Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες!!!Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Χάθηκα λιγάκι αλλά δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου.Είμαι έγκυος και είχα πολλές ζαλάδες τις προηγούμενες μέρες.Τα Χριστούγεννα τα έβγαλα σχεδόν στο κρεβάτι αλλά τώρα είμαι καλύτερα.Εννοείται από δουλειές ευτυχώς που έχω την μανούλα μου κ με βοηθάει γιατί είμαι άχρηστη εδώ μέσα.

Yotou τι υπέροχα σπιτάκια είναι αυτά?Χρυσοχέρα!

Ειρήνη οι κολοκυθοκεφτέδες φαίνονται τέλειοι!

Κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό!!!! με το καλό να πάρεις στα χέρια σου ακόμα ένα γερό μωράκι!!! Με το καλό!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βασια μου, χρονια πολλα και για τη γιορτη σου, εστω και αργα :) να σε χαιρομαστε κι εμεις, και προπαντων η ποικογενεια σου!!!!!

ειχαμε αλλες εορταζουσες? συγχωρηστε με!! :oops: χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζανε!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Γιώτα τέλειο το σπιτάκι σου!!!

Swanocean με το καλό σου έυχομαι το νέο μέλος!!

Δεν έχω και πολλά κέφια αυτές τις μέρες, αλλά που θα πάει θα τα βρώ πάλι....έτσι είναι δεν γίνεται να είμαστε στα πάνω μας συνέχεια ;)

... γιατί κοριτσακι μου..? :confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπαινω στα γρηγορα να ευχηθω καλη χρονια με υγεια, αγαπη, πολλες αγκαλιες και πολυ χαρα. γιωτα μου το σπιτακι σου εκπληκτικο!!! ειρηνη επισης το φορεμα σου σε συνδιασμο με τις περλες μου ακουστηκε υπεροχο. Swanocean με το καλο το μωρακι σου

Ευχαριστώ πατουσίδιο αγαπημένο! Ηταν ομορφο νομίζω... :tongue:

Καλή σου χρονιά! Οτι καλύτερο για σένα και τους δικούς σου!

Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και ,οχι ούτε στο εξοχικό πήγα ,ούτε και ξεστόλισα γιατί απο τη μια ηθελε ο αντρας μου να πάμε μαζί αυριο και από την αλλη δεν ηθελε ο μικρό να ξεστολισω!Μόλις τελείωσα όμως το συγίρισμα με τα υπνοδωμάτια ,αλλαξα σεντόνια ,σκούπισα ,ξεσκόνισα και χαλαρα συνεχίζω με τα υπόλοιπα...Πάω τωρα να βάλω ενα λαχανόρυζο και να μαζεψω την κουζίνα γιατί γίνεται χαμός!

Βασια πάρε τα άνω σου καλή μου!

mybilly,εχεις δίκιο ότι κι αν πεις!Σου πέσανε όλα μαζί.Ειναι καλυτερα η μαμά σου?Υπομονη ,δεν μπορει θα ερθουν καλύτερες ημέρες!

Μαριάνα ευχαριστούμε για τις πολύ ομορφες ευχες ,να είσαι πάντα καλά!

Να σας πω να ζηλέψετε???Δεν εχω ασιδερωτα!!!!!Ακους αδερφη???:tongue::tongue::P:p

Οχι και για πολύ βέβαια....:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

ο νεος χρονος με εχει βρει να το κ...βαραω.

κ μιας κ ειμαι πλεον κ ανεργη... αφιερωσα αυτες τις μερες στον Μπιλακο μου, πεφτουμε στα πατωματα κ παιζουμε με οοολες τις πιστες που μας εφεραν κ οοολα τα δωρα!

τωρα (μιας κ κοιμαται ακομα)κοιταω τα χνουδια που χορευουν στο πατωμα κ πινω καφε παρεα με τριςεκατομυρια κοκους σκονης να χορευουν στις ακτινες του ηλιου που σκαει απο το παραθυρο,ευτυχως στεγνωνει η μπουγαδα τουλαχιστον.

λεω σημερα να ξεκουνησω να τον αφησω να παιξει μονος του να βαλω μια σκουπα κ σιδερο που εχω ενα βουνο λιιιγο μικροτερο απο το everest.

δεν μου κανει κεφι για λεπτομερεις βρε κοριτσια ετσι καπνισμενο που ειναι το σπιτακι μου.... αντε να πλησιασω κ στην κουζινα να βαλω εναν αρακα, πρεπει επειγοντως να αποκαταστησω την καμμενη χυτρα μου γιατι μου εχει κοψει τα χερια.

αρχισατε να μιλατε κ για ξεστολισμα αχχχ η χειροτερη μου με πιανει χειροτερα καταθλιψη.

Swanocean με το καλο το μωρακι σου αυτα ειναι πλεον τα ωραια της ζωης απολαυσε το οσο μπορεις!

φιλακια σε ολες

Χρόνια σου Πολλά κορίτσι μου! Να χαίρεσαι όλους τους αγαπημένους σου και από καρδιάς σου εύχομαι να βρεις δουλίτσα σύντομα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω ξενυχτησα το βραδυ με την μπεμπα και το πρωι δεν μπορουσα να ξυπνησω με τιποτα..αχ το ξενυχτι δεν παλευεται ρε κοριτσια...

