Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κροκς δεν έχει τύχει να ψωνίσω, αλλά τους πήρα πέρσι "τύπου κροκς" από σούπερ μάρκετ σε παραλιακό θέρετρο 5 ευρώ. Μια χαρά ήταν για τη δουλειά που τα ήθελα (παραλία). Τα αυθεντικά κροκς τι διαφορές έχουν και είναι τόσο ακριβά?

τα αυθεντικά crocs δεν έχουν καμία μα καμία σχέση με όλα τα άλλα!

Η βασικότερη διαφορά τους είναι το υλικό κατασκευής. Δεν είναι πλαστικό. Είναι από ένα αλλο υλικό που αναπνέει κ δεν υδρώνει το πόδι.

Αν μπεις και στο crocs.eu και διαβάσεις τις πληροφορίες, θα τα καταλάβεις όλα!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για την πιο μικρή (νο 24) πήρα από τα dpam τα adidas που είναι σαν τα crocs σε σχέδιο και μου φάνηκαν καλή ποιότητα, όχι πλαστικό.. Είχε και άλλα της φιρμας τους αλλά ήταν σκέτο πλαστικό!

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα Crilen με 50% και βρήκα στο http://www.bestpricepharmacy.gr/

Δεν το'χα δοκιμάσει μέχρι τώρα το site, αλλά τουλάχιστον έχει paypal. Και από ότι είδα είχε κι άλλες γερές προσφορές, αλλά εμείς μόνο αντικουνουπικό χρειαζόμασταν (τσίμπησα 4, γιατί είμαστε και γλυκοαίματοι ;)) Μεταφορικά 2 ευρώ.


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ηρθε η ώρα για το τελευταίο καθισματάκι μας :P

Διάβασα δίπλα για το MAXI COSI RODIFIX και θα ήθελα να ρωτήσω και εδώ εάν το έχει πάρει κάποια κοπέλα και αν ναι από που.

Το βρήκα εδώ http://www.kiddies24.de/shop/en/Carseats/Car-Seats-15-36-kg/Maxi-Cosi-RodiFix-RASPBERRY-RED-2014::32750.html

Μέχρι τώρα τα καθισματάκια μας ήταν της recaro με βάση isofix, οπότε και τώρα λέω να κινηθώ αναλόγως.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Ηρθε η ώρα για το τελευταίο καθισματάκι μας :P

Διάβασα δίπλα για το MAXI COSI RODIFIX και θα ήθελα να ρωτήσω και εδώ εάν το έχει πάρει κάποια κοπέλα και αν ναι από που.

Το βρήκα εδώ http://www.kiddies24.de/shop/en/Carseats/Car-Seats-15-36-kg/Maxi-Cosi-RodiFix-RASPBERRY-RED-2014::32750.html

Μέχρι τώρα τα καθισματάκια μας ήταν της recaro με βάση isofix, οπότε και τώρα λέω να κινηθώ αναλόγως.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

Βάσω μου από maxi cosi έχουμε το priorifix και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Τελευταία πήραμε αυτό εδώ, για μεγαλύτερες ηλικίες

http://www.amazon.de/gp/product/B0047CPSYA/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

και πραγματικά είναι τόσο καλό όσο το priorifix. Τσέκαρε και αυτό, πρέπει να είναι λίγο ακριβότερο αλλά δες το σαν επιλογή.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ηρθε η ώρα για το τελευταίο καθισματάκι μας :P

Διάβασα δίπλα για το MAXI COSI RODIFIX και θα ήθελα να ρωτήσω και εδώ εάν το έχει πάρει κάποια κοπέλα και αν ναι από που.

Το βρήκα εδώ http://www.kiddies24.de/shop/en/Carseats/Car-Seats-15-36-kg/Maxi-Cosi-RodiFix-RASPBERRY-RED-2014::32750.html

Μέχρι τώρα τα καθισματάκια μας ήταν της recaro με βάση isofix, οπότε και τώρα λέω να κινηθώ αναλόγως.

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!

κι εγώ είμαι fun των Recaro γι αυτό και το τρίτο και τελευταίο μας κάθισμα είναι recaro!!!

Πήραμε αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CKJ8OV6/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 πριν τις αλλαγές στα μτφ όμως!

Είναι μια χαρά! πάρα πολύ καλό γιατί είναι seatfix και κουμπώνει στο κάθισμα όπως η βάση isofix, μειώνοντας με αυτό το τρόπο τους κραδασμούς!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


female, georgiailias, zouzounel, pasxalitsa v,σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Από ότι βλέπω όλα έχουν πολύ καλές κριτικές, οπότε μάλλον θα καταλήξω με γνώμονα τις διαστάσεις μιας και το C1 από χώρο πάσχει!

