Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Γαρίδα το μάτι απο το άγχος πάω να γράψω στο forum και βλέπω πως δε μπορώ! Κοριτσάκια μου στηριγματάκια μου ελπίζω να μην σας έχω χάσει! Η θετική σας ενέργεια κ τα ζεστά σας λόγια με βοηθάνε πολυπ πολύ! Αχ πόσο άγχος έχω για την πρωινή εξέταση της χοριακής! Θέλω να πιστεύω ότι οπλα θα πάνε καλά και πως μέσα στη κοιλίτσα μου υπάρχει το νινακι μου που τόσο λαχταρώ να αποκτήσω και να πάρω αγκαλίτσα! Αχχχχχ!

Κοριτσάκια μου ελπίζω να με βρείτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γαρίδα το μάτι απο το άγχος πάω να γράψω στο forum και βλέπω πως δε μπορώ! Κοριτσάκια μου στηριγματάκια μου ελπίζω να μην σας έχω χάσει! Η θετική σας ενέργεια κ τα ζεστά σας λόγια με βοηθάνε πολυπ πολύ! Αχ πόσο άγχος έχω για την πρωινή εξέταση της χοριακής! Θέλω να πιστεύω ότι οπλα θα πάνε καλά και πως μέσα στη κοιλίτσα μου υπάρχει το νινακι μου που τόσο λαχταρώ να αποκτήσω και να πάρω αγκαλίτσα! Αχχχχχ!

Κοριτσάκια μου ελπίζω να με βρείτε!

Σου ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη μεσα απο την καρδια μου!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη μεσα απο την καρδια μου!!

Σε ευχαριστώ argyro μου....να σαι καλά! Είναι η δεύτερη χοριακή! Η πρώτη ήταν 650 την πέμπτη μα είδα κόκκινο αίμα και φοβάμαι για σήμερα! Ακόμα αναμένω...12:30 μου παν να παρω τηλ στο μικροβιολογικό!!! Μακάρι να χουν πάει όλα τέλεια! Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας κορίτσια!Περιμένουμε τη χοριακη της skorpinas σιγουρα θα δούμε πολύ μεγάλο νούμερο

Καλημέρα κοριτσάκι μου....περιμένω πως και πως....η ώρα περνάει βασανιστικά πολύ πολύ αργα!!!! :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4.200 μονάδες....πετάω κορίτσια μου! Πετάω!!! Τώρα περιμένω τηλ από τον γιατρό μου να μου πει τι θα κάνω με το αιματάκι που βλέπω κ με τα φάρμακα! Θα σας ενημερώσω κουκλίτσες μου!!!:)

Link to comment
Share on other sites

4.200 μονάδες....πετάω κορίτσια μου! Πετάω!!! Τώρα περιμένω τηλ από τον γιατρό μου να μου πει τι θα κάνω με το αιματάκι που βλέπω κ με τα φάρμακα! Θα σας ενημερώσω κουκλίτσες μου!!!:)

λογικό να πετάς κοριτσάκι μου.Μπράβο σου,χάρηκα πάρα πολύ.Τώρα δώσε ένα γλυκό χάδι στην κοιλίτσα σου απο εμένα.Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα...

skorpina συγχαρηρτηρια κοπέλα μου...

γιατι μας έκλεισαν το θεμα μας απο το parents?μια παρηγορια χρειαζόμαστε κι εμεις, δεν νομιζω να ενοχλουσαμε κανεναν...

Τα νεα για μενα δυστηχως δεν ειναι καλά, χθες ειχα πολυ αιμα και σήμερα η χοριακή εδειξε 0,10..

δεν ειμαι καθολου καλά... νιωθω οτι πενθώ , προσπαθω να φαινομαι δυνατη μονο και μονο για τον άνδρα μου...

δεν εχω ορεξη για τιποτα... θελω μονο να παω σπιτι μου και να κοιμηθω και να μην κανω απολυτως τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα...

skorpina συγχαρηρτηρια κοπέλα μου...

γιατι μας έκλεισαν το θεμα μας απο το parents?μια παρηγορια χρειαζόμαστε κι εμεις, δεν νομιζω να ενοχλουσαμε κανεναν...

Τα νεα για μενα δυστηχως δεν ειναι καλά, χθες ειχα πολυ αιμα και σήμερα η χοριακή εδειξε 0,10..