τελοσπαντων σηκωθηκα αλλαξα τις μικρες ταισα την μικρη,εφτιαξα το πρωινο της μεγαλης,εβαλα σκουπα εκανα ενα περασμα το μπανιο καθαρισα την κουζινα και εβαλα φακες για σημερα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνακι,με ολο το θαρρος....Το θαυμαστο δεν ειναι οτι διατηρεις τα ρουχα σου 14 χρονια σαν καινουργια,αλλα οτι μετα απο 14 χρονια σου κανουν τα ιδια ρουχα!:D

Φιλια πολλα σε ολες!

.... χαχαχαχαχα!!! Ενα δίκιο το χεις κορίτσι μου!!!!!!!!!!! :tongue::tongue:

Υ.Γ. Τι με όλο το θάρρος καλέ? Μ έχεις εμένα για άνθρωπο που παρεξηγιέται? ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κόρες,

Εκανα και γενική το μπάνιο. Το τσάκισα! Τα χλωρίνιασα όλα και τώρα έχω αφήσει το παράθυρο ανοιχτό να στεγνώσει... παει κι αυτό!

Πάω να ετοιμάσω φαγητό. Σήμερα έχουμε ζυμαρικό με κυμά και σαλατούλα με πατζάρια, γιαούρτι και μαγιονέζα... :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πάλι "μάνα"..... να μπορείς μετά από χρόνια να φοράς τα ίδια ρούχα!!!!! Εγώ όταν βλέπω τα ρούχα που φορούσα πριν από δέκα χρόνια κλαίω. Εχω πάρει από τότε (λουλούδι ήμουνα βρε τότε, λουλούδι), 15 ολόκληρα, στρογγυλά, ζουμπουρλούδικα, παχιά-παχιά κιλά. Α πα πα πα πα.... άλλη κουβέντα τώρα, άλλη κουβέντα.....

Κορούλα μου.. σε νιώθω γιατί και εγώ έχω υπάρξει παχουλούλα.. είναι πολυ σπαστικό... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολη την παρεα,ευχομαι το 2012 που εφυγε να παρει μαζι του ολη αυτη τη θλιψη και τη μιζερια και το 13 να φερει μονο χαμογελα στα προσωπα ολων.

Εμεις λειπαμε στο χωριο μας και εκανα αποτοξινωση απ'ολα και απο την τεχνολογια.Το καλο ηταν οτι ειχαμε λιακαδες οποτε τα παιδια ντυμενα καλα ευχαριστηθηκαν λιγο την εξοχη που τοσο μας λειπει.

Τωρα τα κεφαλια μεσα πρεπει να κανουμε επαναληψη με τη μεγαλη και πως βαριεεεμαι.

Κι εγω αυριο θα ξεστολισω και θα στρωσω ασπρα γιατι μπουχτισα απο το πολυ κοκκινο λιγο να ξεκουραστει το ματι μας.

Σας βαζω και τη βασιλοπιτα μας δεν εχει και φοβερη εμφανιση αλλα απο γευση σκιζει.Φιλια σε ολες.

IMG152.jpg

Εμένα που μου αρέσει τρελά η εμφάνιση της είμαι τρελή ή πεινάλας? :tongue:

Και του χρόνου λατρεμένο μου!!!! Να είσαι γερή και πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2013 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΚΑ!

2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ: ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΕΑΥΤΟ!

0 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!

1 ΦΟΡΑ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΜΕ ΠΑΘΟΣ!

3 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Μαριάννα μου καλή χρονιά!!!!

Πολύ πρωτότυπο το λογοπαίγνιο σου χιχιχιιχ

Ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ,οχι ούτε στο εξοχικό πήγα ,ούτε και ξεστόλισα γιατί απο τη μια ηθελε ο αντρας μου να πάμε μαζί αυριο και από την αλλη δεν ηθελε ο μικρό να ξεστολισω!Μόλις τελείωσα όμως το συγίρισμα με τα υπνοδωμάτια ,αλλαξα σεντόνια ,σκούπισα ,ξεσκόνισα και χαλαρα συνεχίζω με τα υπόλοιπα...Πάω τωρα να βάλω ενα λαχανόρυζο και να μαζεψω την κουζίνα γιατί γίνεται χαμός!

Βασια πάρε τα άνω σου καλή μου!

mybilly,εχεις δίκιο ότι κι αν πεις!Σου πέσανε όλα μαζί.Ειναι καλυτερα η μαμά σου?Υπομονη ,δεν μπορει θα ερθουν καλύτερες ημέρες!

Μαριάνα ευχαριστούμε για τις πολύ ομορφες ευχες ,να είσαι πάντα καλά!

Να σας πω να ζηλέψετε???Δεν εχω ασιδερωτα!!!!!Ακους αδερφη???:tongue::tongue::P:p

Οχι και για πολύ βέβαια....:rolleyes:

Δεν πειράζει που δεν βγηκε το προγραμμα που ηθελες αγαπημένη. Σιγά-σιγά.. ;)

Υ.Γ. Δεν σε χωνεύω ιδιαίτερα... το ξερεις???!!! :tongue::tongue::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασια πάρε τα άνω σου καλή μου!

θα έρθουν χρυσάκι μου, που θα πάει, με ξέρετε τώρα εμένα....είμαι μέσα στα χαμόγελα, αλλά μερικές μέρες κάνω διάλλειμμα χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...