιασμένη με τη πρώτη μέρα που την είδα!

πρώτον, το ένα λουρί κόπηκε λίγο με χρήση μικρότερη του ενός μήνα (οκ, μου την έραψε η μάνα μου και δε φαίνεται τίποτα αλλά αν έπρεπε να πληρώσω και μοδίστρα?)

δεύτερον, αυτό το πλαστικό παντού με ζεσταίνει!!

και τρίτον, έχουν ήδη μπει εκπτώσεις. Με 30 -35 ευρώ παίρνεις μια πολύ ωραία Axel ή Doca που τη βλέπεις και από κοντά!

Τα μεταφορικά ήταν δωρεάν.

Αυτά! Οπότε, εγώ γενικά δεν δηλώνω πια fun του aliexpress γιατί ότι πήρα χάλια ήταν!

http://www.aliexpress.com/snapshot/6083857500.html

αυτό το παιδικό σετ για παράδειγμα! Η απόλυτη εξαπάτηση! Οι πέρλες στη μπλούζα κολημένες με κόλλα που φαινόταν-ξεχύλιζε, η φούστα με ένα παλιοτούλι ψεύτικο εντελώς και ο φιόγκος με τη πέρλα στη κορυφή, κολλημένος με θερμοκόλλα που ξεχύλιζε επίσης!!!!!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...