Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Πιθανότητα εγκυμοσύνης?


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! 

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και καιρό για παιδι. Έχουμε κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις κ είναι όλες καλές. Το μόνο αρνητικό σημείο είναι η ηλικία μου, είμαι 40 και το άγχος που έχω για αυτό το θέμα γενικότερα! Είχα τελευταία περίοδο στις 21/2 (κύκλος 28 ημερών) και ξεκίνησα τα serpafar έπειτα από οδηγία του γιατρού μου. Στις 6/3 κάναμε υπέρηχο και τα ωάρια είχαν μεγαλώσει οπότε κ μου είπε να κάνω την ένεση pregnyl. Την έκανα την ίδια μέρα στις 6.30 το απόγευμα και ήρθα σε επαφή την επόμενη μέρα (όπως μου είπε ο γιατρός- δε μου είπε όμως τι ωρα) στις 12.00, στις 15.00 και το βράδυ στις 00.30. Μηπως θα έπρεπε να έρθω σε επαφή κ την μεθεπόμενη ημέρα? Υπάρχουν πιθανότητες εγκυμοσύνης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Μαριάννα_28 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! 

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και καιρό για παιδι. Έχουμε κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις κ είναι όλες καλές. Το μόνο αρνητικό σημείο είναι η ηλικία μου, είμαι 40 και το άγχος που έχω για αυτό το θέμα γενικότερα! Είχα τελευταία περίοδο στις 21/2 (κύκλος 28 ημερών) και ξεκίνησα τα serpafar έπειτα από οδηγία του γιατρού μου. Στις 6/3 κάναμε υπέρηχο και τα ωάρια είχαν μεγαλώσει οπότε κ μου είπε να κάνω την ένεση pregnyl. Την έκανα την ίδια μέρα στις 6.30 το απόγευμα και ήρθα σε επαφή την επόμενη μέρα (όπως μου είπε ο γιατρός- δε μου είπε όμως τι ωρα) στις 12.00, στις 15.00 και το βράδυ στις 00.30. Μηπως θα έπρεπε να έρθω σε επαφή κ την μεθεπόμενη ημέρα? Υπάρχουν πιθανότητες εγκυμοσύνης?

Μια χαρά είναι οι επαφές σου.και υπέρ του δέοντος θα έλεγα. Εννοείται ότι υπάρχει περίπτωση  εγκυμοσύνης αφού κ οι εξετάσεις σας είναι καλές αλλά κ έγινε την ημέρα της ωορρηξιας. Συντομα με ένα γερό  μωράκι εύχομαι. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , MumMaria είπε:

Μια χαρά είναι οι επαφές σου.και υπέρ του δέοντος θα έλεγα. Εννοείται ότι υπάρχει περίπτωση  εγκυμοσύνης αφού κ οι εξετάσεις σας είναι καλές αλλά κ έγινε την ημέρα της ωορρηξιας. Συντομα με ένα γερό  μωράκι εύχομαι. 

Να είσαι καλά! Σ ευχαριστω πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...