Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα μετά την εμβρυομεταφορα..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Λιτσαλιτσακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. πείτε μου τις εμπειρίες σας αν κάποια είχε θετικά συμπτώματα μετά την εμβρυομεταφορα της 

Καλησπέρα! Το πρόβλημα για να σου απαντήσει κάποιος σε αυτή την ερώτηση είναι ότι πολλές φορές τα όποια συμπτώματα τα προκαλούν τα φάρμακα που παίρνουμε μετά την ετ.. έχω είχα κάποιες κράμπες δλδ και υπνηλία και 2-3 μέρες πριν τη χοριακη λαχάνιαζα πολύ εύκολα και τελικά η χοριακή ήταν θετική. Υπάρχουν όμως και κοπέλες με ίδια συμπτώματα που πήραν μηδενική χοριακη και άλλες με καθόλου συμπτώματα που πήραν θετική.. έχεις κάνει ετ και περιμένεις αποτέλεσμα να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Καλησπέρα! Το πρόβλημα για να σου απαντήσει κάποιος σε αυτή την ερώτηση είναι ότι πολλές φορές τα όποια συμπτώματα τα προκαλούν τα φάρμακα που παίρνουμε μετά την ετ.. έχω είχα κάποιες κράμπες δλδ και υπνηλία και 2-3 μέρες πριν τη χοριακη λαχάνιαζα πολύ εύκολα και τελικά η χοριακή ήταν θετική. Υπάρχουν όμως και κοπέλες με ίδια συμπτώματα που πήραν μηδενική χοριακη και άλλες με καθόλου συμπτώματα που πήραν θετική.. έχεις κάνει ετ και περιμένεις αποτέλεσμα να υποθέσω;

Ναι χθες την έκανα.εχω πονακια χαμηλά κ το στήθος μου πάει να εκραγεί.ξερω ότι μπορεί να είναι από τα φάρμακα αλλά πάντα ελπίζεις σε ενα θετικό σχόλιο για παρηγοριά..σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λιτσαλιτσακι είπε:

Ναι χθες την έκανα.εχω πονακια χαμηλά κ το στήθος μου πάει να εκραγεί.ξερω ότι μπορεί να είναι από τα φάρμακα αλλά πάντα ελπίζεις σε ενα θετικό σχόλιο για παρηγοριά..σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου..

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να δεις μια ωραία μεγάλη χοριακη! Καλά είναι τα συμπτώματα, σου δίνουν μια ελπίδα μέχρι να περάσουν οι μέρες! Πιο πολύ ήθελα να σου πω να μην αγχώνεσαι αν δεν έχεις συμπτώματα.. μπορεί ωραιότατα να έχεις αποτέλεσμα και χωρίς αυτά!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

@LeneL Καλησπέρα εγω συμπτωματα μετα την εμβρυομεταφορα ειχα φουλ πρηξιμο που σιγουρα ειναι τα φαρμακα - πονος στο στηθος και πονους περιοδους εντονους. Αλλα τωρα ειμαι 3 μηνων :) Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, EFI KARA είπε:

@LeneL Καλησπέρα εγω συμπτωματα μετα την εμβρυομεταφορα ειχα φουλ πρηξιμο που σιγουρα ειναι τα φαρμακα - πονος στο στηθος και πονους περιοδους εντονους. Αλλα τωρα ειμαι 3 μηνων :) Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.

Συγχαρητήρια!!!!😄 Ναι, όπως τα λες, ο κάθε οργανισμός διαφέρει και ακόμα και στην ίδια γυναίκα και δύο εγκυμοσύνες μπορεί να είναι διαφορετικές. Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...