Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θέλω τα φώτα σας.


Recommended Posts

Εχω σταθερό κύκλο 25 μέρες, τελευταία περίοδος 29/1 επόμενη 27/2 και 7/1 είχαμε ελεύθερη επαφή με την μέθοδο τραβήγματος.Τωρα και 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα αίμα (κόκκινο σκούρο)το οποίο κράτησε 3 μέρες και πόνους περιόδου.. Υπέθεσα ότι θα είναι κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου γιατί είναι 42 ετών,αλλά το θέμα είναι ότι και εφόσον τελείωσε η υποτιθέμενη περίοδος έχω εξακολουθώ να έχω κάποια πονάκια μια στο τόσο,το στήθος μου είναι φανερά πρησμένο,έχω συχνοουρια και σήμερα και 4 μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου μου έκανα τεστ το clear blue συγκεκριμένα και βγήκε αρνητικό...Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Christhess είπε:

Εχω σταθερό κύκλο 25 μέρες, τελευταία περίοδος 29/1 επόμενη 27/2 και 7/1 είχαμε ελεύθερη επαφή με την μέθοδο τραβήγματος.Τωρα και 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα αίμα (κόκκινο σκούρο)το οποίο κράτησε 3 μέρες και πόνους περιόδου.. Υπέθεσα ότι θα είναι κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου γιατί είναι 42 ετών,αλλά το θέμα είναι ότι και εφόσον τελείωσε η υποτιθέμενη περίοδος έχω εξακολουθώ να έχω κάποια πονάκια μια στο τόσο,το στήθος μου είναι φανερά πρησμένο,έχω συχνοουρια και σήμερα και 4 μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου μου έκανα τεστ το clear blue συγκεκριμένα και βγήκε αρνητικό...Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος;

Καλησπέρα! Η επαφή ήταν 7/01 ή 7/02; Ως προς το τεστ μόνο μπορώ να σου απαντήσω βασικά, ότι σαφώς και κάνουν λάθος τα τεστ, ειδικά πριν την καθυστέρηση... Τώρα τα υπόλοιπα θα μπορούσαν να είναι και ανωμαλία στον κύκλο όπως λες, θα μπορούσαν να είναι και συμπτώματα...δεν είναι ξεκάθαρη ιδιαίτερα αυτή η φάση. Το μόνο ασφαλές είναι καθυστέρηση και χοριακή! 

Τα καλύτερα σου εύχομαι και μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που θες!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Η επαφή ήταν 7/2 ευχάριστω για την διόρθωση.Και τώρα που μιλάμε έχω ελαφριά πονάκια χαμηλά και το στήθος μου είναι πραγματικά πρησμένο... Μακάρι να έχουμε όλες μας τα αποτελέσματα που πραγματικά επιθυμούμε.

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Christhess είπε:

Εχω σταθερό κύκλο 25 μέρες, τελευταία περίοδος 29/1 επόμενη 27/2 και 7/1 είχαμε ελεύθερη επαφή με την μέθοδο τραβήγματος.Τωρα και 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα αίμα (κόκκινο σκούρο)το οποίο κράτησε 3 μέρες και πόνους περιόδου.. Υπέθεσα ότι θα είναι κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου γιατί είναι 42 ετών,αλλά το θέμα είναι ότι και εφόσον τελείωσε η υποτιθέμενη περίοδος έχω εξακολουθώ να έχω κάποια πονάκια μια στο τόσο,το στήθος μου είναι φανερά πρησμένο,έχω συχνοουρια και σήμερα και 4 μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου μου έκανα τεστ το clear blue συγκεκριμένα και βγήκε αρνητικό...Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος;

Το αίμα  περίοδος ήταν νομίζω. Στα 42 τα κάνουν αυτά οι ορμόνες . Κ πόνους Κ πιο νωρίς περίοδος Κ συμπτώματα περιόδου ενώ σου έχει έρθει περίοδος πολύ σύντομα. Τωρα κανονικά θα πρέπει να υπολογίζεις περίοδο άλλη ημερομηνία . Το τεστ δύσκολο να έκανε λάθος . 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Christhess είπε:

Εχω σταθερό κύκλο 25 μέρες, τελευταία περίοδος 29/1 επόμενη 27/2 και 7/1 είχαμε ελεύθερη επαφή με την μέθοδο τραβήγματος.Τωρα και 8 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα αίμα (κόκκινο σκούρο)το οποίο κράτησε 3 μέρες και πόνους περιόδου.. Υπέθεσα ότι θα είναι κάποια ανωμαλία στον κύκλο μου γιατί είναι 42 ετών,αλλά το θέμα είναι ότι και εφόσον τελείωσε η υποτιθέμενη περίοδος έχω εξακολουθώ να έχω κάποια πονάκια μια στο τόσο,το στήθος μου είναι φανερά πρησμένο,έχω συχνοουρια και σήμερα και 4 μέρες πριν την ημερομηνία περιόδου μου έκανα τεστ το clear blue συγκεκριμένα και βγήκε αρνητικό...Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος;

κ γω νομιζω ηρθε νωριτερα η περιοδος.αν κ η επαφη ειναι στις γονιμες μερες

λογικα με 25αρη κυκλο περιμενες σημερα

σου ηρθε πριν 4 μερες;συνηθως τοσο κρατουσε;

το τεστ θα επρεπε να δειξει.τωρα αν εγινε σωστα ειναι αλλο θεμα.αν για οποιοδηποτε λογο αμφιβαλλεις μπορεις να κανεις χοριακη να εισαι 100% σιγουρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...