Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου!

τι κανετε?

εγω ξενυχτισμενη! η μικρη ξυπνησε 3 φορες απο ενα μισαωρο την καθε μια κ εκλαιγε πολυ:(. τεσπα ελπιζω να κοιμηθει το μεσημερι για να μπορεσω κ εγω να κοιμηθω.

μαριαννα κ εγω συμφωνω με αυτα που λες, το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι ο γιατρος μου, που τον εμπιστευομαι τρελα ξεγενναει στο ιασω. δεν ξερω αν θα μπορεσω να τον ακολουθησω. εμεις (αν το θελει κ ο Θεος) λεμε να ξεκινησουμε απο σεπτεμβρη. να εχει μεγαλωσει κ η μικρη, θα εχει κοψει κ την πανα, οποτε θα πληρωνουμε πανες μονο για το 2ο.

ευτυχως με τον καθαρισμο εχτες κ με την μασκα, δεν εμεινε καμια κοκκινιλα ουτε σημαδια. παλι καλα. (ο καθαρισμος με μαρανε μεχρι τις 12 το βραδυ, αν ηξερα το ξενυχτι, θα κοιμομουν πιο νωρις!)

εντομεταξυ ποναει κ η μεση μου απο την πολυ αγκαλια κ εχω κ τον καλο μου να λεει οτι ποναω απο κρυωμα που δεν ντυνομαι! ΟΧΙ επειδη εχω προβλημα στην μεση κ το παιδι ειναι 11 κιλα, οχι ποτε! επειδη δεν ντυνομαι, κ αν βγαλω κανα σπυρακι, οχι επειδη αδειαθετησα η εχω προδιαθεση λογω παλιας κυστικης ακμης, αλλα επειδη επιασα το προσωπο μου με βρωμικα χερια! οταν τα ακουω αυτα τα δυο, μου γυρναει το μυαλο!!!:evil:

να εχουμε ολες μια υπεροχη μερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα...Πηγα το πιτσιρίκι μου σχολείο και πίνω το λατρεμένο μου καφεδάκι.Αυτη την ώρα πολύ την απολαμβάνω.Εχθές κοιμήθηκα από τις 9.30 και βεβαια δεν εκανα τίποτε.Σημερα εχω δουλίτσα στον κήπο και θα κόψω και τα πρωτα σπανακια για να φτιάξω σπανακόρυζο.

Γιωτα σούπερ οργανωμένη σε βρισκω!Πολλά μπραβο!!!Μπραβο που φρόντισες και τον εαυτό σου...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Σήμερα έχουμε φασολάκια απο εχτές

πάω λαική σε λίγο και τράπεζα

Μου έφεραν και τα γιαούρτια σήμερα απο την εταιρία.....οπότε αν βρείτε ποτέ κάτι χαλασμένο να τους παίρνετε τηλ να το λέτε και σας κάνουν αντικατάσταση, μην τα πετάτε και χάνετε τα λεφτά σας

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εσύ είσαι μεγάλο ΑΣΤΕΡΙ!

Εύγε! Ειμαι περήφανη για σένα! Υπέροχα... οι πετσέτες δε, χάζεψα!!! :shock:

Μπράβο τέλεια οργάνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου αρέσει πάρα πολύ!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρίτσες μου...

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Εγώ σήμερα δεν ξύπνησα και με τα καλύτερα κέφια... είναι μάλλον ένας συνδυασμός του πόσο δουλεύω τελευταία {και δεν προλαβαίνω να κάνω όσα "πρέπει"} και πως αδιαθετώ νωρίτερα {σπάνιο για μένα}... :? Ελπίζω να φτιαξουν στη διάρκεια της μέρας.

Πήγα το φιογκακι στο σχολείο, σούπερ μάρκετ, επέστρεψα και άπλωσα το νυχτερινό πλυντήριο με τα σκούρα {ανεβαίνει πάλι ο λόφος των ασιδερωτων... :| }, τακτοποίησα τις αγορές από το σούπερ και έβαλα στι θέση τους τα χθεσινά σιδερωμένα.

Βάσια μου μπράβο για την προσπάθεια σου και να σαι καλά που μας ενημέρωσες. Θα ακολουθήσω την τακτική σου και γω στο εξής!

Χρύσα μου απόλαυσε το καφεδάκι σου!

Γιώτα μου γιατί η μπουμπούκα σου ξυπνούσε?? Δοντάκια?

Αkamatra καλώς ήρθες!

Δες εδώ http://easylivingbyirene.blogspot.gr/2012/05/blog-post_21.html

Πάω να δω τι θα μαγειρέψω γιατί θα πρέπει να φύγω κατά τις 11.30.

Μακια


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια, και εμένα η μερα ξεκινησε λίγο περιέργα και με πολύ γκρινια!!! ( με την μαμά μου) και το αγοράκι μου με πυρετούλη!!!

Σας φιλώ γλυκά!!! Μάλλον πρέπει να παρω καμμια μέρα άδεια για να κάνω καμμια δουλίτσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρίτσες μου...

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Γιώτα μου γιατί η μπουμπούκα σου ξυπνούσε?? Δοντάκια?

