Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts

αν ειναι κατω απο τετοιες προυποθεσεις ουτε θα το σκεφοτμουν να παω στο χωριο.θα δεις θα ειναι τελεια!!!οσο για τα παιδια κ τους γκει χααχαχχαα εμεις ημαστε παλικαρια ωρε θα ωγουμε μαζι με τους λιγοστους αντρες κ θα αφησουμε τους γκει να πλεκουνε τα πουλοβερ μας!!!:lol:

χαχαχαχαχα και θα μας κανουν και κατι πουλοβερ...τελευταια λεξη της μοδας χρυσο μου!!:tongue::tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:!:Προσοχή:!: τα παρακάτω βιντεάκια δεν είναι κατάλληλα για όσους δεν αντέχουν. Μοιάζουν με φιλμ τρόμου, εμπεριέχουν σκηνές με σατανάδες και νεκρούς.

Δε θέλω να το παρακάνω, γι' αυτό τα βιντεάκια τα βάζω με λινκ, ώστε κάποιος που δεν είναι σίγουρος περί τίνος πρόκειται να μην τα δει και επηρεαστεί. Ειδικά τα κορίτσια που δεν αντέχουν πολύ.

Πρόκειται για αναπαράσταση με σύγχρονα δεδομένα και παραλληλισμό, της ζωής στην κόλαση και πώς θα είναι να τη βιώσει κανείς. Τα βίντεο δείχνουν μορφές του σατανά να βασανίζουν σκληρά ανθρώπους που πέθαναν ξαφνικά και δεν πρόλαβαν να μετανοήσουν και δίνει στοιχεία για το πώς θα είναι περίπου να υπάρχει κάποιος αιωνίως μέσα στην κόλαση.

Γράφει κάποια πράγματα στο πάνω μέρος της οθόνης σαν τρέιλερ, αλλά δεν ξέρω τον τρόπο να βάλω υπότιτλους. Ίσως δεν κάνω κάτι σωστά.

adnihor με αυτό παραδίνομαι, δεν έχω να βάλω κάτι άλλο για την υπέρτατη ανατριχίλα.

Link to comment
Share on other sites

:!:Προσοχή:!: τα παρακάτω βιντεάκια δεν είναι κατάλληλα για όσους δεν αντέχουν. Μοιάζουν με φιλμ τρόμου, εμπεριέχουν σκηνές με σατανάδες και νεκρούς.

Δε θέλω να το παρακάνω, γι' αυτό τα βιντεάκια τα βάζω με λινκ, ώστε κάποιος που δεν είναι σίγουρος περί τίνος πρόκειται να μην τα δει και επηρεαστεί. Ειδικά τα κορίτσια που δεν αντέχουν πολύ.

Πρόκειται για αναπαράσταση με σύγχρονα δεδομένα και παραλληλισμό, της ζωής στην κόλαση και πώς θα είναι να τη βιώσει κανείς. Τα βίντεο δείχνουν μορφές του σατανά να βασανίζουν σκληρά ανθρώπους που πέθαναν ξαφνικά και δεν πρόλαβαν να μετανοήσουν και δίνει στοιχεία για το πώς θα είναι περίπου να υπάρχει κάποιος αιωνίως μέσα στην κόλαση.

Γράφει κάποια πράγματα στο πάνω μέρος της οθόνης σαν τρέιλερ, αλλά δεν ξέρω τον τρόπο να βάλω υπότιτλους. Ίσως δεν κάνω κάτι σωστά.

adnihor με αυτό παραδίνομαι, δεν έχω να βάλω κάτι άλλο για την υπέρτατη ανατριχίλα.

αυτη εισαι !!παω να ανατριχιασω γουσταρω!:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα βιντεακια αλλα δε με ανατριχιασανε.δε φταινε αυτα βεβαια.εγω ειμαι λιγο χοντροπετση:tongue:

βασικα η θρησκεια λεει οτι μετα τη 2α παρουσια θα υπαρξει κολαση και παραδεισος ενω μεχρι τοτε οι νεκροι πηγαινουν σε ενα ουδετερο μερος.

τελος παντων εγω δε τα πιστευω ολα αυτα.

