Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια ! Είμαι νέα στην παρέα σας και θα ήθελα την βοήθεια σας και τις εμπειρίες σας! Έχω ήδη ένα παιδάκι ! Και είπαμε να βάλουμε μπρος για δεύτερο, από αυτόν τον μήνα !  Έχω σταθερό κύκλο κάθε 28 ημέρες !  Ήρθα σε ελεύθερη επαφή , την  9η 10η 12η 13η 16η ημέρα  του κύκλου μου ! Τελευταία περίοδος 15/04 βρίσκομαι τώρα, μια εβδομάδα πριν να μου ξανά έρθει η περίοδος ! Όμως, μια εβδομάδα τώρα περίπου, έχω χαμηλά στην κοιλιά  πόνακια , τραβήγματα, και μούδιασματα, το στήθος μου έχει πρηστεί παρά πολύ, και δεν αντέχω να το αγγίζω!  Επίσης έχω πολλά υγρά, διάφανα αλλά και λευκά ( κολλώδης) αοσμα! Και φυσικά πολύ κούραση !  Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης; Γιατί στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα συμπτώματα , και πιάσαμε το σπορακι μας με την πρώτη επαφή !  Επίσης νομιζω είναι νωρίς για τεστ εγκυμοσύνης;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...