Πάω να δω τι θα μαγειρέψω γιατί θα πρέπει να φύγω κατά τις 11.30.

Μακια

αχ δεν ξερω....:confused: πολυ κλαμα ρε παιδακι μου! κ εχω πονοκεφαλο απο την αυπνια!

κ εγω μια απο τα ιδια, 25 μερες κυκλο εχω, δηλ αν αδειαθετησω αρχες του μηνα στις 25 του ιδιου τσουυυυυυπ παλι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, και εμένα η μερα ξεκινησε λίγο περιέργα και με πολύ γκρινια!!! ( με την μαμά μου) και το αγοράκι μου με πυρετούλη!!!

Σας φιλώ γλυκά!!! Μάλλον πρέπει να παρω καμμια μέρα άδεια για να κάνω καμμια δουλίτσα!!!

περαστικα στο αγορακι σου!

μια χαρουμενη παρεα ειμαστε!!! πρεπει να ανεβουμε!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TTqpEJh03fI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, και εμένα η μερα ξεκινησε λίγο περιέργα και με πολύ γκρινια!!! ( με την μαμά μου) και το αγοράκι μου με πυρετούλη!!!

Σας φιλώ γλυκά!!! Μάλλον πρέπει να παρω καμμια μέρα άδεια για να κάνω καμμια δουλίτσα!!!

.... ωχ.. :? υπάρχουν κι αυτές οι μέρες, δυστυχώς!

Χαμογέλασε Σοφούλα μου...!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:)

Εχω σύνδεση!:D

Διάβασα κάποια τελευταία...

Τurwethiel, Χρόνια Πολλά, να είσαι πάντα καλά!

Margio, παραμάνες ασφαλείας έχει σίγουρα ο Καλυβιώτης.

Θυμόσαστε που έλεγα πως το σπίτι μου δε βλέπεται;

Σήμερα να δείτε τι γίνεται!

Εχω μαστόρους γιατί βάζουμε ηλιακό...

Κοριτσάκια διαβάζω και το χριστουγεννιάτικο, είναι υπέροχες οι φωτογραφίες που βάζετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!!

Γράφω εργασία και σας διαβάζω, σας διαβάζω και γράφω;)..!

Γιώτα έχεις γίνει η σούπερ νοικοκυρά λέμε! μπράβο σου!

Ειρηνάκι υπομονή τυχαίνουν περίοδοι που αυξάνει η δουλειά και ζοριζόμαστε.. να σου πω, κοίτα και λίγο τον εαυτούλη σου, γιατί κάτι μου λέει ότι τώρα με τις γιορτές θα φουλάρεις στη δουλειά, να προνοήσεις να είσαι δυνατή! πάρε καμία βιταμινούλα, κοιμήσου καλά, έχεις αγώνα!!

εγώ από δουλειές ακόμη τίποτα, παλεύω να τελειώσω με την εργασία που έληξε χθες:tongue: φασολάκια θα βάλω σε λίγο στη χύτρα αλλά επειδή είναι λίγα λέω να κάνω και ένα κουνουπιδάκι που έχω γιαχνί..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:)

.

Θυμόσαστε που έλεγα πως το σπίτι μου δε βλέπεται;

Σήμερα να δείτε τι γίνεται!

Εχω μαστόρους γιατί βάζουμε ηλιακό...

QUOTE]

υπομονη!!! απο αυριο θα εχεις ζεστο νερακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηπια το καφεδάκι μου βεβαιως και κατέβηκα στον κήπο,εκοψα σπανάκι και καθάρισα λίγο από τα ζιζανια.Εχουν αρχισει και βγαίνουν και τα μπροκολα.Το ξέρω είμαι τρελλη ,αλλα πολύ χαίρομαι να τα βλέπω!

Μόλις εφερα τη σκάλα να καθαρίσω τα φωτιστικά στο σαλόνι και μου μένει απλά ενα σκούπισμα σφουγγαρισμα για να στρωσω.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Γράφω εργασία και σας διαβάζω, σας διαβάζω και γράφω;)..!

Γιώτα έχεις γίνει η σούπερ νοικοκυρά λέμε! μπράβο σου!

Ειρηνάκι υπομονή τυχαίνουν περίοδοι που αυξάνει η δουλειά και ζοριζόμαστε.. να σου πω, κοίτα και λίγο τον εαυτούλη σου, γιατί κάτι μου λέει ότι τώρα με τις γιορτές θα φουλάρεις στη δουλειά, να προνοήσεις να είσαι δυνατή! πάρε καμία βιταμινούλα, κοιμήσου καλά, έχεις αγώνα!!

εγώ από δουλειές ακόμη τίποτα, παλεύω να τελειώσω με την εργασία που έληξε χθες:tongue: φασολάκια θα βάλω σε λίγο στη χύτρα αλλά επειδή είναι λίγα λέω να κάνω και ένα κουνουπιδάκι που έχω γιαχνί..

η ειρηνουλα μας με εκανε σουπερ νοικοκυρα!!! ε και οι αλλες κοπελες δε λεω, αλλα μανα ειναι μονο μια!!!:tongue:

κουνουπιδι γιαχνι ειναι το αγαπημενο του αντρα μου (εμενα παλι μπλιαξ!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...