Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Γενεσις Αθηνων - γνωμες


Recommended Posts

Γεια σε ολες/ους!

Θα ηθελα γνωμες για εξωσωματικη στο Γενεσις Αθηνων: εξυπηρετηση, χρονος αναμονης, εμβρυολογικο. Επισης θα ηθελα γνωμες για τον κ. Παντο. Βλεπει ο ιδιος τα περιστατικα (ραντεβου, ωοληψιες, εμβρυομεταφορες); Οσες εχουν προσωπικη εμπειρια, ειναι ευχαριστημενες; Σκεφτομουν να ζητησω ραντεβου αλλα διαβαζω αρκετα αρνητικα (π.χ πολυωρες αναμονες, σε αναλαμβανουν συνεργατες κλπ) κ εχω πελαγωσει! Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη και καλη επιτυχια στον αγωνα σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, MaryMaryMary είπε:

Γεια σε ολες/ους!

Θα ηθελα γνωμες για εξωσωματικη στο Γενεσις Αθηνων: εξυπηρετηση, χρονος αναμονης, εμβρυολογικο. Επισης θα ηθελα γνωμες για τον κ. Παντο. Βλεπει ο ιδιος τα περιστατικα (ραντεβου, ωοληψιες, εμβρυομεταφορες); Οσες εχουν προσωπικη εμπειρια, ειναι ευχαριστημενες; Σκεφτομουν να ζητησω ραντεβου αλλα διαβαζω αρκετα αρνητικα (π.χ πολυωρες αναμονες, σε αναλαμβανουν συνεργατες κλπ) κ εχω πελαγωσει! Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη και καλη επιτυχια στον αγωνα σας!

Εγω πηγα εκει λογω ονόματος κ μονο. Νομιζεις οτι ο γιατρος σε ξεπετά γιατι και ακομα το 1ο ραντεβου 180€ το 2019 κρατησε 15’ . μετα βεβαια μου τα εξηγησε η μαια ολα αναλυτικα.Θελανε συγκεκριμενες εξετασεις απο την αρχη και μαλιστα αρκετες ,αλλιως δεν με προχωραγανε στη διαδικασια.τις εξετασεις ΔΕν τις γραφει ο γιατρος.γραφει μονο οταν μεινεις εγκυος..οταν ηθελα να τον δω πηγαινα απλα στο γκισε ελεγα θελω να μιλησω με το γιατρο και περιμενα απο 20’ εως και 1 ωρα.εκεινος μου εκανε παντα ωοληψια εκτος απο 1 φορα που ελειπε.υπερηχο δε με ενοιαζε να μου κανει εκεινος κ να τον περιμενω .οποιος ηταν διαθεσιμος προτιμουσα να μου κανει γιατι πηγαινα με φυσιξους κ εκανα συχνα υπερηχους.ετ παντα εκεινος εννοειτε.συζήταγε την υποθεση μου κ με αλλους γιατρους κ τσεκαρει συχνα γενικα τις καρτελες των γυναικων. Γενικα το να επιλεξεις καλη συντονιστρια ειναι σημαντικο και μετέπειτα μαια.αν θες να εχεις συνεχή επαφη με το γιατρο καλύτερα να μην τον επιλεξεις.δεν ειχα τηλ του, με επαιρνε τηλ 23:00 το βραδυ για αποτελεσματα εξετασεων ή τι σκεφτηκε πως να προχωραγαμε μετα απο αποτυχια.Αν  θες κατι αλλο στειλε μου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...