Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειναι ανατριχιαστικη,κ πανω στην σκεπη καθοντουσαν κορακια!!!!!στα κοιμητηρια που δουλευα ειχε μονο κορακια μετα φταιμε εμεις που τα χουμε για κακο!!!!

Γιατι ομως να εχει κορακια στα κοιμητηρια? Πώς εξηγειται αυτο? Βρε μπας και ειδες καμια κουρουνα και την περασες για κορακι?:lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως να εχει κορακια στα κοιμητηρια? Πώς εξηγειται αυτο? Βρε μπας και ειδες καμια κουρουνα και την περασες για κορακι?:lol:

κουρουνα?whats κουρουνα?αυτα με τα ασπρα κ μαυρα?αυτα λεω.μαλλον απο οτι βλεπω εχουν διαφορες ονομασιες0corone202i.jpg


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααα σαςςςςςςςςς!!!!!! Χρόνια και ζαμάνια έχω να μπω. Eviraki τι κάνεις κοπέλα μου? Κουφέτο καλά? Με Ταρόνι τα λέμε και αλλού! Ρε κοπέλες έλειψα πολύ απο τα μυστήρια, δεν ξέρω γιατί. Ενα πέπλο μυστηρίου καλύπτει την υπόθεση. Τελος πάντων, επανήλθα!

Εχω τρομοκρατηθεί με τους περίερχους ήχους σε διάφορες πόλεις και με τη Σαντορίνη.

Πείτε μου κάτι, πιστεύετε ότι κάτι θα γίνει πραγματικά στις 21.12.12? Η απλά είναι μια εξέλιξη κάποιων γεγονότων που θα κορυφωθούν τότε?

Link to comment
Share on other sites

Καλως τη Λιανα! Εγω δε νομιζω οτι θα γινει κατι τη συγκεκριμενη ημερομηνια. Ωστοσο, δεν αποκλειω να υπαρξει καποια απειλη απο το διαστημα μεσα στο χρονο αυτο...οι επιστημονες αλλωστε εχουν μιλησει για ηλιακη καταιγιδα.

Το μονο σιγουρο για μενα ειναι η επισημη χρεοκοπια της χωρας μεσα στο 2012!:roll:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια.

Εviri τι κανεις παιδι μου τις νυχτες? Κοιμασαι?

χαχαχαχαχα

Ωρα να αρχισεις τα ξενυχτια οπως εκανες και στη Γλυφαδα!!!:lol:

Είμαι σαν τις γάτες μέσα στο σπίτι, εδώ κάνει κρύο πού να σκάσει μύτη έξω απ' το παράθυρο. Δεν έχουμε και βεράντα να βγω να κόψω βόλτες.

πανω στην σκεπη καθοντουσαν κορακια!!!!!στα κοιμητηρια που δουλευα ειχε μονο κορακια μετα φταιμε εμεις που τα χουμε για κακο!!!!ουυυυυ!!!

Εδώ να δεις Κουφετάκι!!!!!!!!!!!!!!! Τα κοράκια υπάρχουν παντού, ίσως επειδή έχει πολλούς αμπελώνες. Βρε παιδιά κι εδώ και στη Τζέντα το πρώτο πράγμα που άκουσα σε φωνή ζώου ήταν το κοράκι. Και στις δύο χώρες υπάρχουν πάρα πολλά. Τι πράγμα κι αυτό!!!!!!!!!!

Γιατι ομως να εχει κορακια στα κοιμητηρια? Πώς εξηγειται αυτο?

άμα δεν έχουν κοράκια τα νεκροταφεία πώς θα γυριστούν ταινίες; Γι' αυτό πάνε εκεί, μπας και γίνουν διάσημα.

Βρε μπας και ειδες καμια κουρουνα και την περασες για κορακι?:lol:

χαχαχαχαχαχα

Γειαααααα σαςςςςςςςςς!!!!!! Χρόνια και ζαμάνια έχω να μπω. Eviraki τι κάνεις κοπέλα μου?

Καλά είμαι Λιάνα μου προσαρμόστηκα. Η αλήθεια είναι ότι μας έλειψε η παρουσία σου, όπως και της Κατερίνας εξάλλου.