1ον δε ξερω αν τελικα υπαρχει ο θεος γιατι εχει αναγκη να τον λατρευουμε:confused:(να ενα καλο ερωτημα)

2ον καποιος που σαγαπαει τοσο πολυ (πιο πολυ και απο την ιδια σου τη μανα) σε ριχνει τελικα στο αιωνιο βασανιστηριο επειδη δε τον αγαπας(πχ αν δε με αγαπησει το παιδι μου δε θα το βασανιζα αιωνιως)

3ον αν καποιος κανει ολα αυτα που προσταζει η αγια γραφη αλλα δεν πιστευει στο θεο ,αν τελικα υπαρχει θεος,θα παει στην κολαση επειδη δεν εκανε τον σταυρο του?ασχετα αν ηταν καλος ανθρωπος εν ζωη?καθολου αξιοκρατια

4ον τουλαχιστον στην κολαση ριχνει και καμια συναυλια ο Dio και τα σπανε!!:tongue::tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια τα βιντεακια αλλα δε με ανατριχιασανε.δε φταινε αυτα βεβαια.εγω ειμαι λιγο χοντροπετση:tongue:

βασικα η θρησκεια λεει οτι μετα τη 2α παρουσια θα υπαρξει κολαση και παραδεισος ενω μεχρι τοτε οι νεκροι πηγαινουν σε ενα ουδετερο μερος.

τελος παντων εγω δε τα πιστευω ολα αυτα.

1ον δε ξερω αν τελικα υπαρχει ο θεος γιατι εχει αναγκη να τον λατρευουμε:confused:(να ενα καλο ερωτημα)

2ον καποιος που σαγαπαει τοσο πολυ (πιο πολυ και απο την ιδια σου τη μανα) σε ριχνει τελικα στο αιωνιο βασανιστηριο επειδη δε τον αγαπας(πχ αν δε με αγαπησει το παιδι μου δε θα το βασανιζα αιωνιως)

3ον αν καποιος κανει ολα αυτα που προσταζει η αγια γραφη αλλα δεν πιστευει στο θεο ,αν τελικα υπαρχει θεος,θα παει στην κολαση επειδη δεν εκανε τον σταυρο του?ασχετα αν ηταν καλος ανθρωπος εν ζωη?καθολου αξιοκρατια

4ον τουλαχιστον στην κολαση ριχνει και καμια συναυλια ο Dio και τα σπανε!!:tongue::tongue:

αυτες οι αποριες θα μπορουσαν να μπουν σε εξεταστικες πανεληνιων κανονικα!οταν πεθαινεις περνας απο την ιερα εξεταση λενε,εκει λενε,πως ξεγυμνωνετε η ψυχη σου κ αυτες οι αναστολες κ μη που εχεις εν ζωη δεν υπαρχουν,τα αμαρτηματα σου δηλ.τα βλεπεις με πληρης συνειδηση λενε,τωρα για τα υπολοιπα ειναι πρωι ακομη ομως ξαναπεστα αν δεις οτι τα ξεχναω γτ θελω να τα συζητησουμε,κ να ακουσω κ αποψεις απο τα υπολοιπα κοριτσια μας......πρωι πρωι θα σε λυσω το bing bang χ@σε με μετα συνχωρισεως χαχαχαχ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη εισαι !!παω να ανατριχιασω γουσταρω!:tongue:

χαχαχαχαχαχαχα

θελω να τα συζητησουμε,κ να ακουσω κ αποψεις απο τα υπολοιπα κοριτσια μας..

Κουφετάκι καλύτερα να απομονώσουμε τη συζήτηση περί θρησκείας από το Καφέ των Μυστηρίων και να την πάμε σε θέμα που ήδη υπάρχει στο πάρεντςκαφέ.

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=3408

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα

Κουφετάκι καλύτερα να απομονώσουμε τη συζήτηση περί θρησκείας από το Καφέ των Μυστηρίων και να την πάμε σε θέμα που ήδη υπάρχει στο πάρεντςκαφέ.

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=3408

εχεις δικιο κοριτσι

τα εκανα εκει λοιπον τα ερωτηματα μου συμπληρωνοντας και καποια αλλα

οποια θελει ας γραψει:P

κουφετακι σπαστα λεμε!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...