Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

eviri τα γκριμταιλσ τα ξεχωριζουμε βλεποντας γραμμες που δεν φευγουν γρηγορα!

Βρε ξέρεις πόση ώρα φύσαγα από κάτω για να σβήσουν οι γραμμές; Αλλ' αυτές δεν έσβηναν με τίποτα. Μέχρι που κουράστηκα και μπήκα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε ξέρεις πόση ώρα φύσαγα από κάτω για να σβήσουν οι γραμμές; Αλλ' αυτές δεν έσβηναν με τίποτα. Μέχρι που κουράστηκα και μπήκα μέσα.

αααχαχαχαχα να σε κλ ρε κοριτσαρα μου με εκανες κ γελασα,ποναω παντου γτ εκανα αφαιρεση σπιλων κ ειμαι καπως.......................γτ δεν πηρες μια γομα να τα σβησεις?........


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβαμε να δουμε το τελος του 12 κ βγηκε κ αλλη ημερομηνια http://www.oodegr.com/oode/esxata/max_telos1.htm 2018 που αμα φυγει με το καλο το 12 κατι μου λεει οτι θα την βλεπουμε συχνα..........μα κλ παντα ετσι ειναι το ντερνετι?βγαζει συνεχεια καταστροφολογικες ημερ. αααααααααααααα!!!!!!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αυπνοι που λεν στα σηματα παραπανω,εβιρι για τα σηματα μιλαει κ μεσα στο βιβλιο μυστικη ελλαδα καπου!!!! http://www.invisiblelycans.gr/2011/11/14/%CE%B9%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CE%B9-%CE%AC%CF%85%CF%80%CE%BD%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%86/


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααχαχαχαχα να σε κλ ρε κοριτσαρα μου με εκανες κ γελασα,ποναω παντου γτ εκανα αφαιρεση σπιλων κ ειμαι καπως.......................γτ δεν πηρες μια γομα να τα σβησεις?........

Πάω τώρα κιόλας να δοκιμάσω γόμα πάνω στην οθόνη. Αν δεν πιάσει θα βάλω μπλάνκο.

Link to comment
Share on other sites

Eviri ούτε εγώ μπορώ να μπω μέσα,περίεργο!Εδώ πώς πάτε? Αρχίσατε να μαζεύετε προμήθειες?? Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Eviri ούτε εγώ μπορώ να μπω μέσα,περίεργο!Εδώ πώς πάτε? Αρχίσατε να μαζεύετε προμήθειες?? Εγώ το σκέφτομαι σοβαρά!

Εδώ στη Γερμανία δε μαζεύω. Αν ξεκινούσες κι από σήμερα να μαζεύεις ένα-ένα πακέτο δε θα έκανες άσχημα.

:lol::lol:!!!!!!!!!!!!!καλημερα!!!σημερα ειμαι καλυτερα ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι τα δύσκολα να πέρασαν Κουφετάκι και να αισθάνεσαι κάθε μέρα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία ε?? Τί ωραία!! Πάντα είχα ιδιάιτερη συμπάθεια στους έλληνες μετανάστες του εξωτερικού! Μία κυρία που γνωρίζω (πολύ θρησκευόμενη κ όλας,που λέγαμε) ήταν χρόνια εκεί,κι έχει αυτό που θαυμάζω στους ανθρώπους:συνδυάζει την παράδοση,την βαθυά πίστη με ένα ανοιχτό μυαλό και αγκαλιά για όλους,χωρίς να κριτικάρει!

Εκεί στη Γερμανία αγχώνονται γενικά ή μόνο οι 'Έλληνες?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όσους Έλληνες έχω συναντήσει εδώ ως μετανάστες, δεν τους έχω δει αγχωμένους. Έχουν την εργασία τους και τη ζωή τους εδώ ριζωμένη. Αγχωμένοι είναι οι υπόλοιποι Έλληνες του εξωτερικού, που είναι προσωρινοί (δάσκαλοι, καθηγητές κλπ)

Οι Γερμανοί δε ξέρω αν αγχώνονται με την οικονομική κρίση της Ευρώπης, γιατί δεν έχω συζητήσει επ' αυτού. Μιλάω με μια μητέρα Γερμανίδα αρκετά συχνά στο σχολείο που περιμένουμε τα παιδιά μας, αλλά η συζήτηση δεν έχει έρθει ποτέ σε οικονομικά. Κατά τα άλλα δεν έχω δημιουργήσει παρέες με Γερμανούς.

Link to comment
Share on other sites

O AΠΟΚΟΣΜΟΣ ΗΧΟΣ!!! ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΤΡΟΜΟ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΙΣΙΑ. ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ.. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΓΚΑΛΗΨΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσους Έλληνες έχω συναντήσει εδώ ως μετανάστες, δεν τους έχω δει αγχωμένους. Έχουν την εργασία τους και τη ζωή τους εδώ ριζωμένη. Αγχωμένοι είναι οι υπόλοιποι Έλληνες του εξωτερικού, που είναι προσωρινοί (δάσκαλοι, καθηγητές κλπ)

Οι Γερμανοί δε ξέρω αν αγχώνονται με την οικονομική κρίση της Ευρώπης, γιατί δεν έχω συζητήσει επ' αυτού. Μιλάω με μια μητέρα Γερμανίδα αρκετά συχνά στο σχολείο που περιμένουμε τα παιδιά μας, αλλά η συζήτηση δεν έχει έρθει ποτέ σε οικονομικά. Κατά τα άλλα δεν έχω δημιουργήσει παρέες με Γερμανούς.

Α πιο πολύ με 'Ελληνες κάνεις παρέα? Γενικά περνάς καλά εκεί? Πόσα χρόνια έχεις?Σου λείπει η Ελλάδα?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυνηγήστε τη Νέσι και κερδίστε 1.000 λίρες!

Το επίσημο fan club για το τέρας του Λοχ Νες έχει από το 2002 να απονείμει το χρηματικό του έπαθλο για την καλύτερη φωτογραφία της διάσημης Νέσι.

6ead56c6b4eb425e26f08d604a5b9bd7_XL.jpg?t=943912800

Όμως, το 2011 η Νέσι αποδείχτηκε «ζωηρή» και έτσι δύο ερασιτέχνες φωτογράφοι διεκδικούν το βραβείο.

Τον περασμένο Μάιο το ζεύγος Τζόουμπς, που έκανε διακοπές στη διάσημη λίμνη, κατάφερε να συλλάβει ένα στιγμιότυπο τη στιγμή που το θρυλικό τέρας έβγαζε το κεφάλι του από το νερό.

Ένα μήνα αργότερα, η Τζαν και ο Σάιμον Χάργκριβς εντόπισαν τη Νέσι, ενώ έκαναν ένα διάλειμμα από τη δουλειά, στο καφέ που διατηρούν με θέα στη λίμνη.

Παρόλο που η Νέσι κολυμπούσε επί 4 λεπτά στην επιφάνεια, δεν κατάφεραν να την απαθανατίσουν.

Τέλος, τον Σεπτέμβρη, ένας ψαράς ονόματι Τζον Ρόουι φωτογράφησε το τέρας εν αγνοία του, καθώς ο αρχικός του σκοπός ήταν ένα εντυπωσιακό ουράνιο τόξο. Αργότερα ανακάλυψε ότι στο κάδρο υπήρχε και η Νέσι.

Οι δύο λοιπόν τυχεροί διεκδικούν τις 1.000 λίρες.

http://www.newsbomb.gr/anexhghta/story/107091/kynigiste-ti-nesi-kai-kerdiste-1000-lires

Koυφετακι, ωρα για κυνηγι!!!:cool:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...