Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

mukoplasma????


sidimire

Recommended Posts

kalhspera koritsia,shmera to prwi peira ta apotelesmata ths kaliergias kolpikou ygrou k mou brhkan mukoplasma,eimai sthn 9h ebdomada kuhseis.h mikrobiologos mou eipe den einai tipota kai parapoles eggyes exoun,alla h gunaikologos mou me katatromakse oti uparxei kundinos apobolhs klp.mou edwse 10 koutia antiviwsh ka8e 6 wres kai 8a phgenw ka8e bdomada gia na akoume kardia,eno eixa paei th deutera k ola kala k eixa s ena mhna rantevou,twra prepei n phgenw sunexeia.opos katalabenete exw fobi8ei para polu k stenaxore8ei.eixe kamoia kopela analogh ebiria k th synebei???


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπέλα μου δεν είμαι γιατρός αλλά θα σου πω τη δικιά μου εμπειρία.Στο πρώτο μου παιδάκι μου βρήκαν μυκόπλασμα στην αρχή της κύησης και πήρα αντιβίωση για λίγο καιρό,μετά έκανα ξανά εξετάσεις και είχε υποχωρήσει...Μετά επανέλαβα προληπτικά άλλες δύο φορές την εξέταση και αυτό ήταν όλο...Ο γιατρός μου μου είχε πει τότε ότι είναι συνηθισμένο φαινόμενο που μπορεί να έχει δυσάρεστες επιπτώσεις μόνο αν δεν πάρεις αγωγή...Πάρε την αντιβίωσή σου και όλα θα πάνε καλά!!!!!Νόμίζω ότι ο γυναικολόγος σου είναι κάπως υπερβολικός πάντως...Α ξέχασα να σου πω ότι είχε πάρει αντιβίωση και ο άντρας μου αλλά σε μικρότερες δόσεις...


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...