Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυστυχώς, σε όλα έχει δίκιο ο πάτερ που μιλάει στην εκπομπή.

Εγώ είχα ξεκινήσει από πέρσι την άνοιξη να μαζεύω τρόφιμα και κάποια είδη απλών φαρμάκων και με κορόιδευαν ακόμη και οι πιο κοντινοί μο άνθρωποι (και πρώτος ο άντρας μου). Τα παράτησα επειδή ήρθα στη Γερμανία. Τώρα προτρέπω τους κοντινούς μου συγγενείς να μαζέψουν και διαπιστώνω ότι ήδη πολύς κόσμος κάνει το ίδιο.

Δε φτάνει όμως μόνο αυτό. Δεν είναι μόνο η συλλογή τροφίμων και φαρμάκων το μοναδικό προνοητικό βήμα. Αυτό που ίσως προέχει ή πρέπει να γίνεται παράλληλα, είναι ότι πρέπει να φτιάξουμε την ψυχή μας. Μόνο έτσι θα έχουμε πραγματική προφύλαξη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Eviri. Αυτο ειναι το πρωταρχικο...να διαφυλαξουμε την ψυχη μας, αλλα οταν εχεις οικογενεια, πρεπει να φροντισεις πολλα. Παντως δεν ειναι κακο να εχουμε καποιες προμηθειες στο σπιτι, ειδικα εδω στην Ελλαδα. Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει οτι εγινε και στην Αργεντινη καποια στιγμη. Ποσα ακομα να αντεξει ο κοσμος αδιαμαρτυρητα?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΣΤΙΣ 11/09/01 ΗΤΑΝ ΟΛΟΓΡΑΜΜΑTA!ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΛΕ ΑΚΤΙΝΑ ΣΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ !

Πριν απο καιρο, ειχα δημοσιευσει ολα τα αποσπασματα του ντοκιμαντερ Loose change (1ο βιντεο), το οποιο αναφερει συγκλονιστικα πραγματα.

το διαβασα κ μονο αληθειες ειδα πραγματικα με πονο στην καρδια μου,κ την σκεψη μου στην μανουλα μου,που την βλεπω καθημερινα τι αγωνα δινει η ιδια κ το σωμα της να ανακαμψει απο την αφαιρεση στηθους της κ τις 7 χημειο θεραπειες που υποβληθηκε!εγω ειχα τους ενδιασμους μου οπως κ ο αδερφος μου ο μεγαλος ομως κανενας δεν πηρε την ευθυνη του να πει ΟΧΙ στην θεραπεια.τελος παντον αξιζει να το διαβασετε ολο.

Aποκάλυψη!!!! Η σύγχρονη βιομηχανία τού καρκίνου

http://periergaa.blogspot.com/2012/01/blog-post_1018.html

Το ειχα διαβασει πριν λιγους μηνες και ειμαι σιγουρη πως ετσι ειναι τα πραγματα. Ο καρκινος ειναι χρυσαφι για τις φαρμακοβιομηχανιες. Ειχα δει και ενα συγκλονιστικο ντοκιμαντερ για ενα παιδακι με λευχαιμια στις ΗΠΑ. Εκανε τη μια χημειοθεραπεια πισω απο την αλλη, και φυσικα πηγαινε χειροτερα γιατι δηλητηριαζε τον οργανισμο του. Οι γονεις του ειχαν ανακαλυψει εναν εναλλακτικο ιατρο στην Πολωνια με μεγαλα ποσοστα επιτυχιας στη θεραπεια του καρκινου. Το κρατος δεν τους εδινε εγκριση να πανε το παιδι εκει!!! Οι γονεις εφτασαν μεχρι και στο δικαστηριο, ενω ο χρονος κυλουσε αμειλικτος. Οταν εκαναν το πολυποθητο ταξιδι, το αγορακι ηταν στα τελευταια του, και φυσικα δεν αντεξε. Το πιστοποιητικο θανατου εγραφε ως αιτια: τοξικη δηλητηριαση απο τις χημειοθεραπειες...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκπληρώνεται σιγά σιγά η Προφητεία Γαβριήλ.

Monk-Gabriel-3.jpg

"Στους εσχάτους καιρούς τους ανθρώπους θα τους σώσουν η αγάπη, η ταπείνωση και η καλοσύνη. Η καλοσύνη ανοίγει τις πύλες του Παραδείσου, η ταπείνωση οδηγεί μέσα σ' αυτόν, αλλά η αγάπη εμφανίζει τον Θεό".

