Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Πίνω το λατρεμένο πρωινό καφεδάκι μου και σας διαβάζω.Ρενατα,σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια, αλλα εννοείται πως η Γιωτα μονη της το εφτιαξε το σπιτάκι,Μαλλον εγω χρειαζομαι τις συμβουλές της γιατί ποτέ δεν εχω φτιαξει.

Σημερα δεν εχω αποφασίσει ακομη τι να κάνω,να πάω στο εξοχικό να τακτοποιησω τα πραγματα που μεταφεραμε την προηγούμενη εβδομάδα η να κατσω σπίτι και να ξεστολίσω,οεο??????

τις συμβουλες της Χαρας εννοεις!εκεινη μου εδωσε την συνταγη κ τις οδηγειες! μαλλον λαθος εκανε η ρενατα, αλλα δεν πειραζει!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές!!!Μακάρι όλα να πάνε καλά!!!

Είπα ότι μέσα στο '13 θα οργανώσω το σπίτι περισσότερο για να υποδεχτούμε το νέο μέλος.Φυσικά αυτό το είπα πριν με πιάσουν οι ζαλάδες.Νομίζω ότι σιγά σιγά συνέρχομαι κ μόλις κλείσω κ το 1ο τρίμηνο θα ξεκινήσω χαλαρά...ε μέχρι να γεννήσω θα το έχω τακτοποιήσει χαχαχαχα

Καλημέρα σε όλες!!!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

02012013321_zps0b11e31d.jpg

02012013322_zps872d6fd5.jpg

02012013323_zps8f1abe5e.jpg

Αχ είναι υπέροχο. Χρυσά χεράκια έχεις Γιώτα μου. Είμαι σίγουρη ότι όλα στη γιορτή του μικρού σου θα είναι υπέροχα. Και μία παρατήρηση. Αυτό δεν είναι σπιτάκι, είναι ολόκληρη έπαυλη !!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τί ωραία για τα κορίτσια που έχουν μπεμπάκια στην κοιλίτσα τους. Υπομονή, οι βρωμοαναγούλες και οι βρωμοζαλάδες κάποια στιγμή περνάνε και μετά έρχεται και το μπεμπάκι και τα ξεχνάμε όλα. Με το καλό να δείτε γερά τα μωράκια σας όλες.

Γιώτα μου, πήγες στο μαγαζί 8.30 και σε πλάκωσε το πάπλωμα;;;; Εγώ (που εχθές είχαμε βραδιά μπιρίμπας και παίζαμε μέχρι τις 2) τί να πω που άνοιξα δέκα αντί για 9,30 που ανοίγω κανονικά;;;; εεεε;;;;; αλλά μου ήταν ΑΔΥΝΑΤΟ να σηκωθώ από το κρεβάτι. Πω, πωωωωω, τί νύστα είναι αυτή που έχω ακόμη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πάλι "μάνα"..... να μπορείς μετά από χρόνια να φοράς τα ίδια ρούχα!!!!! Εγώ όταν βλέπω τα ρούχα που φορούσα πριν από δέκα χρόνια κλαίω. Εχω πάρει από τότε (λουλούδι ήμουνα βρε τότε, λουλούδι), 15 ολόκληρα, στρογγυλά, ζουμπουρλούδικα, παχιά-παχιά κιλά. Α πα πα πα πα.... άλλη κουβέντα τώρα, άλλη κουβέντα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το σπιτάκι μου παραμένει τακτοποιημένο. Λίγα χνουδάκια τρέχουν μαζί μας την ώρα που περπατάμε και κάνουν αγώνα δρόμου, και λίγα ψιχουλάκια έχουμε αφήσει στο πάτωμα για τα κακόμοιρα τα μερμιγκάκια (εεεε να φάνε και αυτά τίποτα χρονιάρες μέρες) αλλά κατά τα άλλα τζιτζί!!!!!!!

Το Σαββατοκύριακο θα ξεστολίσω, να επανέρθει το σπίτι στην αρχική του κατάσταση (να καταλάβετε την μπερζέρα την έχω όλες τις γιορτές στο μπαλκόνι γιατί αλλιώς δεν χώραγε το δέντρο χαχαχα). Αυτάαααα, και πάλι καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολη την παρεα,ευχομαι το 2012 που εφυγε να παρει μαζι του ολη αυτη τη θλιψη και τη μιζερια και το 13 να φερει μονο χαμογελα στα προσωπα ολων.

Εμεις λειπαμε στο χωριο μας και εκανα αποτοξινωση απ'ολα και απο την τεχνολογια.Το καλο ηταν οτι ειχαμε λιακαδες οποτε τα παιδια ντυμενα καλα ευχαριστηθηκαν λιγο την εξοχη που τοσο μας λειπει.

