Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου


Recommended Posts

Υπενθύμιση νομοθεσίας σχετικά με την διακίνηση φαρμάκων μέσο Διαδικτύου

Διακίνηση Φαρμάκων μέσω του Διαδικτύου

Η διακίνηση φαρμάκων (είτε με είτε χωρίς αντίτιμο) με οποιοδήποτε άλλο μέσο, πέραν αυτών που διευκρινίζει ο νόμος (ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΕΣΩ INTERNET ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ με αρ. πρωτ. 39600/17.10.2001 http://eof1.eof.gr/html/law11.html),

δεν επιτρέπεται.

Τα φάρμακα ειδικά όσα απαιτούν συνταγογράφηση έχουν στενογραφηθεί ειδικά για τον κάθε ασθενή.

Σε περίπτωση που διαθέτετε φάρμακα τα οποία δεν τα χρειάζεστε,

παρακαλείστε να τα επιστρέψετε στα φαρμακεία, είτε να τα ανακυκλώσετε σε επιλεγμένα σημεία της περιοχής σας

είτε να τα παραχωρήσετε στα κοινωνικά ιατρεία της περιοχής σας - ειδικά εάν είναι ακόμα κλειστά, πχ δείτε εδώ την έκκληση του κοινωνικού ιατρείου αλληλεγύης Θεσσαλονίκης

είτε δείτε εδώ στους γιατρούς του κόσμου

ευχαριστούμε

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...