Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες IVF 2023


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ναι κορίτσι μου, όλα άψογα πήγαν. Τα κοριτσάκια μας είναι ακριβώς στην μέση στις καμπύλες ανάπτυξης, ούτε λιγότερο ούτε περισσότερο, ο τράχηλος καλός, ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος, τα είδα κιόλας να ρίχνουν κάτι κλωτσιές 😄 

Πολύ ωραία ήταν!! 😍 

Άντε σε 3 μερούλες είναι η σειρά σου 

Τι ωραία!! 

Μπράβο μπράβο! 

Αρχισες να τις νιώθεις;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ναι κορίτσι μου, όλα άψογα πήγαν. Τα κοριτσάκια μας είναι ακριβώς στην μέση στις καμπύλες ανάπτυξης, ούτε λιγότερο ούτε περισσότερο, ο τράχηλος καλός, ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος, τα είδα κιόλας να ρίχνουν κάτι κλωτσιές 😄 

Πολύ ωραία ήταν!! 😍 

Άντε σε 3 μερούλες είναι η σειρά σου 

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι πολύ πολύ :) :)

Αχ ναι λίγο έμεινε ανυπομονώ τόσο πολύ να δω ότι όλα είναι καλά ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Xristina96 said:

Τι ωραία!! 

Μπράβο μπράβο! 

Αρχισες να τις νιώθεις;; 

Αχ δεν είμαι σίγουρη. Νιώθω κάτι χτυπηματάκια από μέσα κάποιες στιγμές αλλά δεν μου είναι ξεκάθαρο ότι είναι τα μωρά. Αυτό το φτερούγισμα πάντως δεν το έχω νιώσει ακόμα, ίσως είναι νωρίς 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Αχ δεν είμαι σίγουρη. Νιώθω κάτι χτυπηματάκια από μέσα κάποιες στιγμές αλλά δεν μου είναι ξεκάθαρο ότι είναι τα μωρά. Αυτό το φτερούγισμα πάντως δεν το έχω νιώσει ακόμα, ίσως είναι νωρίς 

Καλημέρα,

Το φτερούγισμα είναι σχετικό. Μπορεί να μην το νιώσεις. Εάν νιώθεις σπρωξιματακι από μέσα προς τα έξω αυτά είναι ❤️ σε λίγες μέρες θα το νιώσεις ποιο έντονα. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Αχ δεν είμαι σίγουρη. Νιώθω κάτι χτυπηματάκια από μέσα κάποιες στιγμές αλλά δεν μου είναι ξεκάθαρο ότι είναι τα μωρά. Αυτό το φτερούγισμα πάντως δεν το έχω νιώσει ακόμα, ίσως είναι νωρίς 

και φτερούγισμα δεν έχω νιώσει, ακόμη τον καταλαβαίνω ανάσκελα ξαπλωμένη να κουνιέται, στην αρχή σαν σπρώξιμο ή σαν να κολυμπάει ένα ψαράκι ή σαν γουργουρητό! ακόμη εμένα είναι ήπια αυτά που νιώθω 🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 hours ago, Xristina96 said:

Καλημέρα,

Το φτερούγισμα είναι σχετικό. Μπορεί να μην το νιώσεις. Εάν νιώθεις σπρωξιματακι από μέσα προς τα έξω αυτά είναι ❤️ σε λίγες μέρες θα το νιώσεις ποιο έντονα. 

 

7 hours ago, silvy22 said:

και φτερούγισμα δεν έχω νιώσει, ακόμη τον καταλαβαίνω ανάσκελα ξαπλωμένη να κουνιέται, στην αρχή σαν σπρώξιμο ή σαν να κολυμπάει ένα ψαράκι ή σαν γουργουρητό! ακόμη εμένα είναι ήπια αυτά που νιώθω 🥰

Και εχτές το βράδυ, μετά που σας έστειλα, αυτά τα χτυπηματάκια έγιναν μικρά φτερουγισματάκια. Δηλαδή λίγο πιο έντονα και συνεχόμενα. Κάπως σαν το ψαράκι που λέει και η Silvy χαχα 🥰

  • Λουλούδια 5

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου … τι είναι το ένστικτο της μάνας .. από την ώρα που βγήκε θετικό το τεστ ήξερα ότι θα είναι αγόρι .. ολοι γύρω μου έλεγαν ότι έχω κορίτσι , εντάξει ήθελα κιόλας κορίτσι .. και τελικά είναι αγοραρος!!!! 🥰

  • Μου αρέσει 6
  • Λουλούδια 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ririii88 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου … τι είναι το ένστικτο της μάνας .. από την ώρα που βγήκε θετικό το τεστ ήξερα ότι θα είναι αγόρι .. ολοι γύρω μου έλεγαν ότι έχω κορίτσι , εντάξει ήθελα κιόλας κορίτσι .. και τελικά είναι αγοραρος!!!! 🥰

Καλησπέρα! 

Με το καλό! 

