Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

ααααααααα τι ωραια νεα!!! με το καλο!!! που θα παει θα περασουν κ οι ζαλαδες! καλη χρονια κ οτι επιθυμεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο και στους δυο σας τοτε!Τελικα,παντα χρειαζεται ενας αντρας μεσα στο σπιτι....:tongue:

χαχαχα!!!

παντως πλακα πλακα, πιανουν πολυ τα χερια του, μπορει να φτιαξει το οτιδηποτε!

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα τέλειο το σπιτάκι σου!!!

Swanocean με το καλό σου έυχομαι το νέο μέλος!!

Δεν έχω και πολλά κέφια αυτές τις μέρες, αλλά που θα πάει θα τα βρώ πάλι....έτσι είναι δεν γίνεται να είμαστε στα πάνω μας συνέχεια ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι παλι!

Swanocean με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο μπεμπακι!!υπομονη με τις ζαλαδες θα περασουν..

το απογευμα αφου τελειωσα με τις δουλειες μου πηγα με τις μικρες στην αδερφη μου να παιξει η κορη μου με τα ανηψακια μου και να καθισω να τα πουμε με την αδερφη μου..επιστρεψαμε καναμε τα μπανια μας ολη η οικογενεια, ταισα την μικρη και ηρεμα καθομαστε στην τηλεοραση..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μπαίνω να πω μια καλησπέρα:)

Δούλευα σήμερα μέχρι αργά, μετά πήγα στη μαμά μου -της είχα παραγγείλει γίγαντες- έφαγα, την πήγα βόλτα ποδαράτο, χαζέψαμε λίγο τα μαγαζιά, ήπιαμε κι έναν καφέ...

Ηρθε μετά κι ο άντρας μου, έφαγε κι αυτός και μαζευτήκαμε στο σπίτι κατά τις δέκα και...

Αύριο δουλεύω λίγο το πρωί και μετά ξεκινάω δουλειές στο σπίτι.

Ευτυχώς η μαμά μου μου ετοίμασε και μια σπανακόπιτα κι έτσι δε θα έχω μαγείρεμα:D

Φιλιά, καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

Τώρα το είδα αυτό, με το καλό ένα γερό μωράκι:P

Καλή Χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου, τώρα είδα και την ζαχαροπλαστικοκατασκευή!!!

Μπράβο!!!

Αν πήρες οδηγίες από τη Χρύσα δε νομίζω πως θα πετύχαινες κάτι λιγότερο!Το έχεις κι εσύ το ταλέντο:)

Εγώ κορίτσια δεν το έχω καθόλου με κάτι τέτοια, διαβάζω τις συνταγές, κοιτάζω τις εικόνες κι αυτό είναι όλο:oops:

Καλή επιτυχία στη γιορτή (που είναι σίγουρη δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπαινω στα γρηγορα να ευχηθω καλη χρονια με υγεια, αγαπη, πολλες αγκαλιες και πολυ χαρα. γιωτα μου το σπιτακι σου εκπληκτικο!!! ειρηνη επισης το φορεμα σου σε συνδιασμο με τις περλες μου ακουστηκε υπεροχο. Swanocean με το καλο το μωρακι σου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε? εμενα με πλακωσε το παπλωμα σημερα κ μολις εφτασα στην δουλεια.

εχτες με το που γυρισα σπιτι, ταισα την μικρη, μαζεψα κατι ψιλα στον νεροχυτη, απλωσα ενα πλυντηριο (ευτυχως μου ειχε μαζεψει ο αντρας μου τα υπολοιπα που ειχαν στεγνωσει) εβαλα την μικρη για υπνο, μαζεψα τα παιχνιδια της, εφτιαξα τοστακια κ κατσαμε με τον αντρα μου στην τηλεοραση με κρασακι. ειδαμε το "yes man" με τον τζιμ καρευ, πολυ γελιο!

μετα ξεραθηκα στον υπνο.

να εχετε μια υπεροχη μερα!

κοριτσακια ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

με το καλό το μωράκι καλή μου!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Πίνω το λατρεμένο πρωινό καφεδάκι μου και σας διαβάζω.Ρενατα,σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια, αλλα εννοείται πως η Γιωτα μονη της το εφτιαξε το σπιτάκι,Μαλλον εγω χρειαζομαι τις συμβουλές της γιατί ποτέ δεν εχω φτιαξει.

Σημερα δεν εχω αποφασίσει ακομη τι να κάνω,να πάω στο εξοχικό να τακτοποιησω τα πραγματα που μεταφεραμε την προηγούμενη εβδομάδα η να κατσω σπίτι και να ξεστολίσω,οεο??????


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

Με το καλό ,να εχεις μια ευχαριστη και ευκολη εγκυμοσυνηυ ,με ενα γερό μωράκι!Είσαι τυχερη που εχεις τη μαμά σου ,σιγά σιγά θα βρεις και εσυ τα κουράγια σου!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ο νεος χρονος με εχει βρει να το κ...βαραω.

κ μιας κ ειμαι πλεον κ ανεργη... αφιερωσα αυτες τις μερες στον Μπιλακο μου, πεφτουμε στα πατωματα κ παιζουμε με οοολες τις πιστες που μας εφεραν κ οοολα τα δωρα!

τωρα (μιας κ κοιμαται ακομα)κοιταω τα χνουδια που χορευουν στο πατωμα κ πινω καφε παρεα με τριςεκατομυρια κοκους σκονης να χορευουν στις ακτινες του ηλιου που σκαει απο το παραθυρο,ευτυχως στεγνωνει η μπουγαδα τουλαχιστον.

λεω σημερα να ξεκουνησω να τον αφησω να παιξει μονος του να βαλω μια σκουπα κ σιδερο που εχω ενα βουνο λιιιγο μικροτερο απο το everest.

δεν μου κανει κεφι για λεπτομερεις βρε κοριτσια ετσι καπνισμενο που ειναι το σπιτακι μου.... αντε να πλησιασω κ στην κουζινα να βαλω εναν αρακα, πρεπει επειγοντως να αποκαταστησω την καμμενη χυτρα μου γιατι μου εχει κοψει τα χερια.

αρχισατε να μιλατε κ για ξεστολισμα αχχχ η χειροτερη μου με πιανει χειροτερα καταθλιψη.

Swanocean με το καλο το μωρακι σου αυτα ειναι πλεον τα ωραια της ζωης απολαυσε το οσο μπορεις!

φιλακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

καλημέρα κοριτσάκια !!!

Με το καλό και ένα γερό μπεμπάκι!!!!

Μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...