Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική στη Λάρισα


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!Δεν έχει άνω από 5 λεπτά που έκανα την εγγραφή μου εδώ! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Ότι επιθυμεί η καθεμιά μας

Στη δική μου περίπτωση, σε λίγες μέρες έχω το πρώτο ραντεβού για εξωσωματική με το Μεσήνη στη Λάρισα - πανεπιστημιακό

Θα ήθελα να ρωτήσω, έχει καμιά σας εμπειρία από εκεί?Αν ναι, τι εντυπώσεις αποκομίσατε?Καλές;Κακές; Οτιδήποτε θα με βοηθούσε, γιατί η ανπομονησία μου δεν περιγράφεται! Να έκανα άραγε καλή επιλογή? Δυστυχώς τα οικονομικά μας δεν επιτρέπουν σε ιδιωτικό!

Αξίζει να προσπαθήσει κανείς σε δημόσιο?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια απάντηση ή πληροφορία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου εγω εκει εκανα δυο αποτυχημενες προσπαθειες με τον νταφοπουλο και οταν την τριτη φορα πηγα αθηνα τοτε επιασα τα διδυμακια μου!χωρις να θελω να σε απογοητευσω εχω να πω τα χειροτερα για την μοναδα εξωσωματικης...ουτε ναρκωση σου κανουν..εμενα τουλαχιστον δεν με επιασε καμμια φορα και απο προσωπικο και εξοπλισμο χαλια....ουτε και εμεις ειχαμε χρηματα...δανειστηκαμε μετα για αθηνα αλλα η υγεια μου πανω απο ολα...σου ευχομαι τα καλυτερα...για οτι θες ειμαι εδω...


gWfop2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου εγω εκει εκανα δυο αποτυχημενες προσπαθειες με τον νταφοπουλο και οταν την τριτη φορα πηγα αθηνα τοτε επιασα τα διδυμακια μου!χωρις να θελω να σε απογοητευσω εχω να πω τα χειροτερα για την μοναδα εξωσωματικης...ουτε ναρκωση σου κανουν..εμενα τουλαχιστον δεν με επιασε καμμια φορα και απο προσωπικο και εξοπλισμο χαλια....ουτε και εμεις ειχαμε χρηματα...δανειστηκαμε μετα για αθηνα αλλα η υγεια μου πανω απο ολα...σου ευχομαι τα καλυτερα...για οτι θες ειμαι εδω...

Xouxoulina μου αρχικά να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου! Συγχαρητήρια!!!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. όλες μετράνε, καλές και κακές!

εγώ έκλεισα με το Μεσήνη.Σε 3 μέρες είναι το ραντεβού. Τώρα δεν μπορώ να κάνω πίσω. Θα πάω όπωε και να χει και θα δω,ανάλογα την συμπεριφορά και την εικόνα που θα έχω. Τι να πω.... Νομίζω ότι είναι και θέμα τύχης....Αν επιτρεπεται που την έκανες στην Αθήνα και πόσο σου στοίχισε; Αν θες στείλε πμ. Σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

θα στα πω εδω μαρακι μου ολα...στον μαστρομηνα πηγα...ο ανθρωπος ειναι κορυφη και αυτος και το προσωπικο του...τα καλυτερα εχω να πω....2400 μου στοιχισε αλλα αξιζε τον κοπο....βεβαια οτι απετυχα εγω στην λαρισσα δεν σημαινει οτι θα συμβει το ιδιο και με σενα...καλη επιτυχια κοριτσακι μου!λαρισσα παντως θα γεννησω...


gWfop2.png

Link to comment
Share on other sites

xouxoulina με το καλο!καλη λευτεριά να έχεις !!!

Σημασία έχει ότι τα κατάφερες!!!Και εις διπλούν μάλιστα!Ότι καλύτερο!!!!

Εγώ υπάρχει περίπτωση να αναβάλλω το ταξίδι και το ραντεβού.

Μετά τα πρόσφατα αποτελέσματα σπερμοδιαγράμματος, μου πρότειναν να κάνει ο άντρας μου ορμονολογικές που δεν έχει κάνει, πριν πάμε οπουδήποτε για εξωσωματική.Η καλλιέργεια πεντακάθαρη, ο υπέρηχος πεντακάθαρος. Ομικροβιολόγος απόρησε πώς με τόσο καλή διαύγεια και καθαρότητα του σπέρματος, είχαμε αυτές τις τιμές (800,000 σπερ/ρια ανα ml και 4 εκατομμύρια ανά εκσπερμάτωση)

Συνομιλώντας με μια κοπέλα στο φόρουμ μου είπε για τις ορμονολογικές να κάνει, γιατί αντιμετωπισε παρόμοιο πρόβλημα.

Μου κόπηκαν αρχικά τα φτερά πάνω που έφτασαν οι μέρες να πάμε, αλλά από την άλλη αν ήταν εκεί το πρόβλημα; Αν κάνει κάποια θεραπεία και έχουμε αποτελέσματα με φυσιολογικό τρόπο;

Όπως και να έχει, αύριο θα κάενι τις εξετάσεις και Τετάρτη μεθαύριο θα έχουμε τα αποτελέσματα. εκει θα κριθεί κι αν θα πάμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

καποια κοπέλα να πει για το παν/κο Λαρισας?Μεσσήνης?Για οικονομικους λόγους σκέφτομαι εκει!Μένω και κοντα οποτε βολευει...

ο αντρας μου 36 και εχει ολιγοσπερμια εγω 26 και σαλπιγγογραφια και ολες οι εξετασεις μου καθαρες!

σας παρακαλω οποια ξέρει κατι θα το εκτιμούσα πολύ...

Link to comment
Share on other sites

καποια κοπέλα να πει για το παν/κο Λαρισας?Μεσσήνης?Για οικονομικους λόγους σκέφτομαι εκει!Μένω και κοντα οποτε βολευει...

ο αντρας μου 36 και εχει ολιγοσπερμια εγω 26 και σαλπιγγογραφια και ολες οι εξετασεις μου καθαρες!

σας παρακαλω οποια ξέρει κατι θα το εκτιμούσα πολύ...

Μπουζουκακι καλησπέρα. Μόλις διάβασα το μήνυμα σου. Με βρίσκεις Λαρισα. Σήμερα έκανα ωοληψια για πρώτη (κ εύχομαι κ τελευταία) φορα με το Μεσσήνη.

Κι εμείς με προβληματικό σπερμα. Εγω όλα καλα. Ο Μεσσήνης μου εχει κάνει πολυ καλη εντύπωση ως τώρα. Είναι μετρημένος κ σοβαρός αλλα σου εμπνέει εμπιστοσύνη. Όσο για το οικονομικό; Με μεγαλη μου έκπληξη σήμερα διαπίστωσα ότι δε θα πλήρωναμε τίποτα. Ήταν 500 ευρώ η έξωσωμ/μη στο πανεπ/κο όταν ξεκίνησε κ εδω κ λίγες μέρες άλλαξε κ δε πληρώνεις !!!!! Καλο;;; Για το ραντεβου με τον καθηγητή να ξέρεις πληρώνεις 90 ευρώ την επίσκεψη. Ότι χρειαστείς Είμαι στη διάθεση σου. Καλη επιτυχία στις προσπάθειες σου.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει αποτυχημένες προσπάθειες στο Πανεπιστημιακό της Λάρισας. Ο καθηγητής κατά την άποψή μου είναι πολύ καλός γιατρός, ενώ η μαία που σε κατευθύνει είναι επίσης καλή, ομιλητική και θερμός άνθρωπος. Από εκεί και περα δεν μπορώ κάτι περισσότερο. Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...