Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ- "Απίστευτα 4χρονα ( 2005 )"


DALIA

Recommended Posts

:)Γεια σας,ειμαι νεά στο forum αλλά εχω γεννήσει τον απρίλιο του 2006 με τον γιατρουλάκο μας μια υπέροχη μπουμπού.Σήμερα φεύγω διακοπές

αλλα ελπίζω να τα λεμε.........ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.................:):):):):):-P:razz::-P:razz:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειχαμε παει το καλοκαιρι στο νονο της μικρης και εσπασε ενα κουκλακι που της ειχαν δωσει να παιζει.γυρναει και λεει στο νονο μολις το εσπασε "δεν πειραζει ετσι?ηταν παλιο και ηθελες να το σπασεις εσυ ε?????"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εμεις τις προαλλες ειχαμε παει εξω για φαγητο και του ηρθαν κακα. τον παω στη τουαλετα και τον ρωταω καποια στιγμη: "τελειωσες;" και η απαντηση: "κατσε να δω αν αδειασε το σακουλι μου, γιατι ερχονται καποιες μαγισσες και μου το γεμιζουν!"


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

καλημερα και απο μενα...

ταρα και εγω θα πηγαινα στους mazoo and the zoo :-P χιχιχιχι...οπως επισης και στο disney on ice πρεπει να ειναι πολυ ωραια...αλλα δεν θα παμε :-(...

εμενα η μαρια εχει παρακολουθησει ηδη 3 θατρικες παραστασεις φετος με το προνηπιο...και θα ακολουθησουν και αλλες οποτε ειναι οκ...

εκει που θελω να παμε και δεν εχουμε παει ειναι στο ατικο παρκο αλλα που θα παει θα τα καταφερουμε καποια στιγμη...εσεις εχετε παει αρκετες φορες αν θυμαμαι καλα...

ωραια εεεεε????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλημέρα! Δείτε το Παίζουμε μαζί έχει φανταστικές ιδέες για παιχνίδια με τα παιδιά μας! Βάλτε στην μηχανή αναζήτησης google παιζουμε μαζί και μπείτε στο site!!!

ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ... ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ......:P:p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Κι εγώ έχω ένα σχεδόν τετράχρονο μπόμπιρα που λατρεύω. Θα ήθελα να βρω κι άλλες μανούλες να μοιράζομαι τις σκέψεις μου για αυτή την ηλικία. ΄

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια! Κι εγώ έχω ένα σχεδόν τετράχρονο μπόμπιρα που λατρεύω. Θα ήθελα να βρω κι άλλες μανούλες να μοιράζομαι τις σκέψεις μου για αυτή την ηλικία. ΄

Σας ευχαριστώ

Εδω ειμαστε! Πηγαινει παιδικο σταθμο ο γιος σου? Εχεις αλλα παιδακια?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia oraia tha einai na antallasoyme tis empeiries mas apo ta zoyzoynakia mas.... kai go kainoyria eimai exo ena gio 5 xronon paei nipia......einai poly zoyzoylo!!!!!:):):):)

mamaculpa esena mathame ti ilikia exei to paidaki soy.... na soy zisei!!!

esena tara poso einai to diko soy?:):):)

pistevo na ta leme sixna....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εχω ενα 4χρονο κι εγω και επισης αδεια ο ταλιμπανακος κοιματε κι εγω δεν εχασα ευκαιρια για ενα χαλαρο καφεδακι με τα του πισιου...α ρε γουσταααα!!!!καφεδακι?1217920192_9.gif


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...