Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου επιτέλους!

Μόλις γύρισα σπίτι με όμορφα νέα. Η χοριακή μου είναι 2473 μονάδες! Αυξήθηκε αρκετά:P:p:p:p:p:p:p! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωτελειααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επιτέλους!

Μόλις γύρισα σπίτι με όμορφα νέα. Η χοριακή μου είναι 2473 μονάδες! Αυξήθηκε αρκετά:P:p:p:p:p:p:p! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

τι χαρά μου έδωσες.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επιτέλους!

Μόλις γύρισα σπίτι με όμορφα νέα. Η χοριακή μου είναι 2473 μονάδες! Αυξήθηκε αρκετά:P:p:p:p:p:p:p! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μπράβο καλό μου.....χαίρομαι τόσο τόσο πολύ! Κάτσε τώρα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και με το καλό να εχεις μια όμορφη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις στην αγκάλιτσα σου το νινάκι σου! Μου δωσες πολυ χαρα! Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επιτέλους!

Μόλις γύρισα σπίτι με όμορφα νέα. Η χοριακή μου είναι 2473 μονάδες! Αυξήθηκε αρκετά:P:p:p:p:p:p:p! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Συγχαρητηρια!!!!Καλυτερα δεν θα μπορουσε να παει αυτη η εβδομαδα!!!Μπραβο σε ολα τα κοριτσια που τα καταφερανε!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά ολόψυχα για τις ευχές σας!

Όσες ήδη ζουν το θαύμα να έχουν μια τελειόμηνη κ όμορφη εγκυμοσύνη, ενώ όσες προσπαθούν να τους φέρει σύντομα ο Θεούλης το χαρμόσυνο νέο!

Σας ευχαριστώωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επιτέλους!

Μόλις γύρισα σπίτι με όμορφα νέα. Η χοριακή μου είναι 2473 μονάδες! Αυξήθηκε αρκετά:P:p:p:p:p:p:p! Είμαι πολύ ευτυχισμένη!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! πολυ χαρηκα κοριτσακι μου!!!!αντε με το καλο να πανε ολα να πας να κανεις και τον υπερηχο και να χεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!τετοια νεα να ακουμε ρε κοριτσια αντε......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλά μου κορίτσια σας ευχαριστώ πραγματικά ολόψυχα για τις ευχές σας!

Όσες ήδη ζουν το θαύμα να έχουν μια τελειόμηνη κ όμορφη εγκυμοσύνη, ενώ όσες προσπαθούν να τους φέρει σύντομα ο Θεούλης το χαρμόσυνο νέο!

Σας ευχαριστώωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο μπράβο, να πάνε όλα κατ΄ευχήν

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια κι απο εμένα,

μαζεψα τα κομμάτια μου και με αισιοδοξία σιγά σιγά λέω να κοιτάξω τι πρέπει να κάνω στη συνέχεια. ¨΄Οχι αμέσως αλλά σιγά σιγά...

εμένα ο γιατρός μου είπε οτι πιστευει οτι υπάρχουν πιθανότητες να μείνω εγκυος. Ζήτησε να κάνουμε την εξέταση καρυότυπος ζευγους. Αν κάποια ξέρει πλήροφορίες ας γράψει.

Είπαμε ο δρόμος είναι μακρύς.... Πρέπει να έχουμε υπομονή και ΕΠΙΜΟΝΗ....

Γι΄όσες είχανε θετικά αποτελέσματα ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα μια χαρά...!!!!!

marian γλυκιά μου χαίρομαι που το λες αυτό!Θα παλέψουμε και θα νικήσουμε!!!Καρυότυπος ζεύγους δείχνει τα χρωμωσώματα του άντρα και της γυναίκας.Δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

anastazie μπράβο καλή μου!όλα καλά από δω και πέρα σου εύχομαι!

mariapo καλή αρχή!Είμαστε εδώ!

argyro εσύ σε τι κατάσταση είσαι?Θέλεις να μας πεις?

Κορίτσια ξέρει καμία για την koel?


yS7sp3.png 8hfMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια αναsταzie! Άντε ν'αυξάνονται τα καλά τα νέα...

Καλή αρχή mariapo !!!

Σκορπινάκι ηρεμία, χαδάκια στην κοιλίτσα και όλα θα πάνε καλά!

Marian24, υπήρχε περίπτωση να μην μπορείς και να σε άρχισαν εξωσωματική; Δεν καταλαβαίνω! (???)

Στην Koel έστειλα και Pm με το νέο λινκ, αλλά δεν είχα νέο.. ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά....

Εγώ έχω ακόμα μέρες... Είμαι ακόμα στη φάση της καταστολής με Arvekap... Ουφ! Τουλάχιστον δε με πονάνε :)


jYwYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια αναsταzie! Άντε ν'αυξάνονται τα καλά τα νέα...

Καλή αρχή mariapo !!!

Σκορπινάκι ηρεμία, χαδάκια στην κοιλίτσα και όλα θα πάνε καλά!

Marian24, υπήρχε περίπτωση να μην μπορείς και να σε άρχισαν εξωσωματική; Δεν καταλαβαίνω! (???)

Στην Koel έστειλα και Pm με το νέο λινκ, αλλά δεν είχα νέο.. ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά....

Εγώ έχω ακόμα μέρες... Είμαι ακόμα στη φάση της καταστολής με Arvekap... Ουφ! Τουλάχιστον δε με πονάνε :)

Περιμένω με τόση αγωνια να ξεκινησω,ήταν να κάνω τον προηγούμενο μήνα αλλα η τρισκαταρατη περιοδος αργησε να έρθει ενω εδω και 10 χρόνια ερχεται ανα 28 ημέρες ΠΑΝΤΑ και αναγκαστηκά μπήκα στο επόμενο γκρουπάκι.Τωρα περιμένω περίοδο,ελπιζω να ερθει στην ωρα της

Link to comment
Share on other sites

anastazie, συγχαρητήρια........ Ευχές για μια αξέχαστη τελειόμηνη εγκυμοσύνη.... Εμείς που είμαστε στη φάση μετά την εμβρυομεταφορά παίρνουμε δύναμη.. Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια κάθε επιτυχία σε όποιο στάδιο κι αν βρίσκονται... φιλιά.......


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

ουφ επιτελους σας βρηκα!!!!πολλα συγχαρητηρια στα κοριτσια με τα θετικα!!!να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη!!!κανενα νεο για την ΛΙΤΣΑ-ΝΕΟ εχουμε??προχθες εκανε χοριακη...βρε κοριτσια οντως τι εξεταση ειναι η ΑΜΗ .ορμονικη???να πω την αληθεια δεν ξερω αν την εχω κανει..επειδη εχω και εγω φτωχη ανταποκριση στις ωοθηκες μηπως βοηθαει να δω κατι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...