Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Ανοσολόγος


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Μετά απο αποτυχημένη εμβρυομεταφορά, αρνητικη χοριακή θα ήθελα να επισκεφτώ ανοσολόγο. 

Πέρα απο ενδοκρινολόγο και αιματολογο. 

Υπάρχει  κάποια συνοδοιπόρος με ανάλογη εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , HEAVEN είπε:

Καλησπέρα!

Μετά απο αποτυχημένη εμβρυομεταφορά, αρνητικη χοριακή θα ήθελα να επισκεφτώ ανοσολόγο. 

Πέρα απο ενδοκρινολόγο και αιματολογο. 

Υπάρχει  κάποια συνοδοιπόρος με ανάλογη εμπειρία?

Στη Θεσσαλονικη βρίσκομαι

Link to comment
Share on other sites

On 20/2/2024 at 2:44 ΜΜ, HEAVEN είπε:

Στη Θεσσαλονικη βρίσκομαι

Ενας δανιληλιδης ξερω ειανι εκει γιατι συνεργαζεται με τον εξωσωματικο  που εκανα τις προσπαθειες μου στην αθηνα. ειχα 2 αρνητικες αλλα μου ειχε πει ο γιατρος μου αν κ συνεργατης του οτι δεν χρειαζεται να τον δω οταν τον ειχα ρωτησει τι αλλο να ψάχναμε..

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Ενας δανιληλιδης ξερω ειανι εκει γιατι συνεργαζεται με τον εξωσωματικο  που εκανα τις προσπαθειες μου στην αθηνα. ειχα 2 αρνητικες αλλα μου ειχε πει ο γιατρος μου αν κ συνεργατης του οτι δεν χρειαζεται να τον δω οταν τον ειχα ρωτησει τι αλλο να ψάχναμε..

Σε ευχαριστώ πολύ @Nephele78.

Απλά οργανώνομαι γιατί ούτε εμένα είπαν να ψαχτώ ,άλλωστε θα έπρεπε απο πριν την πρώτη προσπάθεια αλλά είναι οδυνηρό να μην αντιδρά καν η μήτρα  και βλέπεις μηδενική χοριακή..

Και πάλι σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , HEAVEN είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Nephele78.

Απλά οργανώνομαι γιατί ούτε εμένα είπαν να ψαχτώ ,άλλωστε θα έπρεπε απο πριν την πρώτη προσπάθεια αλλά είναι οδυνηρό να μην αντιδρά καν η μήτρα  και βλέπεις μηδενική χοριακή..

Και πάλι σε ευχαριστώ 

Είναι και θεμα τυχης πολλες φορες οπως και εγω με τη 3η ετ πετυχα, ενω τα εμβρυα ηταν εξισου καλά σε ολες τις ετ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Nephele78 είπε:

Είναι και θεμα τυχης πολλες φορες οπως και εγω με τη 3η ετ πετυχα, ενω τα εμβρυα ηταν εξισου καλά σε ολες τις ετ.

Φυσικά σε αυτήν την περίπτωση είναι στσ χέρια του Θεού...Αμήν η επόμενη φορά να είναιη τυχερή.

Απλά το άγχος αυξάνεται όταν είναιμε δότρια.

 

 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...