Τωρα τα κεφαλια μεσα πρεπει να κανουμε επαναληψη με τη μεγαλη και πως βαριεεεμαι.

Κι εγω αυριο θα ξεστολισω και θα στρωσω ασπρα γιατι μπουχτισα απο το πολυ κοκκινο λιγο να ξεκουραστει το ματι μας.

Σας βαζω και τη βασιλοπιτα μας δεν εχει και φοβερη εμφανιση αλλα απο γευση σκιζει.Φιλια σε ολες.

IMG152.jpg


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου, πήγες στο μαγαζί 8.30 και σε πλάκωσε το πάπλωμα;;;; Εγώ (που εχθές είχαμε βραδιά μπιρίμπας και παίζαμε μέχρι τις 2) τί να πω που άνοιξα δέκα αντί για 9,30 που ανοίγω κανονικά;;;; εεεε;;;;; αλλά μου ήταν ΑΔΥΝΑΤΟ να σηκωθώ από το κρεβάτι. Πω, πωωωωω, τί νύστα είναι αυτή που έχω ακόμη!!!!

ναι αλλα εμεις ανοιγουμε 7,30!:shock:

κ εγω πολυ νυστα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολη την παρεα,ευχομαι το 2012 που εφυγε να παρει μαζι του ολη αυτη τη θλιψη και τη μιζερια και το 13 να φερει μονο χαμογελα στα προσωπα ολων.

Εμεις λειπαμε στο χωριο μας και εκανα αποτοξινωση απ'ολα και απο την τεχνολογια.Το καλο ηταν οτι ειχαμε λιακαδες οποτε τα παιδια ντυμενα καλα ευχαριστηθηκαν λιγο την εξοχη που τοσο μας λειπει.

Τωρα τα κεφαλια μεσα πρεπει να κανουμε επαναληψη με τη μεγαλη και πως βαριεεεμαι.

Κι εγω αυριο θα ξεστολισω και θα στρωσω ασπρα γιατι μπουχτισα απο το πολυ κοκκινο λιγο να ξεκουραστει το ματι μας.

Σας βαζω και τη βασιλοπιτα μας δεν εχει και φοβερη εμφανιση αλλα απο γευση σκιζει.Φιλια σε ολες.

IMG152.jpg

καλε μπραβο!!! σαν ετοιμη ειναι! ετσι ακριβως ειναι η δικια μας που την αγορασα. 10 ευρω παρακαλω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ είναι υπέροχο. Χρυσά χεράκια έχεις Γιώτα μου. Είμαι σίγουρη ότι όλα στη γιορτή του μικρού σου θα είναι υπέροχα. Και μία παρατήρηση. Αυτό δεν είναι σπιτάκι, είναι ολόκληρη έπαυλη !!!

:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Bonjour κορούλες!

Όμορφη, ηλιολουστη μέρα σήμερα!

Εγώ δούλευα πολύ νωρίς σήμερα έτσι έχω ήδη τελειώσει και είμαι σπιτάκι μου!

Απλωσα το πλυντήριο της νύχτας με τα λευκά που ειχα, μάζεψα τα ριχτάρια που στέγνωσαν, έφαγα πρωινό {βασιλόπιτα...έχω φάει τα 2/3 κόρες... :| }, έβαλα κιμαδάκι να γίνεται και τώρα... σιδερώνω... :?

Επανέρχομαι! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!

Πολλες δουλειες σημερα.Αξιωθηκα και τακτοποιησα την ντουλαπα μου,ηταν σε κακο χαλι!

Σκουπισα,σφουγγαρισα,ξεσκονισα,εκανα τζαμια(τα μισα,τα αλλα τα ειχα κανει 3 μερες πριν)και μετα πηγαμε εκδρομη στο σουπερ μαρκετ οικογενειακως.Κυριολεκτικα εκδρομη αφου γυρισαμε σε 3 διαφορετικα για να τα παρουμε ολα.Το τι λεφτα εφυγαν,δεν το συζητω!

Γιωτακι,γεια στα χερια σου!Υπεροχο το σπιτακι!Εμενα δυστυχως δεν πιανουν τα χερια μου για τετοιες κατασκευες με τιποτα!

Ειρηνακι,με ολο το θαρρος....Το θαυμαστο δεν ειναι οτι διατηρεις τα ρουχα σου 14 χρονια σαν καινουργια,αλλα οτι μετα απο 14 χρονια σου κανουν τα ιδια ρουχα!:D

Φιλια πολλα σε ολες!

Μπράβο που έφτιαξες την ντουλάπα σου!! Μπράβο!!! Εκανες τακτοποίηση ή/και εκκαθάριση?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2013 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΚΑ!

2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ: ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΑΥΤΟ!

0 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!

1 ΦΟΡΑ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΜΕ ΠΑΘΟΣ!

3 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...