Ευχαριστημένη με το concord?Από το kiddies24.de το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Αν και δεν βλέπω μεγάλη κίνηση τώρα τελευταία (που είναι οι ωραίες εποχές που το άμαζον δεν είχε μεταφορικά), Θα ήθελα να ζητήσω συμβουλή από τις πιο εμπείρες στο εβαυ.

Αγόρασα υλικά αξίας 3 λιρών (ήταν πραγματικά πολύ φθηνά) με κανονική τιμή και όχι δημοπρασία. Πλήρωσα κανονικά και τώρα ο πωλητής μου γράφει οτι η τιμή ήταν λάθος και αν τα θέλω να πληρώσω την διαφορά ή να μου κάνε επιστροφή των λεφτών μου.

We are writing to you regarding to the items you purchases from us.

Actually the price of these items are wrong.This mistake was made by a new staff who is in our company less than one month.We sincerely apologize for the inconvenience.Our manager have punished her about this.But we need to resolve this issue with our customers friendly,if we canʼt,she might be fired.

So if you still want to buy them,could you please kindly pay us the price difference?Or if you don't want to pay more,we could offer you a full refund.Please advise which would you prefer?

Really hope you could understand that sometimes mistake happens.

Best wishes.

Τι προτείνετε να κάνω; Τα υλικά τα χρείαζομαι, δεν τα βιάζομαι όμως, και σίγουρα θα μπορούσα να τα πάρω από αλλού (αν το ξαναψάξω) με καλύτερη τιμή από αυτή που ζητάει τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα τελικα να τη κανω την αγορα για το γαλα απ το Boots ξερει καποιος με τι παραδιδουν;Γτ αν μου τα αφησουν στο ταχυδρομειο καηκαμε...

Για καποια που με ειχε ρωτησει ναι παραδιδουν και Ελλαδα πλεον.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αναστασια (σορυ δεν μπορω να κανω quote απο το κινητο...) εγω θα το εψαχνα να ψωνισω απο αλλο πωλητη ακομα κι αν ειχε διαφορα στη τελικη τιμη.Αυτο που θα με χαλαγε στη περιπτωση αυτη ειναι οτι μπορει και να το εχει συστημα για να προσελκυει πελατες που τελικα επιλεγουν να πληρωσουν τη διαφορα.Θα το εγραφα και στα σχολια αν τελικα ψωνιζα για να το ξερουν και οι επομενοι πελατες του...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Αν και δεν βλέπω μεγάλη κίνηση τώρα τελευταία (που είναι οι ωραίες εποχές που το άμαζον δεν είχε μεταφορικά), Θα ήθελα να ζητήσω συμβουλή από τις πιο εμπείρες στο εβαυ.

Αγόρασα υλικά αξίας 3 λιρών (ήταν πραγματικά πολύ φθηνά) με κανονική τιμή και όχι δημοπρασία. Πλήρωσα κανονικά και τώρα ο πωλητής μου γράφει οτι η τιμή ήταν λάθος και αν τα θέλω να πληρώσω την διαφορά ή να μου κάνε επιστροφή των λεφτών μου.

We are writing to you regarding to the items you purchases from us.

Actually the price of these items are wrong.This mistake was made by a new staff who is in our company less than one month.We sincerely apologize for the inconvenience.Our manager have punished her about this.But we need to resolve this issue with our customers friendly,if we canʼt,she might be fired.

So if you still want to buy them,could you please kindly pay us the price difference?Or if you don't want to pay more,we could offer you a full refund.Please advise which would you prefer?

Really hope you could understand that sometimes mistake happens.

Best wishes.

Τι προτείνετε να κάνω; Τα υλικά τα χρείαζομαι, δεν τα βιάζομαι όμως, και σίγουρα θα μπορούσα να τα πάρω από αλλού (αν το ξαναψάξω) με καλύτερη τιμή από αυτή που ζητάει τώρα.

Εγώ θα άνοιγα case στο ebay (παραθέτοντας και το email που σου έστειλε) γιατί αυτό που κάνει είναι παράνομο. όπως εσύ είσαι υποχρεωμένη να το πληρώσεις αφου το αγοράσεις, έτσι κι αυτός είναι υποχρεωμένος να το στείλει! Και αν ο πωλητής σου είναι και κανένας από τους αγαπητούς μας κινέζους, τότε σίγουρα το έχει σύστημα! Όλο πονηριές είναι αυτοί..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...