Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω! Ευχαριστω και εσενα Eviri...να που αποκαλυφθηκε και το δικο μου αλτσχαιμερ!:tongue: Ειδα το μηνυμα σου καποια στιγμη που δε μπορουσα να απαντησω, και μετα το ξεχασα εντελως!:oops:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεδομένου ότι οι αποδείξεις απουσιάζουν από το χώρο του συμβάντος, οι θεωρίες δίνουν και παίρνουν. Ανάμεσα στις πιο τρελές εξηγήσεις για το συμβάν είναι η έκρηξη πυρηνικού αντιδραστήρα σε εξωγήινο σκάφος, ή η δοκιμή μιας «ακτίνας θανάτου» από τον Νίκολα Τέσλα.

Ο μεγάλος εφευρέτης και μηχανικός, πατέρας του εναλλασσόμενου ρεύματος, φέρεται να δοκίμασε ένα όπλο κατευθυνόμενης ενέργειας στις 30 Ιουνίου 1908. Όταν πληροφορήθηκε για το Συμβάν της Τουνγκούσκα, λένε οι υποστηρικτές της θεωρίας, Ο Τέσλα αποσυναρμολόγησε το όπλο κρίνοντας ότι ήταν υπερβολικά επικίνδυνο για να συνεχίσει να υπάρχει.http://www.agiooros.net/old/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6494

http://www1.rizospastis.gr/story.do?id=4616467&publDate=29/6/2008

τπτ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν πληροφορήθηκε για το Συμβάν της Τουνγκούσκα, λένε οι υποστηρικτές της θεωρίας, Ο Τέσλα αποσυναρμολόγησε το όπλο κρίνοντας ότι ήταν υπερβολικά επικίνδυνο για να συνεχίσει να υπάρχει

Και που να΄ξερε τι καταστροφικα οπλα θα κυκλοφορουσαν ελευθερα εναν αιωνα αργοτερα...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαα ρε ταρα γκουγκλαροντας για οπλα μαζικης καταστροφης....γτ ετσι!!!!!δες τι βρηκα!!!τι ναι τωρα αυτο μωρε?!!!!αχαχαχα http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1:%CE%8C%CF%80%CE%BB%CE%B1_%CE%BC%CE%B1%CE%B6%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82_%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%AE%CF%82


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κ για να σοβαρευτουμε λιγο βαζω αυτο http://www.nexushellas.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=352&Itemid=44 σε καληνυχτω κ παω να παιξω λιγο με τα καστρακια μου (στο φατσα μην οργιασει η φαντασια ε!!!)καλο βραδυ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα εγώ τι να κοιτάω εδώ; Στην Άνω Γλυφάδα έβλεπα τα φώτα του Προφήτη Ηλία και είχα και ρεπορτάζ να σας λέω. Εδώ τώρα τι να λέω;

Ηδη εκανες ενα ρεπορταζ κοιταζοντας τον ουρανο! Ολο και κατι ενδιαφερον θα βρεις! Δεν υπαρχουν εκει, ουτε στοιχειωμενα σπιτια, ουτε κανενα αλλο μυστηριο?

Και φυσικα ξαναβρηκα την ευκαιρια να γκρινιαξω στο κουφετο οτι ακομα περιμενουμε ρεπορταζ απο την οδο Μαυρης Πετρας!!!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

εγω την πετρα την μαυρη δεν την πλησιαζω!!!εχτες παντος πηγα να παρω το λεωφορειο με την κορη μου το απογευμα απο την β.ολγας που ειναι απεναντι η βιλα μπιανκγα.κ την εβλεπα κ την εβλεπα!!!!ειναι ανατριχιαστικη,κ πανω στην σκεπη καθοντουσαν κορακια!!!!!στα κοιμητηρια που δουλευα ειχε μονο κορακια μετα φταιμε εμεις που τα χουμε για κακο!!!!ουυυυυ!!!καλημεραααααααααα!!!!εβιρι θυμησε μου περιοχη που μενεις να γκουκλαρουμε να δουμε αν εχει τπτ παραξενο προς τα κει


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...