Όλους όσους πήγαιναν σ΄αυτόν για ευλογία, τους παρακαλούσε κλαίγοντας: < Νά κάνετε το καλό για να σας σώσει η καλοσύνη σας. Η γη κατά το ήμισυ έγινε Άδης. Ο Αντίχριστος στέκεται στην πόρτα και δεν τη χτυπά απλώς, αλλά ορμά μέσα. Εσείς θα τον δείτε τον Αντίχριστο. Θα προσπαθήσει να βασιλεύσει σε όλον τον πλανήτη. Παντού θα γίνονται διωγμοί... Μη μένετε χώρια. Κρατηθείτε

μαζί, δέκα- δεκαπέντε μαζί. Βοηθείτε ο ένας τον άλλο.

Στους έσχατους χρόνους να μην κοιτάτε τον ουρανό : Μπορεί να πλανηθείτε από τα ψευδοσημεία πού θα παρουσιάζονται εκεί. Θα εξαπατηθείτε και θα απωλεσθείτε... Θα βάλουν τό χάραγμά του Αντιχρίστου στο χέρι και το μέτωπο. Τα διάφορα προϊόντα δεν μπορούν να σας προκαλέσουν βλάβη. Έστω κι αν βάζουν σ' αυτά τον αριθμό του Αντιχρίστου, αυτό δεν είναι ακόμη το χάραγμα. Πρέπει να λέτε το "Πάτερ ημών¨, να κάνετε το Σταυρό σας και η τροφή σας θα αγιάζεται.

Στα χρόνια του Αντιχρίστου οι άνθρωποι θα περιμένουν τη σωτηρία από το Διάστημα. Αυτό θα είναι το μεγαλύτερο τέχνασμα του Διαβόλου. Η ανθρωπότητα θα ζητεί βοήθεια απότους εξωγήινους, χωρίς να γνωρίζει ότι αυτοί στην πραγματικότητα είναι δαίμονες>.

Ρώτησαν το στάρετς αν μπορεί κανείς να κλέψει τροφή, όταν δε θα μπορεί να την αγοράσει. Απάντησε έτσι : < Αν κλέψεις, θα παραβείς μία από τις δέκα εντολές. Όποιος ενεργεί έτσι, ακόμη κι έτσι δέχεται τον Αντίχριστο. Ο πιστός άνθρωπος πρέπει να ελπίζει στο Θεό. Ο κύριος στους εσχάτους χρόνους θά ενεργεί τέτοια θαύματα, ώστε ένα φυλλαράκι από το δέντρο θα φθάνει για τροφή ενός μηνός. Στ΄αλήθεια. Ο πιστός άνθρωπος θα σταυρώνει τη γη και εκείνη θα του δίνει ψωμί. Αν βιάσουν ένα κορίτσι, το διακορεύσουν χωρίς τη θέλησή του, αυτό ενώπιον του Θεού θα παραμείνει παρθένος. Έτσι θα γίνει και με το χάραγμα του Αντιχρίστου. Αν δώσουν το χάραγμα ενάντια στη θέληση του ανθρώπου, αυτό δεν θά ενεργεί πάνω του. Στο Ευαγγέλιο ειναι γραμμένο ότι παντού θα γίνονται διωγμοί αλλά και θλίψη σε όποιον προδίδει το Ευαγγέλιο. Θα έρθει καιρός που θα είναι απαραίτητο να φύγετε στα βουνά, μόνο να μην το κάνετε ένας-ένας. Ομαδικά να φεύγετε στα βουνά και τα δάση. Για τους πιστούς χριστιανούς η μεγαλίτερη θλίψη θα είναι ότι αυτοί θα φεύγουν στο δάσος αλλά οι κοντινοί τους άνθρωποι θα δέχονται το χάραγμα του Αντιχρίστου. Στους εσχάτους χρόνους οι οπαδοί του Αντιχρίστου θα πηγαίνουν στην εκκλησία, θα βαπτίζονται, θα κηρύττουν για τις ευαγγελικές εντολές. Ομως μην τους πιστεύετε. Αυτοί δεν θα έχουν τα καλά έργα. Μόνο με τα καλά έργα μπορεί κάποιος να αναγνωρίσει τον αληθινό χριστιανό>.

Γι' αυτό θα πρέπει να μένουμε επιφυλακτικοί όσα θα μας έρθουν.

