Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

adnihor κανονίσου, έτσι και δεν ανατριχιάσεις ούτε τώρα, θα αρπάξω το πούπουλο.

αρπαξε το γιατι πραγματικα ηταν τοσο ψευτικο που πιο πολυ γελασα βρε eviri

εχω δει θριλερ που με εχουν φοβησει περισσοτερο!

μια απορια εχει παει κανενας στην κολαση κ ξερει πως ειναι?κ αν ναι καταφερε κ γυρισε πισω να μας διηγηθει πως τα περασε?

κοριτσια η Αγια γραφη αυτα που γραφει ειναι ολα συμβολικα οτι δεν θα ναι κ το ωραιοτερο μερος ειμαι σιγουρη αλλα αυτα που ειδα τα θεωρω επιεικος χαζα

το πως ειναι η κολαση ειδαμε το πως μπορει να ειναι ο παραδεισος γιατι δεν υπαρχει πουθενα βιντεακι εψαξα αλλα δεν βρηκα

ανθρωποι εχουν παει στην κολαση αλλα οχι στον παραδεισο?πιστευω πως οταν ερθει η μερα της κρισης ολοι μας θα κριθουμε απο τα λαθοι μας η ξεγυμνια που θα γινει στην ψυχη μας για οτι εχουμε κανει θα ποναει αν ομως μετανοησουμε αληθινη μετανοια ομως κ ο κυριος γνωριζει ποτε αληθινα εχεις μετανοησει αν δεν εχουμε μια θεση στον παραδεισο γιατι ισως να μην την αξιζουμε σιγουρα ομως δεν θα εχουμε μια θεση στην κολαση

πιστευω στον Κυριο δεν τον θεωρω μια ιδεα για να εχουμε καπου να πιστευουμε κ του εχω εμπιστοσυνη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ κατι αλο η κοπελιτσα που βασανιζεται ετσι στο βιντεο τι αμαρτια θα χει κανει αραγε για να αξιζει κατι τετοιο?ο θεος δεν αφηνει το δημιουργημα του να το παρει ετσι ο εξαποδο δεν του ανηκει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γκχμ!καλημερα τα βιντεακια δεν τα δα ακομη.ηταν ο μεγαλος μαζι μου χτες μεχρι αργα παιζαμε εαν παιχνιδι στο φατσα με μουσικη κ δεν τα δα!!!!βρε κοριτσι μου δηλαδη εσυ με τι θα σκιαζοσουν?απορω κ θελω να μαθω!!!!χααχαχχα!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

εχοντας δει τον εξορκισμο της εμυλι ροουζ θεωρω οτι ειναι πολυ πιο φρικιαστικο κ φοβιστικο το θεαμα απο αυτα τα βιντεακια που δεν εχουν καμια αληθεια ενα ανθρωπινο μυαλο τα εφιαξε κ ξερουμε τι ικανο ειναι να κανει ενα ανθρωπινο μυαλο κ τι μπορει να επινοησει ενω το εργο βασιζεται σε αληθινα γεγονοτα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

μια απορια εχει παει κανενας στην κολαση κ ξερει πως ειναι?κ αν ναι καταφερε κ γυρισε πισω να μας διηγηθει πως τα περασε?

Μωρέ δε μπορώ να θυμηθώ που το άκουσα ή το διάβασα, ότι κάποια φορά ο Θεός παραχώρησε σε κάποιον άγιο να δει πώς είναι η κόλαση και πώς ο παράδεισος. Μάλλον από 'κει έχουμε τη μαρτυρία, ίσως να υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι που έχουν δει κατά παραχώρηση.

ανθρωποι εχουν παει στην κολαση αλλα οχι στον παραδεισο?

Τον παράδεισο είτε τον δούμε από πριν είτε όχι έτσι κι αλλιώς ωραίος είναι γι' αυτό δε χρειάζεται να τον ξέρουμε από πριν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε ωραιος θα ναι μδεν εχω αμφιβολια αλλα γιατι να εχουμε γνωση του τι υπαρχει στην κολαση κ οχι στον παραδεισο?θεωρω οτι πολλα απο αυτα που ακουστηκαν απο στοματα Αγιων(πριν γινουν Αγιοι μην παρεξηγηθω) η παραποιηθηκαν η παλι επιμενω οτι καποια πραγματα ειπωθηκαν συμβολικα κ οχι με την ακριβη εννοια τους


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκνευριζομαι πλεον με το θεμα γτ εχουμε εναν βομβαρδισμο πλεον απο θεασεις κ ποτε δεν φαινετε καθαρα τπτ,μιλαμε τα νευρα μου τσαταλια


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...