Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Βήχας 1 τρίμηνο


Pontiki

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι 6 εβδομάδων έγκυος και εδώ και μια εβδομάδα εχω βηχα(ξεκίνησε ξηρός και τώρα είναι παραγωγικός)εχω κάνει τεστ για κοβιντ γρίπη και στρεπτόκοκκο και είναι όλα αρνητικά,αυτό που με προβληματίζει είναι ότι βρίσκομαι σε πολυ αρχικό στάδιο της εγκυμοσύνης και ίσως αυτό που εχω(ιός βακτήριο δεν ξέρω!)και μου προκαλεί τον βήχα δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στο έμβρυο..είχε καμία σας σχετική εμπειρία;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Pontiki είπε:

Καλησπέρα!

Είμαι 6 εβδομάδων έγκυος και εδώ και μια εβδομάδα εχω βηχα(ξεκίνησε ξηρός και τώρα είναι παραγωγικός)εχω κάνει τεστ για κοβιντ γρίπη και στρεπτόκοκκο και είναι όλα αρνητικά,αυτό που με προβληματίζει είναι ότι βρίσκομαι σε πολυ αρχικό στάδιο της εγκυμοσύνης και ίσως αυτό που εχω(ιός βακτήριο δεν ξέρω!)και μου προκαλεί τον βήχα δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στο έμβρυο..είχε καμία σας σχετική εμπειρία;

Ευχαριστώ!

φανταζομαι εχεις ενημερωσει τον γυναικολογο σου,ετσι ωστε να σου πει τι επιτρεπεται να παρεις απο φαρμακα

παθολογος η ωρυλα σε εχει δει;τι σου ειπαν;

πιστευω ο γιατρος ειναι ο καταλληλος να λυσει τις αποριες σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Ναι εχω ενημερώσει,εφόσον δεν εχω πυρετό και κάποιο άλλο σύμπτωμα μου πρότεινε απλά καλή ενυδάτωση!Εγω βέβαια όντας αγχώδης είμαι πεπεισμένη ότι κάτι κακό θα προκαλέσει στο έμβρυο όλο αυτό..😥

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Pontiki είπε:

Καλησπέρα!Ναι εχω ενημερώσει,εφόσον δεν εχω πυρετό και κάποιο άλλο σύμπτωμα μου πρότεινε απλά καλή ενυδάτωση!Εγω βέβαια όντας αγχώδης είμαι πεπεισμένη ότι κάτι κακό θα προκαλέσει στο έμβρυο όλο αυτό..😥

καλημερα

παντως για τον βηχα σαν βηχα μην ανησυχεις.κ γω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα κολλησει ιωση απο τον συζηγο.δ θυμαμαι ακριβως εβδομαδα,καπου 8-10.δ μπορουσα να παρω κ πολλα να με ανακουφισουν.αλλα ολα καλα

πολλες κοπελες αρρωσταινουν στην αρχη της κυησης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...