Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Φουσκωμένη κοιλίτσα


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, σε όλες!

Σύμφωνα με την εξέταση της αυχενικής διανύω την αρχή της 15ης εβδομάδας δίδυμης κύησης. Μέχρι στιγμής δόξα τω Θεώ όλα είναι καλά.

Να σας ρωτήσω κάτι, αλλά μην γελάσετε: ρε κορίτσια, η κοιλίτσα πότε αρχίζει να φουσκώνει, να είναι εμφανής η εγκυμοσύνη; Έχω παραπανίσια κιλάκια, βέβαια κοιλιά δεν είχα ποτέ.. αλλά με ανησυχεί.. βέβαια διαβάζω πως μπορεί η κοιλίτσα να ξεπεταχτεί και μετά την 20η εβδομάδα..

Λεω λες να έχω κανένα πρόβλημα; Πείτε μου βρε κορίτσια μου εμπειρίες!

Να είστε όλες καλά και η Παναγία που γιορτάζει να μας φυλάει και να μας βοηθήσει!

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Βολιώτισα είπε:

Καλημέρα κορίτσια, σε όλες!

Σύμφωνα με την εξέταση της αυχενικής διανύω την αρχή της 15ης εβδομάδας δίδυμης κύησης. Μέχρι στιγμής δόξα τω Θεώ όλα είναι καλά.

Να σας ρωτήσω κάτι, αλλά μην γελάσετε: ρε κορίτσια, η κοιλίτσα πότε αρχίζει να φουσκώνει, να είναι εμφανής η εγκυμοσύνη; Έχω παραπανίσια κιλάκια, βέβαια κοιλιά δεν είχα ποτέ.. αλλά με ανησυχεί.. βέβαια διαβάζω πως μπορεί η κοιλίτσα να ξεπεταχτεί και μετά την 20η εβδομάδα..

Λεω λες να έχω κανένα πρόβλημα; Πείτε μου βρε κορίτσια μου εμπειρίες!

Να είστε όλες καλά και η Παναγία που γιορτάζει να μας φυλάει και να μας βοηθήσει!

Φιλιά!

Καλημέρα! 

Με το καλό εύχομαι η συνέχεια της εγκυμοσύνης σου και όλα κατευχην 

Έχω γεννήσει δίδυμα και η κοιλιά μου δεν ήταν τεράστια και όντως αργησε να φανεί φουσκωμένη,  κανείς δεν πίστευε ότι έχω δίδυμα,  όμως αυτό με βοήθησε να είμαι ευκινητη,  να μην κουράζομαι εύκολα και λειτουργική μέχρι τέλος 

Πήρα 10 κιλά σύνολο και γέννησα τελειομηνα μωράκια σχεδόν 2700 το καθένα 

Οπότε μην σε ανησυχεί,  όλα πάνε μια χαρά και μεγαλώνουν τα μωράκια σου 

Καλή Παναγία και με το καλό όλα 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Anniee είπε:

Καλημέρα! 

Με το καλό εύχομαι η συνέχεια της εγκυμοσύνης σου και όλα κατευχην 

Έχω γεννήσει δίδυμα και η κοιλιά μου δεν ήταν τεράστια και όντως αργησε να φανεί φουσκωμένη,  κανείς δεν πίστευε ότι έχω δίδυμα,  όμως αυτό με βοήθησε να είμαι ευκινητη,  να μην κουράζομαι εύκολα και λειτουργική μέχρι τέλος 

Πήρα 10 κιλά σύνολο και γέννησα τελειομηνα μωράκια σχεδόν 2700 το καθένα 

Οπότε μην σε ανησυχεί,  όλα πάνε μια χαρά και μεγαλώνουν τα μωράκια σου 

Καλή Παναγία και με το καλό όλα 

Σε ευχαριστώ πολύ, μου έδωσες θάρρος! Να τα χαίρεσαι τα διδυμάκια σου, να είστε καλά! Βοήθειά μας η Παναγιά μας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...