Το μυστικό και το κλειδί είναι η ΠΙΣΤΗ!

Ίδωμεν....

Πηγή: Τα Καλυτερότερα blogspot

Link to comment
Share on other sites

Μια φιλη μου εστειλε αυτο το αποσπασμα απο ραδιοφωνικη εκπομπη, για να το ακουσω και να το συζητησουμε. Το παραθετω.

EK-gHTM_fx0

to eida!!!!πολυ απλος ανθρωπος απλα τα λογια του,αξιεπαινος για τον αγωνα που κανει,εκει λιγο για την φυλακιση κ την δικαιλογια που ειπε μου τα χαλασε(ο παπας εκλεψε για το καλο της μονης γτ εχει τεραστια εξοδα.......τι λεμε τωρα),εγω θα πω κατι αλλο ομως,κοριτσια εχω μια κουμπαρα που ειναι της εκκλησιας εχει 4 παιδια το πρωτο ειναι βαφτισιμι μου,ενω εχουν 2 σπιτια εδω θεσσαλονικη,κ ειναι μια χαρα φετος τελιωσαν το σπιτι τους στο χωριο γτ πρεπει να φυγουν εκει.πρεπει να παμε στα χωρια,ετσι μου ειπε,ο προνοων τελικα θα εχει?κ αν εγω αυτη την στιγμη δεν εχω την δυνατοτητα να δωσω 300-500-1000 ε για να παρω'''περιτα''ας το πω ετσι τροφιμα,αφου μετραμε κ το ευρο τι θα κανω?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

κ αν εγω αυτη την στιγμη δεν εχω την δυνατοτητα να δωσω 300-500-1000 ε για να παρω'''περιτα''ας το πω ετσι τροφιμα,αφου μετραμε κ το ευρο τι θα κανω?

Κουφετάκι μου κανείς δε θα το έκανε αυτό, να δώσει μαζεμένα χρήματα για έξτρα τρόφιμα. Να σου πω τι έκανα εγώ, κάθε φορά που πήγαινα στο σούπερ, αγόραζα ένα-δύο πακέτα από διάφορα (μακαρόνια, ρύζι, αλεύρι κυρίως, ζάχαρη, κονσέρβες τόνου κλπ). Διαφορετικά, είναι αδύνατον να συγκεντρώσεις τόσα πολλά αξίας 500-1000 ευρώ τρόφιμα σε λίγο διάστημα. Πάρε κούτες του σούπερ μάρκετ από γάλατα που τις πετάνε ή κουτιά από παιχνίδια και παπούτσια και γέμισέ τα. Πρόσεξε μόνο το σημείο που θα αποθηκεύσεις από υγρασία, ζέστη κλπ

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο μονο ετσι!!!αν κ δυσκολο αφου τα 2 απο τα 3 μου παιδια ειναι εφηβακια κ τρωωωωωωωωνεεεεεεεεε!!!ζωη να χουν.αλλα ενα ενα πακετο απο οσπρια κ μακαρονια μπορω να το κανω.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρωσική εφημερίδα προβλέπει σενάρια Ελληνοτουρκικού πολέμου το 2012

images+%25283%2529.jpg

ΤΑ σενάρια πολέμου επανέρχονται από τη μεγαλύτερη Ρωσική εφημερίδα που αναλύει τις γεωπολιτικές ισσοροπίες με εύθραυστες σχέσεις καθώς έχουμε το 2012... τη χρονιά που έχει σηματοδοτηθεί από τους Μάγια, ενώ πολύ πρόσφατα ο γνωστότατος Χένρι Κίσινγκερ δεν δίστασε να μιλήσει ανοιχτά για πόλεμο και φρίκη, η οποία θα αναδείξει μέσα από την απόλυτη καταστροφή και τις στάχτες μία νέα παγκόσμια κυβέρνηση και τη Νέα Τάξη Πραγμάτων.