Εχω τρομοκρατηθεί με τους περίερχους ήχους σε διάφορες πόλεις και με τη Σαντορίνη.

Πείτε μου κάτι, πιστεύετε ότι κάτι θα γίνει πραγματικά στις 21.12.12? Η απλά είναι μια εξέλιξη κάποιων γεγονότων που θα κορυφωθούν τότε?

Εμένα μου λέει ο άντρας μου ότι με αυτά που διαβάζω θα τρελλαθώ μια μέρα. Βλέπει ότι στενοχωριέμαι και γι' αυτό το λέει. Τελικά, τον τελευταίο καιρό πραγματικά στενοχωριέμαι πάρα πολύ, όταν τα συνδυάζω όλα όσα διαβάζω.

Προσωπικά, δεν πιστεύω ότι θα γίνει κάτι ακριβώς εκείνη την ημερομηνία, όσο στο σύνολο της χρονιάς, αλλά είμαι σκεπτική στο ζήτημα της αντιστροφής των πόλων. Ίσως να είναι σχετικό με τη συγκεκριμένη ημερομηνία. Αυτό που με βασανίζει είναι η σκέψη πολέμου με την Τουρκία και οι συνέπειές του, γεγονός που πιστεύω ότι, θα γίνει φέτος. Ήδη έχουν ξεκινήσει οι προβατίνες να ξύνονται στη γκλίτσα. (Γιλμάζ με τις δηλώσεις για τις πυρκαγιές).

Επίσης, φοβάμαι τις γεωλογικές καταστροφές, να για παράδειγμα ποιος περίμενε φέτος ότι κάτι ξεκινάει στη Σαντορίνη; Τέλος, κάτι άλλο που βλέπω να κάνει μπαμ όπου να 'ναι είναι οι καινούργιοι φονικοί ιοί που θα μας σερβίρουν.

Και ΝΑΙ!!! Συμπληρωσαμε 2000 δημοσιευσεις στο καφε μας!!!:D

Άντε με το καλό να τις κάνουμε και 10.000

Link to comment
Share on other sites

kalos tin liana!!!μπαινε που κ που να σε διαβαζουμε ετσι κι αλλιως ξερουμε οτι δεν εχεις κ τον τρελο χρονο.κλεισαμε τις 2000!!!ααα αντε να τις 10.000σουμε οπως ειπε κ η εβιρι μας,εγω θα τις εξαργυρωσω τοτες σε χρυσο παρακαλω γτ το χρημα δεν εχει περασει,ή δεν θα χει τα επομενα χρονια!!!παντος πριν λιγο καιρο που αρχισα να καταλαβαινω γενικα τι γραφουμε-διαβαζουμε ημουν κ εγω στεναχωρημενη,κ τωρα νιωθω ασχημα οταν διαβαζω κατι τρελο,ομως αρχιζω πλεον να καταλαβαινω οτι δεν υπαρχουμε εδω για να χαθουμε κ προσπαθω να συμβιβαστω με την ιδεα του οτι καποια στιγμη η υποσταση μου θα ειναι διαφορετικη,ετσι κ αλλιως ο θανατος δεν ειναι αυτο?απλα ισως γινει καποια αλλαγη ποιο νωρις απο οτι περιμενω,με πιανει ενας πανικος γτ θελω να κρατησω την οικογενεια μου ενωμενη.οταν ημουν 13 χρονων κ διαβαζα την αποκαλυψη με μια φιλη μου,αναρωτιομασταν αν θα ζουσαμε τα σημεια κ τι θεση θα ειχαμε πανω σε αυτο το γεγονος τοτε ελεγα οτι θελω να ειμαι στρατιωτης(ειναι αστειο?)κ τωρα τελικα ακομη αυτο λεω,δεν ξερω βεβαια δεν ειμαι σιγουρη πως θα μπορουσα αλλωστε!!εμενα με βοηθαει η ενημερωση δεν σκεφτομαι πλεον οταν διαβαζω για εναν πχ πλανητη οτι θα πεσει στα κεφαλια μας ή θα μας ριξουν εναν φονικο ιο απλα ξερω,κ ισως η αντιδραση μου σε μια απειλη να ειναι σωστη αν μας κατσει καμια απο τις μλκιες που διαβαζουμε κατα καιρους,ισως τελικα ολα αυτα να ειναι ενα παιχνιδι που μας ριχνουν για να μην σκεφτομαστε πραγματικα του ποιοι ημαστε γτ ηρθαμε εδω κ πως πρεπει πραγματικα να ζουμε..........παντος απο φαντασια υπαρχει μπολικη ελααααα κοσμεεεε πααρεεεε!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tara ειδα οτι παιζει αυτη η ταινια λεω να την δω την εχεις δει μηπως?

