Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχοντας δει τον εξορκισμο της εμυλι ροουζ θεωρω οτι ειναι πολυ πιο φρικιαστικο κ φοβιστικο το θεαμα απο αυτα τα βιντεακια που δεν εχουν καμια αληθεια ενα ανθρωπινο μυαλο τα εφιαξε κ ξερουμε τι ικανο ειναι να κανει ενα ανθρωπινο μυαλο κ τι μπορει να επινοησει ενω το εργο βασιζεται σε αληθινα γεγονοτα

Aυτο ακριβως σκεφτομουν κι εγω!!! Καλημερα!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

εχοντας δει τον εξορκισμο της εμυλι ροουζ θεωρω οτι ειναι πολυ πιο φρικιαστικο κ φοβιστικο το θεαμα απο αυτα τα βιντεακια που δεν εχουν καμια αληθεια ενα ανθρωπινο μυαλο τα εφιαξε κ ξερουμε τι ικανο ειναι να κανει ενα ανθρωπινο μυαλο κ τι μπορει να επινοησει ενω το εργο βασιζεται σε αληθινα γεγονοτα

επισης και η καταρα 1 2 3 ειναι πολυ καλο εργο ασχετο αλλα ειπα να το επισημανω:tongue::tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος ο Αγιος Αντωνιος πηγε στην κολαση και γυρισε και λενε οτι ενω ηταν πολυ γελαστος και χαρουμενος ανθρωπος, απο τοτε δεν ξαναχαμογελασε.

Για τον παραδεισο αναφερεται οτι θα ειναι μια κατασταση μονιμης ευτυχιας. Δλδ αυτο το σκιρτημα που νιωθεις οταν γινει κατι καλο, και η εσωτερικη πληροτητα, μονο που αντι για στιγμιαια θα το νιωθεις συνεχεια.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρπαξε το γιατι πραγματικα ηταν τοσο ψευτικο που πιο πολυ γελασα βρε eviri

εχω δει θριλερ που με εχουν φοβησει περισσοτερο!

Έχω δει άπειρα έργα θρίλερ, τρόμου, με πνεύματα, με σφαγές με ό,τι θες. Δεν έχω τρομάξει με κανένα γιατί δεν αυθυποβάλλομαι. Για του λόγου το αληθές φαίνεται κι από την ώρα που έχω ποστάρει τα βιντεάκια στο πάρεντς, αν αφαιρέσεις 2 ώρες. Μία που πάει μπροστά το φόρουμ γιατί έχουν αφήσει τη θερινή και μία η διαφορά ώρας από την Ελλάδα. Την προειδοποίηση την έβαλα γιατί μας διαβάζουν και άτομα που ναι μεν τους αρέσει το μυστήριο, αλλά όχι τα εξωφρενικά, και ίσως να μην ήταν προετοιμασμένες για το θέμα που θα έβλεπαν, έτσι δεν ήθελα να φέρω σε δύσκολη θέση κανέναν.

'Ελα Eviri διαβασμένη,πού είσαι?? 'Ελα και απο τις "θρησκευόμενες!"

!

Ήρθα κι από 'κει αγκομαχώντας να σας προλάβω στο χείμαρρο που γράψατε.

χαχαχα μπηκα σε πειρασμο να το ανοιξω αλλα οχι θελω να κοιμηθω θα το δω το πρωι!!!!!

Εγώ θα το δω τώρα κι ας είναι 01:00.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το είδα το βιντεάκι.

Για να φτάσει ο παππούς να παρακαλεί με δάκρυα τον κόσμο να φτιάξει την ψυχή του για να μην πάει στην κόλαση, την ώρα που του απέμεναν μόλις λίγα λεπτά ζωής, φανταστείτε τι είδε!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τον δειχνει να ξεψυχά γιατι δεν μπορω ουτε κοτα να δω να χανει την ζωη της χωρις πλάκα.Προτιμω να μου το περιγράψετε.Τι λεει ακριβως;

Τωρα εγω η χεστρου τι θελω εδω μεσα...δεν τοχω καταλάβει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Τον δειχνει να ξεψυχά γιατι δεν μπορω ουτε κοτα να δω να χανει την ζωη της χωρις πλάκα.Προτιμω να μου το περιγράψετε.Τι λεει ακριβως;

Τωρα εγω η χεστρου τι θελω εδω μεσα...δεν τοχω καταλάβει!!!!!!

χαχαχαχαχα Αχ μωρέ Αγγελουδάκια, αφού κατά βάθος σ' αρέσει το μυστήριο, πώς να μην είσαι εδώ;

Λοιπόν ο παππούκας δεν ξεψυχάει στο βίντεο, η γυναίκα που τον παίρνει με την κάμερα αναφέρει ότι, μετά το βίντεο εκείνος πέθανε. Είναι σε ένα κρεβάτι ξαπλωμένος και η φωνή του βγαίνει με το ζόρι. Μοιάζει ότι θέλει εναγωνίως και απελπισμένα να μας συμβουλεύσει και να μας συνετίσει να προσέχουμε να μη χάσουμε την ψυχή μας, γιατί είδε λέει το φύλακα Άγγελό του κι εκείνος τον άφησε να δει λίγο από τον παράδεισο και λίγο από την κόλαση. Όταν είδε την κόλαση (την οποία δεν περιγράφει) τρόμαξε και φοβήθηκε πάρα πολύ με αυτά που συμβαίνουν εκεί, τα οποία τονίζει ότι θα κρατάνε στους αιώνες των αιώνων (για πάντα). Την κόλαση την περιγράφει σαν ένα πολύ κακό και φρικτό πράγμα, έτσι απλά. Δεν λέει τι ακριβώς είδε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...