Το άρθρο της Pravda, το οποίο υπογράφει ο Stanislav Mishin, έρχεται να ρίξει νερό στον μύλο της καταστροφικής χρονιάς. Τα όσα περιγράφει ίσως είναι ικανά να ρίξουν σε κατάθλιψη ανθρώπους που πιστεύουν πως βρισκόμαστε μπροστά στον όλεθρο, έναν σχεδιασμένο όλεθρο, που για άλλους φέρεται να σχεδιάστηκε από τη Νέα Τάξη, τους Illuminati (και ποιός ξέρει ποιούς ακόμη), για κάποιους άλλους πρόκειται να ζήσουμε σκηνές της Αποκάλυψης και της συντέλειας του κόσμου. Τέλος, υπάρχουν και οι ηπιότερες προσεγγίσεις, οι οποίες θέλουν το 2012 να είναι έτος -κομβικό σημείο- σημαντικών εξελίξεων, αλλά όχι απαραίτητα καταστροφικών πολέμων και ανείπωτων καταστροφών.

Ελλάδα

Η Ελλάδα θα διώξει από πάνω της την κυβέρνησή της μέσα στο πρώτο εξάμηνο του έτους, μέσο ενός στρατιωτικού πραξικοπήματος. Θα είναι το πρώτο καθεστώς μαριονέτα της ΕΕ που θα ψάχνει ελικόπτερα στις ταράτσες. Η Ελλάδα θα βγει από την ΕΕ και θα επανεκκινήσει την εκτύπωση της δραχμής. Θα υπάρξουν συνομιλίες για συμμαχίες και με την εμφάνιση των Ρωσικών βάσεων.

Ωστόσο, πριν αυτά μπορέσουν να αποφέρουν καρπούς, η συμμαχία της Ελλάδας με την Κύπρο και το Ισραήλ θα οδηγήσει άμεσα σε πόλεμο με την Τουρκία. Οι Τούρκοι θα αγωνίζονται σε ένα πόλεμο τριών μετώπων, αλλά μια αρκετά μεγάλη δύναμη θα κατευθυνθεί προς την Ελλάδα. Οι Έλληνες θα πολεμήσουν όσο σκληρά μπορούν, αλλά θα νικηθούν. Η τουρκική επίθεση θα σταματήσει στη Θεσσαλονίκη κατά την διάρκεια τεράστιων μαχών εντός των δρόμων αλλά και των βουνών βόρεια. Οι Βορειοελλαδίτες θα ενισχυθούν από εθελοντές από τη Σερβία, τα Σκόπια και τη Βουλγαρία, κάτι το οποίο θα καθυστερήσει περαιτέρω την τουρκική εκστρατεία. Το ΝΑΤΟ και η ΕΕ θα μείνουν έξω από τις μάχες, σε αυτό το σημείο, καλώντας ασθενώς όλες τις πλευρές να έρθουν σε συμφωνία. Οι Τούρκοι θα μπουν στην Κεντρική Ελλάδα, αν και πολύ πιο αργά από ό, τι αναμενόταν, καθώς οι δυνάμεις τους θα αποσπαστούν λόγω μιας γενικής εξέγερσης των Κούρδων και των συνεχών έντονων συγκρούσεων στο βόρειο Ισραήλ.

Ρωσία

Η Ρωσία στην αρχή θα παραμείνει ουδέτερη, και επίσης θα κάνει έκκληση για ειρήνη, ωστόσο, θα κόψει από τους Τούρκους το φυσικό αέριο και το πετρέλαιο. Ρωσική ανθρωπιστική βοήθεια θα πετάξει στην Ελλάδα, πάνω από τον εναέριο χώρο της Βουλγαρίας, even as the Bulgarian government falls to its own militar. Μετά από αυτό, ενεργή Ρωσική βοήθεια θα έρθει.

Εικόνες των νεκρών Ορθοδόξων Ελλήνων, από τουρκικές ακρότητες, θα οδηγήσουν τις μάζες στους δρόμους απαιτώντας την άμεση παρέμβαση. Τα Ηνωμένα Έθνη θα μπλοκαριστούν από το βέτο των ΗΠΑ / ΗΒ / Γαλλίας ,ακόμα και όταν Ρωσικά εθελοντές αρχίσουν να εισρέουν στα Βαλκάνια. Η Ρωσία θα αρχίσει να απειλεί την Τουρκία και το γεγονός αυτό θα οδηγήσει σε κλιμακωθεί γρήγορα σε εναέριες αψιμαχίες. Το ΝΑΤΟ θα ζωντανέψει, απειλώντας άμεσα τη Ρωσία να μην εμπλακεί. Η Ρωσία από αυτό το σημείο θα εντείνει την πολεμική της, με την Ουκρανία close at the hip (πιθανώς εννοεί με την Ουκρανία να αντιλαμβάνεται τι θα συμβεί).

