Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθειά σας...θέλουμε να αγοράσουμε ένα tablet μιας και το μικρό φορητό λαπτοπ που είχαμε χάλασε....

Έχω χαθεί όμως και δεν ξέρω πιο να πάρω....

Θέλω να κάνει τα παρακάτω:

να είναι γρήγορο

να βλέπουν τα παιδιά κανένα παιδικό

η μπαταρία να διαρκεί πάνω από 5 ώρες

να συνδέεται στο Skype

να έχει wi-fi

να έχει κάμερα

μου είπαν να έχει android γιατί θα μεταναστεύσουμε Γερμανία και θα πρέπει να μπορούμε να βρίσκουμε εύκολα συγκοινωνίες, μουσεία, μάρκετ κτλ.

Ο άντρας μου είναι ήδη Γερμανία, μήπως συμφέρει να πάρει από εκεί καλύτερα και να αγοράσω κανένα μικρό μόνο για τα παιδικά για τα παιδιά μιας και θέλω να τα απασχολήσω στο αεροπλάνο αφού η πτήση θα είναι 2,5 ώρες...;

Αχ έχω καταμπερδευτεί.........:confused:


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου καμιά πρόταση για αντιηλιακό για τα μικρά και εμάς υπάρχει? Ξεμείναμε και χρειαζόμαστε άμεσα γι'αυτό και προτιμώ από Ελληνικό κατάστημα να έρθει άμεσα γιατί καιγόμαστεεεε:)

Παρηγγειλα απο το pharmacydiscount make up,αντηλιακό la Roche posey για μένα και για τα μωρά της Vichy όλα μαζί 40 ευρωπούλα με απόδειξη κ 4δειγματακια.

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο το pharmacydiscount make up,αντηλιακό la Roche posey για μένα και για τα μωρά της Vichy όλα μαζί 40 ευρωπούλα με απόδειξη κ 4δειγματακια.

Ευχαριστώ πολύ, παράγγειλα από pharmacy4u που έχω παραγγείλει και άλλες φορές. Για μια ακόμη φορά βρήκα τις χαμηλότερες τιμές στα προιόντα που ήθελα. Σε ευχαριστώ πολύ όμως.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθειά σας...θέλουμε να αγοράσουμε ένα tablet μιας και το μικρό φορητό λαπτοπ που είχαμε χάλασε....

Έχω χαθεί όμως και δεν ξέρω πιο να πάρω....

Θέλω να κάνει τα παρακάτω:

να είναι γρήγορο

να βλέπουν τα παιδιά κανένα παιδικό

η μπαταρία να διαρκεί πάνω από 5 ώρες

να συνδέεται στο Skype

να έχει wi-fi

να έχει κάμερα

μου είπαν να έχει android γιατί θα μεταναστεύσουμε Γερμανία και θα πρέπει να μπορούμε να βρίσκουμε εύκολα συγκοινωνίες, μουσεία, μάρκετ κτλ.

Ο άντρας μου είναι ήδη Γερμανία, μήπως συμφέρει να πάρει από εκεί καλύτερα και να αγοράσω κανένα μικρό μόνο για τα παιδικά για τα παιδιά μιας και θέλω να τα απασχολήσω στο αεροπλάνο αφού η πτήση θα είναι 2,5 ώρες...;

Αχ έχω καταμπερδευτεί.........:confused:

Καλημέρα, μην το ψάχνεις καθόλου , εχω αλλάξει 3 με andriod και όταν πηραμε ipad καταλάβαμε τι παει να πει tablet. Παρε το mini είναι super, δες το στο skroutz και αγόρασέ το φθηνά.


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μην το ψάχνεις καθόλου , εχω αλλάξει 3 με andriod και όταν πηραμε ipad καταλάβαμε τι παει να πει tablet. Παρε το mini είναι super, δες το στο skroutz και αγόρασέ το φθηνά.

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/gg-shop4-less-new-14/40947583?p=1&nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_176&a=1656&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=c54b0ecb-92f1-4729-bfd9-e167be75a126&division=special-deal&uh=ada83aca-1da1-43c0-975e-2d0068749b0a&date=20142506&sender=rm&s=body&c=deal_button&d=deal-page&utm_campaign=gg-shop4-less-new-14-40947583


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για ποσα χρηματα μιλαμε?

γιατι αν ειναι για 2-3 ευρω, μην μπεις καν στην διαδικασια να τα στειλεις πισω, τα μεταφορικα μονο θα κοστισουν πολυ περισσοτερα

Καλημέρα! Το ποσό είναι μικρό και δεν αξίζει επιστροφή. Τελικά ο πωλητής μου πρότεινε να μου επιστρέψει τα μισά λεφτά και το δέχτηκα. Γιατί δεν είναι μόνο τα λεφτά που έδωσα για τα υλικά στον πωλητή αλλά το γεγονός ότι αναγκαστικά αγόρασα άλλα από εδώ.Νομίζω ότι ήταν η καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθειά σας...θέλουμε να αγοράσουμε ένα tablet μιας και το μικρό φορητό λαπτοπ που είχαμε χάλασε....

