Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Χρύσα και μένα μ'αρέσει πολύ ο πρωινός καφές με ησυχία... παλιότερα δε που κάπνιζα ήταν μεγάαααααλη απόλαυση!

Είναι βασικό για εμενα να ξεκιναω ηρεμα την ημέρα μου ακομη κι αν χασω λίγο από τον υπνο.

Καλή συνεχεια με την εργασία!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!:)

Θυμόσαστε που έλεγα πως το σπίτι μου δε βλέπεται;

Σήμερα να δείτε τι γίνεται!

Εχω μαστόρους γιατί βάζουμε ηλιακό...

Κοριτσάκια διαβάζω και το χριστουγεννιάτικο, είναι υπέροχες οι φωτογραφίες που βάζετε...

Ωχ!!!!!

Καλύτερα τωρα που δεν εχεις καθαρίσει,θα τα κάνεις μια και καλή!;):P


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

υπομονη!!! απο αυριο θα εχεις ζεστο νερακι!!!

Μπα! Από την άλλη εβδομάδα το βλέπω...

Παρεπιπτόντως, super η οργάνωση σου...

Τις πετσέτες κι εγώ έτσι τις διπλώνω απλώς δεν τις βάζω σε συρτάρια, έχω ράφια στο μπάνιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, και εμένα η μερα ξεκινησε λίγο περιέργα και με πολύ γκρινια!!! ( με την μαμά μου) και το αγοράκι μου με πυρετούλη!!!

Σας φιλώ γλυκά!!! Μάλλον πρέπει να παρω καμμια μέρα άδεια για να κάνω καμμια δουλίτσα!!!

Περαστικά του και υπομονή!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρίτσες μου...

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Εγώ σήμερα δεν ξύπνησα και με τα καλύτερα κέφια... είναι μάλλον ένας συνδυασμός του πόσο δουλεύω τελευταία {και δεν προλαβαίνω να κάνω όσα "πρέπει"} και πως αδιαθετώ νωρίτερα {σπάνιο για μένα}... :? Ελπίζω να φτιαξουν στη διάρκεια της μέρας.

Πήγα το φιογκακι στο σχολείο, σούπερ μάρκετ, επέστρεψα και άπλωσα το νυχτερινό πλυντήριο με τα σκούρα {ανεβαίνει πάλι ο λόφος των ασιδερωτων... :| }, τακτοποίησα τις αγορές από το σούπερ και έβαλα στι θέση τους τα χθεσινά σιδερωμένα.

Βάσια μου μπράβο για την προσπάθεια σου και να σαι καλά που μας ενημέρωσες. Θα ακολουθήσω την τακτική σου και γω στο εξής!

Χρύσα μου απόλαυσε το καφεδάκι σου!

Γιώτα μου γιατί η μπουμπούκα σου ξυπνούσε?? Δοντάκια?

Αkamatra καλώς ήρθες!

Δες εδώ http://easylivingbyirene.blogspot.gr/2012/05/blog-post_21.html

Πάω να δω τι θα μαγειρέψω γιατί θα πρέπει να φύγω κατά τις 11.30.

Μακια

Ακόμη και που αδιαθετεις νωρίτερα,είναι ενδειξη κούρασης και κράτα καλά γιατί σίγουρα θα ζοριστεις περισσότερο τις γιορτές!

Τουλάχιστον εξασφαλιζε εναν καλό υπνο αφού την ημέρα δεν μπορεις να αποφύγεις κατι.:):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θυμόσαστε που έλεγα πως το σπίτι μου δε βλέπεται;

Σήμερα να δείτε τι γίνεται!

Εχω μαστόρους γιατί βάζουμε ηλιακό...

Κοριτσάκια διαβάζω και το χριστουγεννιάτικο, είναι υπέροχες οι φωτογραφίες που βάζετε...

Πως είσαι βρε Ρηνάκι? Φαντάζομαι την κούραση σου...

Το να έχω μάστορες στο σπίτι δε... το χειρότερο μου!!! :?

Κουράγιο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

υπομονη!!! απο αυριο θα εχεις ζεστο νερακι!!!

Μπα! Από την άλλη εβδομάδα το βλέπω...

Παρεπιπτόντως, super η οργάνωση σου...

Τις πετσέτες κι εγώ έτσι τις διπλώνω απλώς δεν τις βάζω σε συρτάρια, έχω ράφια στο μπάνιο...