Ο Ρωσικός στρατός θα επιτεθεί κατευθείαν μέσα από τη Γεωργία, η οποία μετά από τέσσερις ημέρες της αντίστασης, θα καταρρεύσει. Η Τιφλίδα δεν θα πολιορκείται από σημαντικές δυνάμεις, αλλά περικυκλωμένη θα αναγκαστεί σε υποταγή, ενώ ο κύριος όγκος του στρατού θα κατευθύνεται προς την Τουρκία. Σε αυτό το σημείο η Αρμενία θα μπει στον πόλεμο στο πλευρό της Ρωσίας και το Αζερμπαϊτζάν στο πλευρό της Τουρκίας.

Το ΝΑΤΟ θα αντιμετωπίσει τη Ρωσία στη Μαύρη Θάλασσα και θα υποστεί μια πλήρη ήττα, αποκομμένο από τις Βουλγαρικές βάσεις στήριξης, με μόνες εναπομείνασες της βάσει της Ρουμανίας. Αυτές θα καταστραφούν από Ρωσικά βομβαρδιστικά αεροπλάνα και πυραύλους. Πλοία του ΝΑΤΟ, εκ των οποίων τα περισσότερα Αμερικάνικα θα βυθιστούν. Οι στρατιώτες (fighters) του ΝΑΤΟ θα κατατροπωθούν στο τέλος του εγχειρήματός τους (will also be confronted at the edge of their operability – η λέξη operability ούτε καν υπάρχει στο αγγλικό λεξικό αλλά μάλλον αυτό εννοεί) πάνω από τα Βαλκάνια και τη Μαύρη Θάλασσα. Αυτή η ήττα, και η είσοδος της Ουκρανίας στον πόλεμο στο πλευρό της Ρωσίας, θα χρησιμοποιηθεί από τους Γερμανούς ως λόγο για να αποτραβηχτεί και έτσι να συντρίψει το ΝΑΤΟ εκ των έσω.

Έως το τέλος του έτους, οι Τούρκοι θα έχουν φτάσει στο βόρειο Ισραήλ και θα αντιμετωπίζουν συνεχή ανταρτοπόλεμο από την Συρία. Θα έχουν χάσει το ανατολικό ήμισυ της χώρας τους από Αρμενικές και Κουρδικές δυνάμεις, ενώ η Ρωσία θα τους καταπατήσει φτάνοντας στα περίχωρα της Άγκυρας. (Οι Τούρκοι) Θα εξακολουθούν να κατέχουν τη Θεσσαλονίκη, αλλά θα έχουν αποσυρθεί από την κεντρική Ελλάδα και θα είναι υπό συνεχή επίθεση από τα βόρεια από τις Ελληνικές, τις Σερβικές και τις Βουλγαρικές δυνάμεις. Επίσης, θα έχουν χάσει την Κύπρο από τις δυνάμεις της Νότιας Κύπρου και δεν θα μπορέσει να τις ανακτήσει λόγω των υπολοίπων μετώπων.

Η τελική καταστροφή της Τουρκίας, η Ρώσικη απόβαση στην Κωνσταντινούπολη, καθώς και η κατάληψη της Άγκυρας, θα έρθουν το πρώτο εξάμηνο του 2013. Σε αυτό το σημείο, η Τουρκία θα αντιμετωπίσει την πλήρη διάλυσή της ως έθνος, που θα χωρίζεται σε τουλάχιστον 3, ίσως τέσσερα μέρη: Ελληνικό (Byzentine), Αρμενικό (Trebzon) και Κουρδικό, νότια και νοτιοανατολικά και ίσως και μια μικρότερη Βουλγαρική ζώνη στο βόρειο τμήμα της Τουρκίας και ενός μέρους της βόρειας Θράκης.

Κύπρος

Η Κύπρος θα ξεπεράσουν τον πόλεμο σχετικά εύκολα σε σύγκριση με την υπόλοιπη περιοχή. Η Νότια Κύπρος θα ξεκινήσει αμέσως μια επίθεση στην Βόρεια Κύπρο και με σκληρή μάχη θα διώξει τους Τούρκους μέσα σε μερικούς μήνες.

