Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ο ήχος του απορροφητήρα όπως και της σκούπας τους θυμίζουν τους ήχους στη μήτρα και ηρεμούν κάπως... απλά το παίρνεις αγκαλιά ανοίγεις τον αποροφητήρα και χορεύετε στην κουζίνα.. :)

Θα κοιτάξω στο Mothercare...ευχαριστώ!

ααααααααααααα γι αυτο οταν βαζω ηλεκτρικη κοιταει σα χανος τωρα καταλαβα οκ ευχαριστω κοριτσια


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααααααααααα γι αυτο οταν βαζω ηλεκτρικη κοιταει σα χανος τωρα καταλαβα οκ ευχαριστω κοριτσια

Εμένα λάτρευε ηλεκτρική σκούπα {τον έπαιρνε ο ύπνος...! :tongue: } και το πλυντήριο ρούχων!!! Το κοίταζε... δεν υπάρχουν λόγια να σας περιγράψω... {όχι με φόβο}


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λάτρευε ηλεκτρική σκούπα {τον έπαιρνε ο ύπνος...! :tongue: } και το πλυντήριο ρούχων!!! Το κοίταζε... δεν υπάρχουν λόγια να σας περιγράψω... {όχι με φόβο}

καλε εχτες εβαλα ηλεκτρικη συνηθως εβαζα οταν λειπει ο μεγαλος εχτες ετυχε και ηταν εδω σταματησε να κλαιει ο μικρος και αρχισε ο μεγαλος δε ξερω γιατι ενω περσι ηθελε να παιρνει και τι σκουπα να σκουπισει μαλλον δε το ξεχασε χαχχαχαχ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άνοιξε ο συζυγάτος το συρτάρι με τις πετσέτες κουζίνας που τις είχαμε διπλώσει προχτές και τις είχαμε βγάλει φώτο...(δεν του τις είχα δείξει, ούτε του το είχα πει).....εγώ έφτιαχνα καφέ......οπότε ακούω "ωραίες οι πετσέτες ala easy living τις βλέπεις όλες διπλωμένες και σου φτιάχνει το μάτι"....του απαντάω "τις βγάλαμε και φωτογραφία οι περισσότερες για να τις δείξουμε η μια στην άλλη"....χαχχααχαχ και έμεινε κάπως έτσι ο άνθρωπος :shock: :shock: χαχααχχαχα, πάντως κρίση ξεκρίση του ξεκινάω την μέρα μας με αστεία...δεν μπορείτε να πείτε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άνοιξε ο συζυγάτος το συρτάρι με τις πετσέτες κουζίνας που τις είχαμε διπλώσει προχτές και τις είχαμε βγάλει φώτο...(δεν του τις είχα δείξει, ούτε του το είχα πει).....εγώ έφτιαχνα καφέ......οπότε ακούω "ωραίες οι πετσέτες ala easy living τις βλέπεις όλες διπλωμένες και σου φτιάχνει το μάτι"....του απαντάω "τις βγάλαμε και φωτογραφία οι περισσότερες για να τις δείξουμε η μια στην άλλη"....χαχχααχαχ και έμεινε κάπως έτσι ο άνθρωπος :shock: :shock: χαχααχχαχα, πάντως κρίση ξεκρίση του ξεκινάω την μέρα μας με αστεία...δεν μπορείτε να πείτε!!!!

Έμαθε και το easy living????!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!! :shock::shock::shock::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε εχτες εβαλα ηλεκτρικη συνηθως εβαζα οταν λειπει ο μεγαλος εχτες ετυχε και ηταν εδω σταματησε να κλαιει ο μικρος και αρχισε ο μεγαλος δε ξερω γιατι ενω περσι ηθελε να παιρνει και τι σκουπα να σκουπισει μαλλον δε το ξεχασε χαχχαχαχ

Ασχετο. ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ... μωρουδιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:p:p:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

σως γιαουρτιου!

πανευκολη και νοστιμοτατη!

Μπορεις να τη βγαλεις σαν συνοδευτικο με διαφορα πιατα,σαν ντιπ με πατατακια, ή να τη βαλεις μεσα σε χαμπουρκερ.

Θα σου πω πως την εφτιαξα σημερα,αλλα μπορεις να την κανεις με διαφορες παραλλαγες!

-γιαουρτι στραγγιστο

-μαγιονεζα

-παπρικα

-θυμαρι

-αλατι κ πιπερι

μπορεις ομως να βαλεις οτι τραβαει η ψυχη σου για παραδειγμα : ελαιολαδο,μουσταρδα,λεμονι,μαιντανο,ψιλοκομμενο τουρσι,σκορδο.κλπ!;)

Ωραία ιδεα,συνοδευτικό για κρεας...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κόρες,

Αναφέρω πως μόλις σταμάτησα το σιδέρωμα. Εννοείται πως δεν τελείωσα αλλά προχώρησα αρκετά.