ΣΑΚΟΣ ΜΕ ΚΟΚΑΛΑ (του Στίβεν Κινγκ) - Bag.Of.Bones.2011

Δεν την εχω δει, αν και εχω ενημερωθει. Εχω διαβασει ομως το βιβλιο, το οποιο δε με ενθουσιασε. Η μονη ταινια απο βιβλιο του που μου αρεσε πολυ ηταν το storm of the century.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

θα την δω καποια στιγμη μες τις επομενες μερες κ θα σε πω πως με φανηκε.καμια φορα η ταινια ειναι καλυτερη απο τα βιβλια,σπανια μεν ομως το προφυρο χρωμα ας πουμε το ειχα δει πρωτα κ πηρα το βιβλιο που δεν με τραβηξε κ τελικα δεν το διαβασα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

να να !!!!ο εξολοθρευτης πλησιαζει!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...Ρομπότ μπορεί να συζητά σαν άνθρωπος κάνοντας δικές του σκέψεις (Βίντεο)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σαν τις γάτες μέσα στο σπίτι, εδώ κάνει κρύο πού να σκάσει μύτη έξω απ' το παράθυρο. Δεν έχουμε και βεράντα να βγω να κόψω βόλτες.

Toυλαχιστον εχετε ζεστη στο σπιτι υποθετω. Γιατι εδω, το πετρελαιο εχει γινει πιο πολυτιμο απο το χρυσαφι φετος...

Εδώ να δεις Κουφετάκι!!!!!!!!!!!!!!! Τα κοράκια υπάρχουν παντού, ίσως επειδή έχει πολλούς αμπελώνες. Βρε παιδιά κι εδώ και στη Τζέντα το πρώτο πράγμα που άκουσα σε φωνή ζώου ήταν το κοράκι. Και στις δύο χώρες υπάρχουν πάρα πολλά. Τι πράγμα κι αυτό!!!!!!!!!!

Χμμμμ.... Λετε να σημαινει κατι αυτο? Παντως αν τυχει και πεσεις πανω στην ταινια ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ, καλυτερα να μην τη δεις!!!:lol:

Αυτό που με βασανίζει είναι η σκέψη πολέμου με την Τουρκία και οι συνέπειές του, γεγονός που πιστεύω ότι, θα γίνει φέτος. Ήδη έχουν ξεκινήσει οι προβατίνες να ξύνονται στη γκλίτσα. (Γιλμάζ με τις δηλώσεις για τις πυρκαγιές).

Το ιδιο πιστευει και μια φιλη μου, και μου το΄χει πει απο το φθινοπωρο.

Επίσης, φοβάμαι τις γεωλογικές καταστροφές, να για παράδειγμα ποιος περίμενε φέτος ότι κάτι ξεκινάει στη Σαντορίνη;

ΕΓΩ!!!! Η ιστορια επαναλαμβανεται. Οταν εχει γινει τοσο μεγαλη καταστροφη στο παρελθον απο ενα ηφαιστειο το οποιο ειναι ενεργο, σιγουρα θα γινει κατι και στο μελλον. Στα σεμιναρια σεισμολογιας το εμαθα αυτο.

Τέλος, κάτι άλλο που βλέπω να κάνει μπαμ όπου να 'ναι είναι οι καινούργιοι φονικοί ιοί που θα μας σερβίρουν.

Οπως ο περσινος ιος, ο Η1Ν1, ετσι δε λεγοταν? Γνωρισα προσφατα εναλλακτικο ιατρο ο οποιος μου ειπε οτι ο ιος αυτος ηταν τεχνητος, και ειχε και αποδειξεις. Οχι οτι δεν το φανταστηκαμε βεβαια, αλλα αλλο να στο επιβεβαιωνει και ενας επιστημονας.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...