Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Ναντια μου να σας ζησουν τα αγγελουδια!!!


PENIBA2

Recommended Posts

σημερα το μεσημερακι συμφωνα με εγκυροτατες πληροφοριες η Ναντιας μας εφερε στον κοσμο τα διδυμακια της!!!δυο υγιεστατα μωρακια ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!!!νεοτερα και λεπτομεριες θα εχουμε εντος των επομενων ημερων!

Ναντια ειμαι πολυ συγκινημενη και βουρκωμενη (ως συνηθως χα χα χα)!!!

να σας ζησουν τα μωρακια σας!να ειναι γερα και να τα καμαρωσετε οπως επιθυμουν!ηρθε η ωρα που περιμενες χρονια κοριτσακι μου γλυκο:ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήηηηηησουν!!!!!!! Ναντιάκι μου γλυκό!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! Έγινες μανούλα!! Κι όχι ενός, αλλά δύοοοοοοοοοοοο μωρουδελινίων!!!!

Να ξέρεις ότι μας έδωσες μεγάλη χαρά!!

Να μας τα φιλήσεις τα κουκλάκια μας!!!!!!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ τα αγγελουδια σας!!!!!!!!!!!

Παντα γερα και ευτυχισμενα να ειναι.......να τα καμαρωσετε οπως επιθυμητε!!!!!!!!!!!

Η συγκινηση μου ειναι μεγαλη (και ναι ειμαι παλι στο μαγαζι και θα γινω ρεζιλι χαχαχαχαχα).......νιωθω τοσο χαρουμενη Ναντιακι μου !!!

Εγινες μανουλαααααααααααααααα..........το θαυμα ολοκληρωθηκε!!!

Το παλεψατε και βγηκατε ΝΙΚΗΤΕΣ!!!!!

Αξιζε τοσος κοπος και υπομονη......σας φανταζομαι με τον Ναντιμορακο με ενα χαμογελο κολλημενο μεχρι τα αφτια.....χαχαχα......να ειστε για παντα ετσι!!!

Καλο σαραντισμο ,καλη επιστροφη στο σπιτακι σας και περιμενουμε νεαααααα!!!!!!!!!!

φιλακια πολλαααααααα και τις ευχες μου στον συζηγο!!!!!!!:P:p


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναντιάκι μου γλυκό, να σας ζήσουν τα αγγελούδια...!!! :D:D

Σε φαντάζομαι να τα κρατάς αγκαλιά και να κλαις από ευτυχία...!!!

Όλες οι παλιές ζήσαμε έντονα κάθε αγωνία σου κι, όπως καταλαβαίνεις, επήλθε και για μας η κάθαρση....!! :lol::lol::lol::lol:

Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας και στο υπέροχο δωματιάκι σας κι εκεί να μεγαλώσετε, να παίζετε, να τσακώνεστε, να γελάτε, να ζήσετε κάθε λεπτό με αγάπη και κατανόηση.....!!!

Καλό σαραντισμό και καλή ανατροφή, φιλεναδίτσα, περιμένουμε νέα σας...!!!

Να χαϊδεψεις κι από εμένα τα τοσοδούλικα πατουσάκια τους....!!! :D:D:D:D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Ναντια μου να σας ζησουν τα αγγελουδια σας...να ειναι παντα υγιεστατα....

αχ κοριτσακι μου αληθεια ειμαι πολυ χαρουμενη που τα καταφερες!!!

καλο σαραντισμο και καλη ανατροφη!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μπιφτεκακι μου γλυκο να σας ζησουν τα παιδακια σας γερα και δυνατα να ειναι!!!!

Εγινες ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Με το καλο να γυρισετε σποτι σας καλο σαραντισμο να εχεις και καλα ξενυχτια φιλεναδα!!!!!

Φιλακια σε ολους μα περισσοτερο στα ζουζουνια!!!

1648915bzohq9w5jj.gif

1648917f79499xh74.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαίρομαι πολύ φιλενάδα που επιτέλους το όνειρο που ξεκίνησε εκείνο το βράδυ του Γενάρη έγινε πραγματικότητα... επιτέλους τα μωράκια σου είναι στην αγκαλιά σου.. Να είναι πάντα γερά κι ευτυχισμένα...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα να σου ζήσουν τα μωρακιααααααααααααααααααααααααα.με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας και να γεμισει φωνουλες και γελακια!καλο σαραντισμο και καλες αγκαλιτσες πλεον!!!να δώσεις πολλά φιλακια στα πατουσακια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά....:D:D:D

Σας ευχαριστώ πολύ όλες....!!!!

Ναι, είναι αλήθεια...έγινα κι εγώ μανούλα (το λέω και αντηχεί κάπως περίεργα η λέξη στ'αυτιά μου!)...

Είμαι πολύ πολύ ευτυχισμένη...κι όταν με το καλό έρθουν σπιτάκι μας, θα το χάσω τελείως το μυαλό μου...:D:D

Και τώρα το έχω χάσει....αλλά όχι τελείως :tongue::tongue:

Φιλάκια πολλάααααα!!!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...