Σας βάζω και μια φωτογραφία, να σας δείξω πως τα κάνω μήπως σας βολέψει.

Κάθε ρούχο που σιδερώνω πάει στη δική του "ντάνα". Δηλαδή τα φανελλάκια του άντρα μου, το ένα πάνω στο άλλο. Τα κοντομάνικα του φιογκακίου μαζί. Οι πετσέτες χεριών όλες μαζί.

Ετσι, μόλις "στεγνώσουν" λίγο, το κάθε τι μπαίνει στο συρτάρι / ντουλάπι του χωρίς καθόλου ταλαιπωρία! ;)

DSC00651.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο μενα.

Σημερα δεν εχω κανει τιποτα εκτος απο πλυντηρια γιατι απο χθες τη νυχτα η μπουμπου εχει ελαφρυ συναχι. Δεν τρεχει η μυτουλα της αλλα ρουθουνιζει. Οποτε δεν κοιμηθηκαμε καλα τη νυχτα....

Και σημερα την προσεχω πολυ. Γενικα δεν εχει τιποτα αλλο και η ορεξη της μια χαρα. Και σκεφτομαι μηπως ειναι λογω δοντιων (τα περιμενουμε 2 μηνες να σκασουν και τα ουλα της ειναι ολοπρηστα)..ΜΑκαρι να ειναι τα δοντια.

Ουτως ή αλλως θα παρω την παιδιατρο σε λιγο.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μήνες τώρα αλλά το οικογενειακό μας πορτοφόλι ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ ....:tongue::tongue:

Αχ,Ειρηνη μου πονεμένο θεμα!

Όταν η θεληση είναι δυνατη ,τότε ισως δεν χρειαζονται ερωτήσεις.Στο λέω και εγω που είμαστε στα ιδια...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειαααααα σας κορίτσια!!!

Α,το λαπτοπ μου κάνει νερά, ή η σύνδεση...

Σας διαβαζα το πρωί,μπήκα να γράψω και μόλις πατάω καταχώρηση μου λέει πως δεν έχω συνδεθει!:evil: Εσας σας το κάνει αυτό;

Απ'όσα θυμάμαι....noni χάρηκα για τα καλά αποτελέσματα.Πάντα καλά να ακούς και προσπάθησε να μην αγχώνεσια με το παραμικρό.Και ΟΧΙ δεν μπαίνουμε νετ να ψάξουμε σε τέτοιες καταστάσεις πιο πολύ άγχος μας δημιουργείται..Α,και όσον αφορά την εργασία σου κάνε οτι μπορείς εξάλλου δεν θα ακολουθήσουν και άλλες;Εγώ παραδίδω 4/12

Μωρουδίλααααααααα είπαμε θέλω και εγωωωωωωωωωω

Ειρήνη,θα συμφωνήσω με την Χρύσα και συ πολύ το μελετάς...Αχ λέτε να γίνουμε πολλές οι εγγυούλες στην παρεούλα μας;;;;

Παρεπιμπτόντως Χρύσα πολύ ωραία η σύνθεση που έφτιαξες!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω απορία......μου χάρισε μια φίλη μου, μια μπλούζα που δεν φόραγε πια....πολύ ωραία, είναι φούτερ για το σπίτι...την είχε βάλει 3 φορές και ήταν φρεσκοπλυμμένη και μοσχοβόλαγε.....λοιπόν την φοράω δύο μέρες μέσα στο σπίτι και μοσχοβολάειιιιιιι ακόμα......μπορείτε να μου πείτε πως γίνεται να έχει τόσο ωραία μυρωδιά ακόμα??? η φίλη μου, που την ρώτησα μου είπε ότι δεν έχει συγκεκριμένο μαλακτικό που χρησιμοποιεί.....πως γίνεται μου λέτε??? εμένα δεν μυρίζουν τόσο έντονα....αφού πήγα στα ψιλικά και η ψιλικού μου είπε ότι μοσχοβολάει όλο το μαγαζί, τι άρωμα φοράς???

Μια γειτόνισσα μου είπε, στο πλυντήριο μόλις πάρει το μαλακτικό η πλύση να το σταματάω για 15 λεπτά, ώστε να το πίνουν τα ρούχα και μετά να πατάω ξέβγαλμα......εσείς τι κάνετε??? είναι τα ρούχα σας μοσχοβολιαστά για πολλές μέρες?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...