Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

νομιζω οτι υπυρξαν αρκετα αναλυτικα αρθρα που εξηγουσαν οτι οντος ηταν εργαστηριακος ο ιος αυτος ταρα αλλα αφου εχουμε κ πιστοποιηση οκ θα κοιμηθω ησυχη σημερα!!!!εγω παντος ακομη αναρωτιεμε γτ δεν κανουμε κατι για ολα αυτα,ποσα εκατομυρια ανθρωποι ειναι γνωστες οτι εχουμε πεσει θυματα με τον εναν ή τον αλλο τροπο,βρε γιουργια βρεεε!

και ναι το διαβασαμε κ αυτο.

Τελικά στο eBay μπορεί κανείς να βρει ότι ψάχνει και ακόμη περισσότερα… Μέχρι και ταριχευμένη καρδιά βρικόλακα μαζί με το παλούκι που τον σκότωσε!

Η περιγραφή του προϊόντος είναι η εξής:

Σας παρουσιάζουμε την ταριχευμένη καρδιά του βρικόλακα Auguste Delagrange. Πριν την καταστροφή του το 1912, ήταν υπεύθυνος για τον θάνατο πάνω από 40 ανθρώπων κατά τη διάρκεια ενός από τα μεγαλύτερα ξεσπάσματα βαμπιρισμού στις ΗΠΑ. Τελικά, αναγνωρίστηκε και κυνηγήθηκε από έναν Καθολικό ιερέα και έναν Voodoo Hougan.

Οι δυό τους άρχισαν να καταστρέφουν συστηματικά τα κρησφύγετα, ωθώντας τον Delagrange να βρει καταφύγιο σε μια εγκαταλελλειμένη φάρμα στα περίχωρα μιας μικρής πόλης της Louisiana, εκεί όπου τελικά τον παλούκωσαν. Δηλαδή, έμπηξαν το παλούκι στην καρδιά του, καταστρέφοντας το σώμα του και οδηγώντας την ψυχή του σε αυτό το αναπόφευκτο τέλος.

Τελικά, ότι απέμεινε είναι η καρδιά του

Η ταριχευμένη, λοιπόν, καρδιά του βρικόλακα και το παλούκι που τον κατέστρεψε, φυλάσσονται σε ένα κουτί από ξύλο βελανιδιάς με διαστάσεις 5″ σε ύψος, 8″ σε πλάτος και 11″ σε μήκος. Η επιγραφή που βρίσκεται πάνω στο κουτί αυτό γράφει την μέρα που καταστράφηκε ο βρικόλακας και φαίνεται να είναι χειρόγραφη και σύμφωνη με την χρονική περίοδο.

Η δημοπρασία λήγει σε μερικές ώρες και αυτή την στιγμή η μεγαλύτερη προσφορά είναι $630. Φυσικά δεν πρόκειται για αληθινή καρδιά βρικόλακα, αλλά για έργο τέχνης.a5d1cb7c-0f74-4ec8-8b3e-08d61957e8fe_220_292.jpg


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Toυλαχιστον εχετε ζεστη στο σπιτι υποθετω. Γιατι εδω, το πετρελαιο εχει γινει πιο πολυτιμο απο το χρυσαφι φετος...

Το σπίτι έχει ένα καλό, κρατάει τη ζέστη από τη στιγμή που θα ζεσταθεί μέχρι το πρωί. Το κακό που έχει είναι ότι αργεί να ζεσταθεί και δεν μπορεί να φτάσει η θερμοκρασία περισσότερο από 20 Κελσίου. Ίσως να φταίει ότι είναι παλιά τα μηχανήματα.

Όσο για το πετρέλαιο.....τα βλέπω κι εγώ. Ο σημαντικότερος λόγος που με κάνει να στενοχωριέμαι είναι η κατάσταση στην Ελλάδα μας.

Χμμμμ.... Λετε να σημαινει κατι αυτο? Παντως αν τυχει και πεσεις πανω στην ταινια ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ, καλυτερα να μην τη δεις!!!:lol:

Με βάζεις σε σκέψεις. Ποια να είναι άραγε αυτή η ταινία; Δεν είμαι σίγουρη αν την έχω δει ή όχι. Δυστυχώς δε συγκρατώ πάντα τους τίτλους, γιατί εδώ που τα λέμε, δεν τους κοιτάω πάντα. Αν όμως, πέσω πάνω στην ταινία τότε σίγουρα θα τη δω.

ΕΓΩ!!!! Η ιστορια επαναλαμβανεται. Οταν εχει γινει τοσο μεγαλη καταστροφη στο παρελθον απο ενα ηφαιστειο το οποιο ειναι ενεργο, σιγουρα θα γινει κατι και στο μελλον. Στα σεμιναρια σεισμολογιας το εμαθα αυτο.

Αυτό είναι βέβαιο, απλά σκεφτόμουν ότι ποιος περίμενε να γίνει κάτι τόσο σύντομα;

Οπως ο περσινος ιος, ο Η1Ν1, ετσι δε λεγοταν? Γνωρισα προσφατα εναλλακτικο ιατρο ο οποιος μου ειπε οτι ο ιος αυτος ηταν τεχνητος, και ειχε και αποδειξεις. Οχι οτι δεν το φανταστηκαμε βεβαια, αλλα αλλο να στο επιβεβαιωνει και ενας επιστημονας.

Κι εγώ το πιστεύω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι, μη μου βάζεις ιδέες, μη μου βάζεις ιδέες.

Κι εγώ στις αναδουλειές το ίδιο θα σκεφτώ να κάνω. Θα γράψω και μια ιστορία για κάποια ξεριζωμένη βρυκολακιασμένη καρδιά και θα την πουλήσω χρυσάφι. Τώρα βέβαια θα μου πεις πού θα βρω καρδιά.....δε ξέρω αυτό θα το σκεφτώ όταν έρθει η ώρα.

Link to comment
Share on other sites

θα σφαξουμε ενα κατσικακι θα παρεις εσυ την καρδια κ εγω θα το κανω ψητο στην γαστρα.

edit

εβιρι την ταρα θα την κανουμε μια ταρτα λαχανικων να φαει!!!κ τοφου!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

και η ταρα θα το δοκιμασει πρωτη γτ δεν θα το φαμε ολες μαζι με ενα κοκκινο κρασακι ουαου!!!τι σκεφτομαι βραδιατικα κατσε να με μπατσισω να συνελθω η χοντρη


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


γμτ οχι παλι πανικος!!!!πολυ ζορικο το 12 κοριτσια παρα πολυ!!!μας μπηκε γερα κ θα μας διαλυσει μεχρι να βγει.κ ειναι η 1η φορα που νιωθω ετσι για χρονο που μπαινει...


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...