Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!τι κανετε?εγω ξενυχτησα το βραδυ με την μπεμπα και το πρωι δεν μπορουσα να ξυπνησω με τιποτα..αχ το ξενυχτι δεν παλευεται ρε κοριτσια...

τελοσπαντων σηκωθηκα αλλαξα τις μικρες ταισα την μικρη,εφτιαξα το πρωινο της μεγαλης,εβαλα σκουπα εκανα ενα περασμα το μπανιο καθαρισα την κουζινα και εβαλα φακες για σημερα..

Πράγματι δεν παλεύεται η αϋπνία.... μεγάλο μανίκι... κουράγιο και μην βάζεις στον εαυτό σου δύσκολα! Οσα μπορείς και αντέχεις!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξεσκόνισα και το σαλόνι ,αερισα το σπίτι,τιναξα και αερισα τα παπλώματα και τα ριχτάρια και τα ξαναεστρωσα,εβαλα σκούπα ,πήγα φούρνο,επλυνα το νεροχύτη και τους πάγκους,ετοίμασα και το τραπέζι μας και παμε για φαγητο.Μου εμεινε το μπάνιο και η βεραντα για πλύσιμο ,ελπίζω να τα καταφερω να τα κάνω σήμερα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει που δεν βγηκε το προγραμμα που ηθελες αγαπημένη. Σιγά-σιγά.. ;)

Υ.Γ. Δεν σε χωνεύω ιδιαίτερα... το ξερεις???!!! :tongue::tongue::lol::lol:

Το ξέρω ,το ξερω αλλα με χωνευω εγω πολύ αυτες τις ημερες και είμαι οκ!!!:tongue::P:p


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε να πάμε σε ένα πάρτυ σε παιδότοπο!!!

Πήγα στα sprider να πάρω δωράκι, μου είχαν στείλει μήνυμα ότι έχω 40% έκπτωση λόγω γιορτής....πήρα δώρο ενα ημίπαλτό γκρί με μεγάλα κουμπιά για την εορτάζουσα, ένα τζίν για την κόρη μου (δεν την προλαβαίνω στο ύψος, φοράει ήδη 8 νούμερο ρούχα και είναι 6 ετών), 8 ζευγάρια κάλτσες και κοκκαλάκια και έδωσα 35 ευρώ λόγω της έκπτωσης!!!

Φυσικά πήγα με το αυτοκινητάκι μου και το χάρηκα πολύ!!!!

Να βγάλετε κάρτα στα sprider, είναι δωρεάν χωρίς συνδρομή όπως στα orchestra και κάνει πολλές προσφορές σε όσους έχουν κάρτα....

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε να πάμε σε ένα πάρτυ σε παιδότοπο!!!

Πήγα στα sprider να πάρω δωράκι, μου είχαν στείλει μήνυμα ότι έχω 40% έκπτωση λόγω γιορτής....πήρα δώρο ενα ημίπαλτό γκρί με μεγάλα κουμπιά για την εορτάζουσα, ένα τζίν για την κόρη μου (δεν την προλαβαίνω στο ύψος, φοράει ήδη 8 νούμερο ρούχα και είναι 6 ετών), 8 ζευγάρια κάλτσες και κοκκαλάκια και έδωσα 35 ευρώ λόγω της έκπτωσης!!!

Φυσικά πήγα με το αυτοκινητάκι μου και το χάρηκα πολύ!!!!

Να βγάλετε κάρτα στα sprider, είναι δωρεάν χωρίς συνδρομή όπως στα orchestra και κάνει πολλές προσφορές σε όσους έχουν κάρτα....

Με γεια σας!Πολύ καλές αγορες με τόσα χρηματα!Στα ορκεστρα πληρωνεις καποια χρηματα αν δεν κάνω λάθος.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου άρεσε που βρήκα ημίπαλτο για δωράκι....ενώ έλεγα θα πάρω καμία φόρμα κλπ, τελικά πήρα κάτι που δεν είναι συνηθισμένο για δωράκι :)

Στα ORCHESTRA πληρώνεις 30 ευρώ νομίζω τον χρόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια.

Σας διαβαζω πλεον τρεχοντας γτ μολις με δι η μικρη στο λαπτοπ ορμαει. Μας εχει χαλασει ηδη ενα ποντικι....

Το σπιτι θελει πολλη δουλεια αλλα μαλλον θα τα κανω ολα το σκ που εδω θα εχει κακο καιρο. Ειμαι και εγω σε φαση βαρεμαρας.....

Με το καλο τα μωρακια σας η εγκυουλες!

Γιωτα υπεροχο το σπιτακι ολα τελεια θα ειναι για τη γιορτη της μικρης σου!

υγ Δεν θελω να ξεστολισω......


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τις ωραιες!

