Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Τα ίδια,πόνοι στη μήτρα και στη μέση..Κρίμα αν δεν προχώρησε το σπορακι πάντως,θα στεναχωρηθω πολύ..

      @Eflenewνα την ακούς την @Angot, είναι η γκουρού των τεστ ❤️

      οχι μωρέ πιστευω καλα θα πας! απλώς το παίζει δύσκολο στην αρχή , κάνει κόνξες ! όλα καλα!

      ΥΓ τα ψυχολογικά μ τώρα είναι σε καλή φαση , λες και δεν συμβαίνει τπτ 😅

Εργασια- Διορισμοι


Recommended Posts

Εκανα την εξωσωματικη μου το 2015 και απεκτησα ενα πανεμορφο κοριτσακι το 2015!!

Ειμαι φιλολογος και μου δημιουργειται μια απορια : πλεον διοριζονται μονο καθηγητες που ειναι τριτεκνοι ή πολυτεκνοι. Τι γινεται με μας που καταφεραμε μετα απο τοσες προσπαθειες να αποκτησουμε 1 παιδι;  Ποσο αδικο ειναι; Και αναρωτιεμαι υπαρχει καποια νομικη καλυψη για μας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, ΕφηΠ είπε:

Εκανα την εξωσωματικη μου το 2015 και απεκτησα ενα πανεμορφο κοριτσακι το 2015!!

Ειμαι φιλολογος και μου δημιουργειται μια απορια : πλεον διοριζονται μονο καθηγητες που ειναι τριτεκνοι ή πολυτεκνοι. Τι γινεται με μας που καταφεραμε μετα απο τοσες προσπαθειες να αποκτησουμε 1 παιδι;  Ποσο αδικο ειναι; Και αναρωτιεμαι υπαρχει καποια νομικη καλυψη για μας;

Δεν είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνω την απορία σας.. κι εγώ εκπαιδευτικός είμαι, στην Αβάθμια, κι έχω διοριστεί με ΑΣΕΠ. Οι τριτεκνοι και οι πολύτεκνοι δεν διορίζονται κατά προτεραιότητα, κάποια μόρια παίρνουν. Θεωρείτε δλδ ότι θα έπρεπε η εξωσωματική να είναι κριτήριο διορισμού αν καταλαβαίνω καλά;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δίκαιο και άδικο σ αυτά τα θέματα. Με βάση τη λογική σου είναι επίσης "άδικο" να παιρνει μόρια αυτός που έχει παιδί, ενώ κάποιος  άλλος που δε μπορεί ή δε θέλει να κάνει όχι .Τι σχέση έχει το παιδί με το αν κάποιος είναι καλός στη δουλειά του;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...