Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Αν θες να σου προτείνω ιατρό στείλε μου πμ.

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

38η εβδομαδα και πονοι χαμηλα


Recommended Posts

Καλησπέρα!διανύω την 38η εβδομαδα και αυτές τις ημέρες και ειδικά τις νύχτες κάθε κίνηση του μπεμπη στην κοιλια με πονάει απίστευτα από κάτω σε σημείο να μην μπορώ εκείνη την ώρα να κουνηθω !το παθαίνετε και εσείς??υπάρχει περίπτωση λετε να πλησιάζουμε στον τοκετο??στα άλλα δύο παιδιά δεν το είχα αυτό στο τέλος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, ria31 είπε:

Καλησπέρα!διανύω την 38η εβδομαδα και αυτές τις ημέρες και ειδικά τις νύχτες κάθε κίνηση του μπεμπη στην κοιλια με πονάει απίστευτα από κάτω σε σημείο να μην μπορώ εκείνη την ώρα να κουνηθω !το παθαίνετε και εσείς??υπάρχει περίπτωση λετε να πλησιάζουμε στον τοκετο??στα άλλα δύο παιδιά δεν το είχα αυτό στο τέλος!

Κι εγώ το ίδιο είχα στην 38η, και γέννησα μετά από λίγες μέρες! Ο γιατρός σου τι σου είπε; Με το καλό!! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Spring_girl είπε:

Κι εγώ το ίδιο είχα στην 38η, και γέννησα μετά από λίγες μέρες! Ο γιατρός σου τι σου είπε; Με το καλό!! 

Ο γιατρός μ λέει δεν μας πειράζει δεν είναι ανησυχητικό αφού να γεννησουμε θέλουμε..απλά έχει φτάσει σε σημείο να θέλω να κλαίω γτ γυρνάει και ποναει τόσο που δεν αντεχετε!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...