Έχω χαθεί όμως και δεν ξέρω πιο να πάρω....

Θέλω να κάνει τα παρακάτω:

να είναι γρήγορο

να βλέπουν τα παιδιά κανένα παιδικό

η μπαταρία να διαρκεί πάνω από 5 ώρες

να συνδέεται στο Skype

να έχει wi-fi

να έχει κάμερα

μου είπαν να έχει android γιατί θα μεταναστεύσουμε Γερμανία και θα πρέπει να μπορούμε να βρίσκουμε εύκολα συγκοινωνίες, μουσεία, μάρκετ κτλ.

Ο άντρας μου είναι ήδη Γερμανία, μήπως συμφέρει να πάρει από εκεί καλύτερα και να αγοράσω κανένα μικρό μόνο για τα παιδικά για τα παιδιά μιας και θέλω να τα απασχολήσω στο αεροπλάνο αφού η πτήση θα είναι 2,5 ώρες...;

Αχ έχω καταμπερδευτεί.........:confused:

Αν είναι πιο φτηνά στην Γερμανία μην αγοράσεις από εδώ μόνο για το αεροπλάνο. Δεν είναι πολλές οι ώρες και τα παιδάκια σου μπορείς να τα απαοσχήσεις με παραμυθάκια και ιστορίες.

Εγώ πήρα ένα 7άρι πριν κανά τρίμηνο αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη από το συγκεκριμένο γιατί μου έβγαλε ζημιά στον 1 μηνα:(

Κοίτα στο skroutz, ξεκινάει η τιμή του από 239 ευρώ http://www.skroutz.gr/s/2567463/Apple-iPad-mini-Wifi-16GB.html

και τα σχόλια από ό,τι διαβάζω είναι πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά μία ερώτηση

Ποιά η διαφορά ipad με tablet; Είμαι ολίγον άσχετη...:(


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλά μία ερώτηση

Ποιά η διαφορά ipad με tablet; Είμαι ολίγον άσχετη...:(

εννοεις ποια η διαφορα του ipad με ενα αλλο tablet? γιατι το ipad ειναι tablet ;)


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Μπερδεύτηκα γιατί στα public έχουν άλλη κατηγορία για τα ipad και άλλη τα tablet στην αναζήτηση...

Μάλλον τα ipad είναι καλύτερα, γιαυτό και μου τα προτείνετε έτσι; Γιατί βλέπω ότι σκέτα tablet έχει και πολύ φθηνότερα ξεκινούν από 60?...ενώ τα ipad από 239 και πάνω όπως μου είπατε.........:confused:


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Marylin... Και τα δυο είναι ταμπλέτες. Δηλαδή επίπεδοι, φορητοί και πανάλαφροι υπολογιστές.

Η διαφορά είναι η εξής μια. Τα ipads είναι της εταιρίας apple, έχει δικό της λογισμικό και θεωρούνται κορυφαία.

Τα λοιπά τάμπλετς λειτουργούν είτε με android λειτουργικό (κατ εμέ και τον κύκλο μου που είναι χωμένοι στους υπολογιστές πολύ πριν ξυπνήσουμε οι υπόλοιποι, είναι μια χαρά λειτουργικό για έναν απλό χρήστη που υποθέτω πως είσαι), είτε με windows λειτουργικό. Το τελευταίο είναι το λιγότερο χρησιμοποιούμενο όταν αφορά ταμπλέτες.

Η επιλογή είναι δική σου. ΑΛΛΑ, για να συννενοούμαστε έναν υπολογιστή (αυτό είναι τα ταμπλετ) δεν τα επιλέγουμε μόνο βάσει λειτουργικού αλλά και για το πόσο καλό επεξεργαστή έχουν, το μέγεθος οθόνης, τι υποστηρίζει και τι όχι κ.ο.κ.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την διαφώτισή σας!

Τελικά θα καταλήξω στο ipad με αγορά από ebay.de που είναι πολύ πιο φθηνά και έχουν και εγγύηση...γιατί αν το πάρω από εδώ και μου πάθει κάτι άντε να πληρώνω μεταφορικά Ελλάδα-Γερμανία...δε λέει...

Για το αεροπλάνο κάτι θα σκεφτώ....χαχαχα

Να είστε καλά!!!


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την διαφώτισή σας!

Τελικά θα καταλήξω στο ipad με αγορά από ebay.de που είναι πολύ πιο φθηνά και έχουν και εγγύηση...γιατί αν το πάρω από εδώ και μου πάθει κάτι άντε να πληρώνω μεταφορικά Ελλάδα-Γερμανία...δε λέει...

Για το αεροπλάνο κάτι θα σκεφτώ....χαχαχα

Να είστε καλά!!!

Για τα iPad ΑΝ σου πάθει (που ειναι πολυυυυυ δύσκολο) οπου κ να πας σε καλύπτει η ευρωπαϊκή εγγύηση της apple (να κανεις ομως register το προϊόν στην apple).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...