δεν ειμαι καθολου καλά... νιωθω οτι πενθώ , προσπαθω να φαινομαι δυνατη μονο και μονο για τον άνδρα μου...

δεν εχω ορεξη για τιποτα... θελω μονο να παω σπιτι μου και να κοιμηθω και να μην κανω απολυτως τιποτα...

Αχου κοπέλα μου ποσο σε συμμεριζομαι! Έτσι ακριβώς έγινε κ με μενα την προηγουμενη φορα! Καταλαβαινω κ νιωθω το πονο σου! Μα μαζεψε τα κομματια σου γεμισε παλι με ελπιδα κ πιστη κ ξαναπροσπαθησε! Θα δεις οτι αν και μας τα φερε δυσκολα η ζωη στο θέμα αυτο καποια στιγμη ολες θα κρατησουμε στην αγκαλια μας τα νινακια μας! Σε φιλω γλυκα και τρυφερα! Μη μου στεναχωριεσαι! Όλα θα γινουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

λογικό να πετάς κοριτσάκι μου.Μπράβο σου,χάρηκα πάρα πολύ.Τώρα δώσε ένα γλυκό χάδι στην κοιλίτσα σου απο εμένα.Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη:-D

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αnastazie μου σε έχω στο μυαλό μου...μακάρι να σου πήγαν κι εσένα όλα τέλεια! Τι κακό που μας εκλεισαν την σελίδα! Κοριτσάκια μου ελπιζω να μη χαθουμε! Φιλιααααααα

Link to comment
Share on other sites

Αχου κοπέλα μου ποσο σε συμμεριζομαι! Έτσι ακριβώς έγινε κ με μενα την προηγουμενη φορα! Καταλαβαινω κ νιωθω το πονο σου! Μα μαζεψε τα κομματια σου γεμισε παλι με ελπιδα κ πιστη κ ξαναπροσπαθησε! Θα δεις οτι αν και μας τα φερε δυσκολα η ζωη στο θέμα αυτο καποια στιγμη ολες θα κρατησουμε στην αγκαλια μας τα νινακια μας! Σε φιλω γλυκα και τρυφερα! Μη μου στεναχωριεσαι! Όλα θα γινουν!!!!

περυσι τετοια εποχη ειχα παλλινδρομη και φετος αυτό.. δεν εχω το κουράγιο να ξαναπερασω κι αλλες στεναχωριες..

νιωθω λες και με τιμωρει ο θεος...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Σκορπίνα... Και στο σωστό μέρος και με τον ίδιο τίτλο το θέμα!

Κι εγώ αγχώθηκα μήπως και χαθούμε!!! Θα μας βρουν οι άλλες άραγε;

Σκορπινα μου μπράβο! Πήρες φόρα κι ανεβαίνεις και δε σε σταματάει τίποτα! Τέτοια να ακούμε να χαιρόμαστε κι εμείς και να ελπίζουμε πως κάποια στιγμή θα συμβεί σε όλες μας !!!!!

Λουλούκα μου γλυκιά.... καταλαβαίνω πως αυτή η φάση δεν είναι το καλύτερό σου. Ναι, πένθος είναι, τώρα έτσι μοιάζει, ομως θα έρθουν τα καλύτερα, πίστεψέ το και χαμογέλασέ μας λίγο. Υπομονή κι επιμονή κούκλα !!!!


jYwYp3.png
Link to comment
Share on other sites

περυσι τετοια εποχη ειχα παλλινδρομη και φετος αυτό.. δεν εχω το κουράγιο να ξαναπερασω κι αλλες στεναχωριες..

νιωθω λες και με τιμωρει ο θεος...

Όχι καλό μου! Να μην νιώθεις ετσι! Και μην ξεχνας οτι ο ψυχολογικος παραγοντας ειναι το Α και το Ω για να πετυχει η εξωσωματικη! Και σιγουρα δε τιμωρει καμια μας ο Θεος! Απλα μερικες ειναι ισως πιο τυχερες και δεν εχουν ζησει την απογοητευση της αποβολης! Μη το βαζεις κατω! Σε παρακαλω!!! Σε φιλω!

Εμαθε καμια νεα για την anastazie? θα εκανε κι αυτη σημερα δευτερη χοριακη!!!Αν ξέρει κάποια ας μου πει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...