Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

      • Ευχαριστώ 1

Πρωτόκολλο κλομιφαινης! Το ξέρει κανείς???


Recommended Posts

:confused:

Ξεκινάω εξωσωματικη για 1η και εύχομαι για τελευταία φορά, και διαβάζω συνέχεια για το βραχύ και το μακρύ πρωτόκολλο, εγώ όμως, όπως μόλις πληροφορήθηκα απο το κέντρο που συνεργάζομαι, θα ακολουθήσω το πρωτόκολλο της κλομιφαινης, τι είναι αυτό? το εχει ακολουθήσει κάποια κοπέλα? είχε επιτυχία? να συμπληρώσω ότι έχω ένα παιδί ήδη απο φυσιολογικη συλληψη, μια παλλινδρομη, 2 αποτυχημενες σπερματεγχυσεις, μια σαλπιγγα, είμαι 37 χρόνων και οι οωθηκες μου είναι ¨γερασμένες¨......αυτά!!! Εάν κάποια κοπέλα κάτι ξέρει, τα φώτα της παρακαλώ! Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλησπερα!

εγω εχω παρει κλομιφαινη. μου την εδωσε ομως σε φυσικο κυκλο και οχι για να μαζεψω ωαρια για εξωσωματικη. αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι η κλομιφαινη δεν κανει καλο ενδομητριο γι αυτο ισως και θα ηταν πιο καλο να κανεις εμβρυομεταφορα στον επομενο κυκλο. εμενα μου ειχε δωσει κλομιφαινη μαζι με μενοπουρ και εκανα 2 ωαρια. βεβαια οι ωοθηκες μου ειχαν κουραστει λογο των πολλως εξωσωματικων και εχουν φτωχη ανταποκριση. σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

[quote=tania78;

Καλησπερα Τάνια, σε ευχαριστώ που μου απάντησες, λοιπόν μετά απο αρκετό ψάξιμο και αφού μίλησα με το γιατρό μου κατάλαβα ότι αυτο το "πρωτόκολλο" υποτίθεται ότι φέρνει περισσότερα αυγουλάκια, στις κουρασμενες ωοθηκες, που όμως σε εμένα δεν είχε καμμιά επιτυχία, αφού τελικά έκανα μόνο ένα, το οποίο σήμερα στην ωοληψία ανακάλυψα ότι ήταν "τζούφιο". Τώρα θα πάω με φυσικο κύκλο και ο Θεός βοηθός!!!! Έν τω μεταξύ νόμιζα ότι η ωολληψια ήταν ανώδυνη, αλλα εγώ είχα αφορητους πόνους το πρωί, και δυστυχώς ακόμα πονάω, λιγότερο όμως...

Link to comment
Share on other sites

Τανια ξέχασα να σου ευχηθώ για την εγκυμοσύνη σου, όπως είδα στο τικεράκι σου, εύχομαι με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να είναι γερο και τυχερό :P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...