Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

οταν εχει τελειωσει το πετρελαιο οση ωρα κ να περασει ακομα κρυωνεις!!!

αμαν ρε κοπελα μου.εχεις δικιο,ξυλοσομπα βαλτε καντε κατι γτ δεν γινετε με το πετρελαιο ζαφτι!!!ακομη κ οι σομπιτσες χωρις αντιστασεις ρευματος ποιο πολυ συμφερουν


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τώρα τα πράγματα σοβάρεψαν, γιατί αυτό δεν είναι για γέλια. Μακάρι να ανατρίχιαζες μόνο απ΄ αυτά που διαβάζεις εδώ κι όχι από το κρύο.

δεν βαριεσε οτι ειναι για ολο τον κοσμο ειναι κ για μας γιαυτο αφηνουμε το νοικι παμε στο χωριο με τα πεθερικα.σημερα εβλεπα ειδησεις κ εκλαιγα νεοι ανθρωποι αστεγοι κ γεροι να φιλανε τα χερια αυτων που τους δινουν φαι να φανε κ τοτε λες μια χαρα ειμαστε εμεις κ ας χασουμε την βολη μας!ρε κοριτσια που παμε?δεν ειμαι απαισιοδοξη αλλα δεν βλεπω κ πουθενα φως!λεω στον αντρα μου μιας κ ειναι αγροτης να βαλει σπορους στην ακρη κ γελαει μαζι μου νομιζει οτι δεν θα φτασουμε σε αυτο το σημειο


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι η πεθερα μου εχει τζακι γιαυτο κ την κανουμε κατα κει δεν συμφερει στο νοικι παγεια εξοδα μονο 800ευρω μετα να φας να ντυθεις βενζινες να μην τολμησω να πω κ για τα τσιγαρα δεν μου τα εκοψε ο πνευμονολογος θα μου τα κοψει ο παπαδημος


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ κατι αλο εχω πληρωσει 500ευρω σε πετρελαιο απο τον νοεμβρη κ το περισσοτερο καιρο ειμαι στην πεθερα μου που σκ@τ@ τα καψαμε κ αλλα 100 που ζηταει τωρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πλακα κανεις φυσικα κ να φυλαξει σπορους.καταρχην οσο περνανε τα χρονια τοσο ποιο μεταλαγμενα ειναι ολα,εδω η μανα μου εχει απο ντοματες σπορους παλιους κ η ντοματα δεν εχει την γευση που ειχε ετσι πως καταντησανε το περιβαλλον,δεν κραταει χωρο πεστου το ξανα.κ κλ θα κανετε που θα πατε στο χωριο αλλη ποιοτητα ζωης,κ αν δεν τα πας κλ με την πεθερα βαλτην απο την 1η μερα στην θεση της.μην σκεφτεσε οτι σας φορτωθηκανε γτ εχει ο καιρος γυρισματα,εμενα που δεν μου προσφερε τπτ η δικια μου καθε 15μερες στο χωριο ειμαι να της ψωνισω να της κανω δουλειες,μεγαλωνουμε ολοι κοριτσι μου!κ στο παιδι δεν θα φανει η αλλαγη ισως ειναι κ καλυτερα εκει.ασε που καπως καποτε θα στρωσουν τα πραγματα κ αν θελετε θα ξαναερθετε στην πολη.ολα θα πανε κλ θα δεις!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν συμφερουν τα πετρελαια εγω εχω 4 χρονια που εβαλα το τζακι κ τα τελευταια 2 καιω μονο αυτο.κουραση βρωμια ομως ζεστη κ σωστη ζεστη ποιο υγεινη απο τα σωματα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

το καλο στο χωριο ειναι οτι εχουμε κοτοπουλακια-προβατα δικα μας

καλλιεργουμε πατατες-καρπουζια μαρουλια αλο που δεν πωλουνται κ μενουν στα χωραφια με την πεθερα προς το παρον καλα τα παμε 10 χρονια τωρα στην συγκατοικηση θα διξει δεν λεω στεναχωριεμαι που θα αφησω το σπιτακι μου αλλα θα ναι καλιτερα για την μικρη εκει ασε που θα βλεπει τον θειο της καθε μερα που τον αγαπαει πολυ.

οσο για τους σπορους δεν ακουει παιδι μου με κοροιδευει εγω θα τα πω με την πεθερα κ μετα θελει δεν θελει α συμφωνησει

η αδερφη μου η μικρη εχει 2 κουνιαδες καλογριες κ τις ειπαν πριν λιγες μερες να αποθηκευση τροφιμα κ γαλα για το παιδι κ οτι μπορουν θα τους στελνουν κ αυτες γιατι ερχεται πολυ μεγαλη πεινα για τουλαχιστον 2-3 χρονια


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μια απορια κ να παω για υπνο χθες σε ενα ποστ διαβασα οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια κ θα κερδισουμε κ εγω διερωτομαι

ειμαστε 10 εκ λαος αν βγουν γυναικες παιδια γεροι κ γκει ποσοι αντρες μενουν για να υπερασπιστουν την χωρα????


