Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Προσπάθεια για μωράκι


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , anast. είπε:

Καλημέρα!

Με 10 μέρες καθυστέρησης θα δώσει σίγουρα ακριβές αποτέλεσμα! Απορώ πώς αντέχεις 10 μέρες και δεν το έχεις κάνει ακόμα! 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! 😊

Το εκανα!!Δεν αντεξα αλλο!Ειναι 2 οι γραμμουλες!!Απο ο,τι φαίνεται ειμαι εγκυος!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Kate86 είπε:

Το εκανα!!Δεν αντεξα αλλο!Ειναι 2 οι γραμμουλες!!Απο ο,τι φαίνεται ειμαι εγκυος!!

Ε με 10 μέρες καθυστέρησης ήμουν σίγουρη για τις δύο γραμμουλες! 

Συγχαρητήρια!!☺️☺️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα κοριτσια!Ειναι 2 οι γραμμουλες,απλα η μια ειναι λιγο πιο αχνη απο την αλλη!!Φαινεται οτι επιτελους ειμαι εγκυος!!Τωρα μαλλον πρεπει να κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kate86 είπε:

Το έκανα κοριτσια!Ειναι 2 οι γραμμουλες,απλα η μια ειναι λιγο πιο αχνη απο την αλλη!!Φαινεται οτι επιτελους ειμαι εγκυος!!Τωρα μαλλον πρεπει να κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο!

Εννοείται να μιλήσεις με γυναικολόγο και να κάνεις και μια χοριακή! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anast. είπε:

Ε με 10 μέρες καθυστέρησης ήμουν σίγουρη για τις δύο γραμμουλες! 

Συγχαρητήρια!!☺️☺️

 

Δεν μπορω να το πιστεψω πραγματικα!!Ευχαριστω πάρα μα παρα πολυ για τη στηριξη😍🥰🥰🥰🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Kate86 είπε:

Δεν μπορω να το πιστεψω πραγματικα!!Ευχαριστω πάρα μα παρα πολυ για τη στηριξη😍🥰🥰🥰🥰

Κορίτσι μου συνχαρητηρια .!! Άφησες πάρα πολλές μέρες να περάσουν πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις μια χοριακη Κ να πας στο γιατρό άμεσα ! Σίγουρα μετά από τόσες μέρες θα μπορείς να κάνεις άμεσα υπέρηχο Κ να δεις Κ το μωρό. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...