Τουρκία

Αυτό το έτος θα φέρει στην Τουρκία το τελευταίο της πόλεμο. …. Έως τα μέσα του 2013, η Τουρκία θα είναι στο κάδο των απορριμμάτων της ιστορίας, ένα νεκρό έθνος.

kalamatablogs.gr

Πηγή: Τα Καλυτερότερα blogspot

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΛΙΤ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ. Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ! Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ !

paisios-profiteies.jpg

Η Ελλάδα πρέπει να τρέξει. Η Ελλάδα πρέπει να ετοιμαστεί !

Τόσο ο γέροντας Παίσιος όσο και τα γεγονότα που εξελίσσονται μέρα με τη μέρα πλησιάζουμε σε μεγάλες εξελίξεις που θα διαδραματιστούν τους επομένους μήνες στην περιοχή της Μεσογείου.

Οι Αμερικανοί έφυγαν από το Ιράκ για να ανασυνταχτούν και να είναι έτοιμοι σε μια νέα επίθεση.

Οι Ρώσοι αναποφάσιστοι ακόμη.

Η Τουρκία ζει μια πολιτική αστάθεια στο εσωτερικό της και κανείς δε ξέρει πως θα αντιδράσει.

Η Ευρωπαϊκή Ένωση κλονίζεται από τους κερδοσκόπους εισβολείς αδύναμη να τους αποκρούσει.

Η Κύπρος πλούσια σύμφωνα με τα υποθαλάσσια κοιτάσματα φυσικού αερίου που

βρεθήκαν πριν λίγο καιρό. Δυστυχώς όμως δεν μπορεί να τα προστατεύσει ως μικρή χώρα.

Είναι όπως ένας μικρός σκύλος που τρώει το φαγητό του και κοντοστέκεται ένας πολύ μεγαλύτερος και πεινασμένος. Κάποια στιγμή θα ορμίξει με τον μικρό δίχως να μπορεί να υπερασπιστεί το φαγητό του .

Η Ελλάδα μικρή όσο ποτέ !!!

Πρέπει να τρέξει όμως για να προλάβει τις εξελίξεις που έρχονται. Πρέπει να οργανωθεί, να εξοπλιστεί και να περιμένει.

Η ελίτ θα προσπαθήσει να τρομοκρατήσει τον κόσμο με ίχνη ενός παγκοσμίου πολέμου. Έτσι αφού ξεκινήσει κάτι τέτοιο θα ρίξει στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων αυτό που περιμένει. ΠΟΛΕΜΟ ; Η ΜΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ για να κοπάσει η κρίση ;

Φυσικά η απάντηση από όλους θα είναι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ για την αποφυγή ενός παγκοσμίου ολοκαυτώματος.

Οι πρόσφατες δηλώσεις του Κίσινγκερ ότι έχουμε μπροστά μας ένα παγκόσμιο πόλεμο δεν έγιναν τυχαία αλλά ούτε και σε λάθος στιγμή.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι τα γεγονότα που ζούμε σε ολόκληρο τον πλανήτη είναι ένα καλοστημένο σχέδιο κάποιων τρελών με στόχο την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑ. Αυτό θέλουν και θα κάνουν τα πάντα για να τα καταφέρουν.

Έχουμε να δούμε και να ζήσουμε πολλά Η ιστορία μας καλεί, όπως και οι προγόνοι μας.Το σίγουρα είναι ότι αυτή η χώρα δε θα εξαφανιστεί, δε θα χαθεί από το χάρτη γιατί ένας μεγάλος θεός εκεί ψηλά μας αγαπάει και μας προστατεύει.

y0qY64PC6tc

pwpbVVp1XxY

Πηγή Τα Καλυτερότερα blogspot

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΛΙΤ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ. Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ! Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ !

paisios-profiteies.jpg

Η Ελλάδα πρέπει να τρέξει. Η Ελλάδα πρέπει να ετοιμαστεί !

Τόσο ο γέροντας Παίσιος όσο και τα γεγονότα που εξελίσσονται μέρα με τη μέρα πλησιάζουμε σε μεγάλες εξελίξεις που θα διαδραματιστούν τους επομένους μήνες στην περιοχή της Μεσογείου.

Οι Αμερικανοί έφυγαν από το Ιράκ για να ανασυνταχτούν και να είναι έτοιμοι σε μια νέα επίθεση.

Οι Ρώσοι αναποφάσιστοι ακόμη.

Η Τουρκία ζει μια πολιτική αστάθεια στο εσωτερικό της και κανείς δε ξέρει πως θα αντιδράσει.

Η Ευρωπαϊκή Ένωση κλονίζεται από τους κερδοσκόπους εισβολείς αδύναμη να τους αποκρούσει.