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν βαριεσε οτι ειναι για ολο τον κοσμο ειναι κ για μας γιαυτο αφηνουμε το νοικι παμε στο χωριο με τα πεθερικα.

Στα ίχνη σας θα έρθουμε κι εμείς κάποια στιγμή.

σημερα εβλεπα ειδησεις κ εκλαιγα νεοι ανθρωποι αστεγοι κ γεροι να φιλανε τα χερια αυτων που τους δινουν φαι να φανε κ τοτε λες μια χαρα ειμαστε εμεις κ ας χασουμε την βολη μας!

Αυτό κι αν είναι ανατριχιαστικό.

ρε κοριτσια που παμε?δεν ειμαι απαισιοδοξη αλλα δεν βλεπω κ πουθενα φως!λεω στον αντρα μου μιας κ ειναι αγροτης να βαλει σπορους στην ακρη κ γελαει μαζι μου νομιζει οτι δεν θα φτασουμε σε αυτο το σημειο

Αντιθέτως, εσύ του λες πολύ σωστά. Στο κάτω, κάτω ας το κάνει για το δικό σου χατήρι. Ας το δει σαν στοίχημα. Δεν πρόκειται να πέσει έξω κρατώντας σπόρους, ενώ με το αντίθετο, έστω και μία πιθανότητα κινδύνου να υπάρχει, γιατί να το ρισκάρει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια απορια κ να παω για υπνο χθες σε ενα ποστ διαβασα οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια κ θα κερδισουμε κ εγω διερωτομαι

ειμαστε 10 εκ λαος αν βγουν γυναικες παιδια γεροι κ γκει ποσοι αντρες μενουν για να υπερασπιστουν την χωρα????

χαχαχαχαχαχαχα πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιούργησαν φονικό ιό, ικανό να αφανίσει το ανθρώπινο είδος!

To στέλεχος της πρώτης ομάδας, ανακαλύφθηκε από τον ιολόγο Ρον Φουσιέ, στο Ιατρικό Κέντρο Erasmus, ο οποίος ουσιαστικά κατέληξε στο συμπέρασαμ ότι 5 μεταλλάξεις στο στέλεχος Η5Ν1 της γρίπης των πτηνών, είναι αρκετές ώστε να κάνουν την γρίπη τόσο επικίνδυνη και μεταδοτική που να μπορεί να πάρει διαστάσεις φονικής πανδημίας σε χρόνο ρεκόρ!

http://www.moodradio.gr/forum/index.php?topic=13118.0


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

μια απορια κ να παω για υπνο χθες σε ενα ποστ διαβασα οτι θα γινει πολεμος με την τουρκια κ θα κερδισουμε κ εγω διερωτομαι

ειμαστε 10 εκ λαος αν βγουν γυναικες παιδια γεροι κ γκει ποσοι αντρες μενουν για να υπερασπιστουν την χωρα????

χαχαχαχαχα μαλλον η τουρκια εχει περισσοτερες γυναικες γερους και γκει!!γιαυτο λενε οτι θα κερδισουμε:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι κατω απο τετοιες προυποθεσεις ουτε θα το σκεφτομουν να παω στο χωριο.θα δεις θα ειναι τελεια!!!οσο για τα παιδια κ τους γκει χααχαχχαα εμεις ημαστε παλικαρια ωρε θα βγουμε μαζι με τους λιγοστους αντρες κ θα αφησουμε τους γκει να πλεκουνε τα πουλοβερ μας!!!:lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημιούργησαν φονικό ιό, ικανό να αφανίσει το ανθρώπινο είδος!

To στέλεχος της πρώτης ομάδας, ανακαλύφθηκε από τον ιολόγο Ρον Φουσιέ, στο Ιατρικό Κέντρο Erasmus, ο οποίος ουσιαστικά κατέληξε στο συμπέρασαμ ότι 5 μεταλλάξεις στο στέλεχος Η5Ν1 της γρίπης των πτηνών, είναι αρκετές ώστε να κάνουν την γρίπη τόσο επικίνδυνη και μεταδοτική που να μπορεί να πάρει διαστάσεις φονικής πανδημίας σε χρόνο ρεκόρ!

http://www.moodradio.gr/forum/index.php?topic=13118.0

χεσε μεσα μητσοοομ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...