δεν ειναι υπεροχες???:P

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα και μένα μ'αρέσει πολύ ο πρωινός καφές με ησυχία... παλιότερα δε που κάπνιζα ήταν μεγάαααααλη απόλαυση!

κ εγω! επρεπε να κανω 4 απανωτα για να το ευχαριστηθω!!! τωρα σκετος καφες!!!:evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Γράφω εργασία και σας διαβάζω, σας διαβάζω και γράφω;)..!

Γιώτα έχεις γίνει η σούπερ νοικοκυρά λέμε! μπράβο σου!

Ειρηνάκι υπομονή τυχαίνουν περίοδοι που αυξάνει η δουλειά και ζοριζόμαστε.. να σου πω, κοίτα και λίγο τον εαυτούλη σου, γιατί κάτι μου λέει ότι τώρα με τις γιορτές θα φουλάρεις στη δουλειά, να προνοήσεις να είσαι δυνατή! πάρε καμία βιταμινούλα, κοιμήσου καλά, έχεις αγώνα!!

εγώ από δουλειές ακόμη τίποτα, παλεύω να τελειώσω με την εργασία που έληξε χθες:tongue: φασολάκια θα βάλω σε λίγο στη χύτρα αλλά επειδή είναι λίγα λέω να κάνω και ένα κουνουπιδάκι που έχω γιαχνί..

Οπως τα λες Σοφάκι μου και σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι!

Πέρσι τα Χριστούγεννα ήθελα να με πατήσει τρένο από την κούραση! Μου τηλεφωνούσαν πελάτισσες και δεν είχα ραντεβού να τις βάλω!! :? Φέτος έχω μιλήσει ήδη με την πεθερά μου και θα πηγαίνω εκεί το φιογκάκι από νωρίς που και το ζητάει και το κατα-ευχαριστιούνται και οι 2 για να δουλεύω απερίσπαστη... ίδωμεν.

Ευχαριστώ και πάλι! ;)

Να προσέχεις το κοιλάκι σου!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως είσαι βρε Ρηνάκι? Φαντάζομαι την κούραση σου...

Το να έχω μάστορες στο σπίτι δε... το χειρότερο μου!!! :?

Κουράγιο!

Κουρασμένη...

Εκανα γενική στο πατρικό μου, γενικώς τρέξιμο και άγχος με τη δουλειά, τώρα έχω μαστόρους εδώ και μετά γενική...

Ευτυχώς δε με έχει πονέσει καθόλου το χέρι...

Βέβαια έκανα και θεραπεία πρόσφατα...

Υ.Γ. Η μεγαλύτερη κούραση βέβαια προέρχεται από την τόσο μεγάλη απογοήτευση για όλα όσα συμβαίνουν...:cry::evil:

Link to comment
Share on other sites

Είναι βασικό για εμενα να ξεκιναω ηρεμα την ημέρα μου ακομη κι αν χασω λίγο από τον υπνο.

Καλή συνεχεια με την εργασία!:)

Χρύσα μου, κάνεις άριστα που το "κρατάς" αφού είναι κάτι που το έχεις ανάγκη! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι τα Χριστούγεννα ήθελα να με πατήσει τρένο από την κούραση! Μου τηλεφωνούσαν πελάτισσες και δεν είχα ραντεβού να τις βάλω!! :? Φέτος έχω μιλήσει ήδη με την πεθερά μου και θα πηγαίνω εκεί το φιογκάκι από νωρίς που και το ζητάει και το κατα-ευχαριστιούνται και οι 2 για να δουλεύω απερίσπαστη... ίδωμεν.

καλα που εχεις κ την πεθερουλα! παρε κ κανα ταπερακι μπας κ γλυτωσεις απο μαγειρεμα. μεγαλη υποθεση να εχεις βοηθεια. εμεις ακομα δεν! καμια ωρα μονο την κραταει.

παντως πολυ δυσκολη η δουλεια σου. πρεπει να εισαι αποικο ανα πασα στιγμη, κ χαμογελαστη οσο κ κουρασμενη να εισαι. μπραβο σου!

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα, εγώ με αυτόν τον τρόπο διπλώνω και ρούχα, κυρίως παντελόνια, λόγω έλλειψης χώρου στην ντουλάπα...

Βγαίνουν ατσαλάκωτα!

το ειχα διαβασει σε παλιοτερο ποστ σου, σε επομενη αλλαγη σεζον θα το δοκιμασω, τωρα δεν τα πειραζω, φτανει με τις ντουλαπες!!! δεν μπορω να ασχοληθω αλλο!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...