Εγώ ένιωθα ότι τα έμβρυα που έχω στην κατάψυξη είναι κοριτσάκια. Μέχρι την αυχενική έλεγα έχω κορίτσι και τελικά κοριτσάκι ❤️ και ας πίστευα από μικρή ότι εγώ θα γίνω αγορομανα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ririii88 said:

Γεια σας κορίτσια μου … τι είναι το ένστικτο της μάνας .. από την ώρα που βγήκε θετικό το τεστ ήξερα ότι θα είναι αγόρι .. ολοι γύρω μου έλεγαν ότι έχω κορίτσι , εντάξει ήθελα κιόλας κορίτσι .. και τελικά είναι αγοραρος!!!! 🥰

Τι καλά νέα!!! Με το καλό!! Γερός και τυχερός να είναι στη ζωή του!!! ❤️🙏🏻

Έκανα μετάβαση κι εγώ στο γκρουπ των μαμάδων! 😉

  • Μου αρέσει 3
  • Λουλούδια 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Miss_Pineapple είπε:

Τι καλά νέα!!! Με το καλό!! Γερός και τυχερός να είναι στη ζωή του!!! ❤️🙏🏻

Έκανα μετάβαση κι εγώ στο γκρουπ των μαμάδων! 😉

Σ ευχαριστώ πολύ και Πολλά συγχαρητήρια !!!!!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Miss_Pineapple είπε:

Τι καλά νέα!!! Με το καλό!! Γερός και τυχερός να είναι στη ζωή του!!! ❤️🙏🏻

Έκανα μετάβαση κι εγώ στο γκρουπ των μαμάδων! 😉

Καλωσόρισες ❤️❤️

Σου εύχομαι μια ήρεμη και υγιείς εγκυμοσύνη ❤️

Όλες να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ririii88 said:

Σ ευχαριστώ πολύ και Πολλά συγχαρητήρια !!!!!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι ;; 

Να είσαι καλά! Αύριο μπαίνω με το καλό στην 8η και έχω δίδυμα. Έχω Τετάρτη τον 2ο υπέρηχο και ανυπομονώ... ✌🏻 Εγώ έχω προαίσθημα ότι έχω ένα και ένα αλλά θα δείξει.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Miss_Pineapple είπε:

Να είσαι καλά! Αύριο μπαίνω με το καλό στην 8η και έχω δίδυμα. Έχω Τετάρτη τον 2ο υπέρηχο και ανυπομονώ... ✌🏻 Εγώ έχω προαίσθημα ότι έχω ένα και ένα αλλά θα δείξει.. 

αχουυυυυυ διδυμάκια … σου εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη .. εγώ κατάλαβα ότι κ διαίσθηση συνήθως βγαίνει αληθινή .. 

πρίν από 13 λεπτά , Xristina96 είπε:

Καλησπέρα! 

Με το καλό! 

Εγώ ένιωθα ότι τα έμβρυα που έχω στην κατάψυξη είναι κοριτσάκια. Μέχρι την αυχενική έλεγα έχω κορίτσι και τελικά κοριτσάκι ❤️ και ας πίστευα από μικρή ότι εγώ θα γίνω αγορομανα.

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Εγώ αφού βγήκε θετικό το τεστ κ χοριακες κτλ ήμουνα σίγουρη για αγόρι .. στην αυχενική βέβαια δεν φάνηκε τίποτα κ όλοι άρχισαν πιο πολύ να λένε για κορίτσι .. εγώ συνέχιζα να νιώθω το ίδιο και έλεγα «κάποια στιγμή θα σας δείξει το πουλί του θα δείτε».. 🤣🤣

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ririii88 είπε:

αχουυυυυυ διδυμάκια … σου εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη .. εγώ κατάλαβα ότι κ διαίσθηση συνήθως βγαίνει αληθινή .. 

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Εγώ αφού βγήκε θετικό το τεστ κ χοριακες κτλ ήμουνα σίγουρη για αγόρι .. στην αυχενική βέβαια δεν φάνηκε τίποτα κ όλοι άρχισαν πιο πολύ να λένε για κορίτσι .. εγώ συνέχιζα να νιώθω το ίδιο και έλεγα «κάποια στιγμή θα σας δείξει το πουλί του θα δείτε».. 🤣🤣

Και σας έκανα τσα! Να τα χαχχαχαχχαχα

Εμάς μας ανοίγει της ποδαρες της κάθε φορά. Να το νινακι να το να το χαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Xristina96 είπε:

Και σας έκανα τσα! Να τα χαχχαχαχχαχα

Εμάς μας ανοίγει της ποδαρες της κάθε φορά. Να το νινακι να το να το χαχαχχαχα

μεχρι κ το χέρι έβαλε μπροστά κ έλεγε ο γιατρός μου βρε σκασμένο κάτσε να δουν το πουλί σου οι γονείς σου .. 🤣🤣🤣 γιατί κουνιόταν αρκετά δεν ήθελε .. 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...