Η Κύπρος πλούσια σύμφωνα με τα υποθαλάσσια κοιτάσματα φυσικού αερίου που

βρεθήκαν πριν λίγο καιρό. Δυστυχώς όμως δεν μπορεί να τα προστατεύσει ως μικρή χώρα.

Είναι όπως ένας μικρός σκύλος που τρώει το φαγητό του και κοντοστέκεται ένας πολύ μεγαλύτερος και πεινασμένος. Κάποια στιγμή θα ορμίξει με τον μικρό δίχως να μπορεί να υπερασπιστεί το φαγητό του .

Η Ελλάδα μικρή όσο ποτέ !!!

Πρέπει να τρέξει όμως για να προλάβει τις εξελίξεις που έρχονται. Πρέπει να οργανωθεί, να εξοπλιστεί και να περιμένει.

Η ελίτ θα προσπαθήσει να τρομοκρατήσει τον κόσμο με ίχνη ενός παγκοσμίου πολέμου. Έτσι αφού ξεκινήσει κάτι τέτοιο θα ρίξει στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων αυτό που περιμένει. ΠΟΛΕΜΟ ; Η ΜΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ για να κοπάσει η κρίση ;

Φυσικά η απάντηση από όλους θα είναι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ για την αποφυγή ενός παγκοσμίου ολοκαυτώματος.

Οι πρόσφατες δηλώσεις του Κίσινγκερ ότι έχουμε μπροστά μας ένα παγκόσμιο πόλεμο δεν έγιναν τυχαία αλλά ούτε και σε λάθος στιγμή.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι τα γεγονότα που ζούμε σε ολόκληρο τον πλανήτη είναι ένα καλοστημένο σχέδιο κάποιων τρελών με στόχο την ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑ. Αυτό θέλουν και θα κάνουν τα πάντα για να τα καταφέρουν.

Έχουμε να δούμε και να ζήσουμε πολλά Η ιστορία μας καλεί, όπως και οι προγόνοι μας.Το σίγουρα είναι ότι αυτή η χώρα δε θα εξαφανιστεί, δε θα χαθεί από το χάρτη γιατί ένας μεγάλος θεός εκεί ψηλά μας αγαπάει και μας προστατεύει.

y0qY64PC6tc

pwpbVVp1XxY

Πηγή Τα Καλυτερότερα blogspot

με επηρέασες!! Γιατί δεν περνάς κι απο τις θρησκευόμενες λίγο να το αναπτύξουμε το θέμα???


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΝΕΙ ΚΥΚΛΟΥΣ ΨΕΚΑΖΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ.

chermtrails.bmp

Το αεροπλάνο έκανε 6 ομόκεντρους κύκλους και μετά εξαφανίστηκε! Να δω τι θα πουν οι ειδήμονες τώρα..

FUnU3azTkH4

Πηγή: Τα Καλυτερότερα blogspot

Κορίτσια κοιτάξτε τώρα που έβαλα κι εγώ εικόνες από τον ουρανό που "ζωγράφισαν" τα αεροπλάνα πριν από 2-3 μέρες εδώ. Μήπως και τυχόν είναι κάτι σαν αεροπορικές επιδείξεις και τους κατηγορούμε άδικα τους ανθρώπους; (μόνο για τα συγκεκριμένα σχήματα)

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=1405696#post1405696

image.php?u=26558&dateline=1264404353

Εγγραφή: 27-12-2009

Περιοχή: Stuttgart-Deutschland

Μηνύματα: 3.918

icon1.gif

Χθες το μεσημέρι επέστρεφα από το σχολείο με τη μικρή μου και κοιτώντας τυχαία πάνω διαπίστωσα ότι, τρεις πιλότοι είχαν τα κέφια τους. Στροβιλίζονταν παιχνιδιάρικα και σχημάτιζαν διάφορα σχήματα πάνω στο γαλάζιο τ' ουρανού με τον καπνό που άφηναν τα αεροπλάνα.

IMG_3592.jpg IMG_3594.jpg IMG_3597.jpg

__________________

Link to comment
Share on other sites

eviri τα γκριμταιλσ τα ξεχωριζουμε βλεποντας γραμμες που δεν φευγουν γρηγορα!μ'αρεσει παντος η τοποθετηση σου ειχαν κεφια χαχααχ!

ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ!! ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ VHF!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...