Σημερα ξυπνησα νωρις.6.45 ημουν στο ποδι.Ηπια εναν ωραιο καφε στο μπαλκονακι μου και μετα....

1)Εκανα και τα 2 μπαλκονια μου.Τα εγλειψα ομως.

2)Εκανα το μπανιο.Σαπουνισμα,χλωρινες,πλακακια,ολο το πακετο.

3)Εβαλα σκουπα σε ολο το σπιτι

4)Αλλαξα καλυμματα στους καναπεδες

5)Μαζεψα διαφορα ασχετα απο εδω και απο εκει.

Μετα ειχαμε ραντεβου με την κομμωτρια μου για να μας περιποιηθει.Εγω βαψιμο και κουρεμα,ο αντρουλης και η κορη κουρεμα.Τι τελεια ειναι αυτη η αισθηση ρε κοριτσια οταν μολις εχεις φτιαξει τα μαλλια σου!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο που έφτιαξες την ντουλάπα σου!! Μπράβο!!! Εκανες τακτοποίηση ή/και εκκαθάριση?

Και εκκαθαριση,Ειρηνακι,και εκκαθαριση....Την εκανα και σε σκεφτομουνα....Σοβαρα ομως.Πεταξα πραμα....Πεταγα και με εβριζα που τα μαζευω....

Link to comment
Share on other sites

Κόρες,

Εκανα και γενική το μπάνιο. Το τσάκισα! Τα χλωρίνιασα όλα και τώρα έχω αφήσει το παράθυρο ανοιχτό να στεγνώσει... παει κι αυτό!

Πάω να ετοιμάσω φαγητό. Σήμερα έχουμε ζυμαρικό με κυμά και σαλατούλα με πατζάρια, γιαούρτι και μαγιονέζα... :P

Τη σαλατα αυτη που ειναι η αγαπημενη μου,δεν τη φερνεις απο δω?Με λιγωσες αγαπημενη μανουλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορούλες!

Πήγαμε στο jumbo-παρηγοριά μου και πήραμε 2 δώρα {έχουμε ένα παιδικό πάρτυ αύριο και ένα την Κυριακή} και φυσικά κάτι μικρό για το φιογκάκι από τα λεφτάκια που μάζεψε τα χριστούγεννα {μονο με 12?, τα άλλα... κουμπαράς! :tongue: }. Χάρηκα γιατί πήραμε όμορφα δωράκια που ελπίζω να αρέσουν και στα παιδάκια που θα πάμε.

Ο νεροχύτης είναι με άπλυτα {φάγαμε πολύ αργά γιατί ο άντρας μου άργησε να τελειώσει από την απόγραφή} αλλά δεν έχω όρεξη τώρα.

Ισα-ίσα τακτοποιώ τα πράγματα μου γιατί αύριο δουλευω και σχετικά νωρίς.

Σας φιλώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε να πάμε σε ένα πάρτυ σε παιδότοπο!!!

Πήγα στα sprider να πάρω δωράκι, μου είχαν στείλει μήνυμα ότι έχω 40% έκπτωση λόγω γιορτής....πήρα δώρο ενα ημίπαλτό γκρί με μεγάλα κουμπιά για την εορτάζουσα, ένα τζίν για την κόρη μου (δεν την προλαβαίνω στο ύψος, φοράει ήδη 8 νούμερο ρούχα και είναι 6 ετών), 8 ζευγάρια κάλτσες και κοκκαλάκια και έδωσα 35 ευρώ λόγω της έκπτωσης!!!

Φυσικά πήγα με το αυτοκινητάκι μου και το χάρηκα πολύ!!!!

Να βγάλετε κάρτα στα sprider, είναι δωρεάν χωρίς συνδρομή όπως στα orchestra και κάνει πολλές προσφορές σε όσους έχουν κάρτα....

Με γεια, Βασια μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια.

Σας διαβαζω πλεον τρεχοντας γτ μολις με δι η μικρη στο λαπτοπ ορμαει. Μας εχει χαλασει ηδη ενα ποντικι....

Το σπιτι θελει πολλη δουλεια αλλα μαλλον θα τα κανω ολα το σκ που εδω θα εχει κακο καιρο. Ειμαι και εγω σε φαση βαρεμαρας.....

Με το καλο τα μωρακια σας η εγκυουλες!

Γιωτα υπεροχο το σπιτακι ολα τελεια θα ειναι για τη γιορτη της μικρης σου!

υγ Δεν θελω να ξεστολισω......

Ευούλα μου, είναι λογικό.. η ηλικία της είναι να πειράζει τα πάντα. Υπομονή μικρό μου ε?

Υ.Γ. Εγώ θέλω!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τις ωραιες!

Σημερα ξυπνησα νωρις.6.45 ημουν στο ποδι.Ηπια εναν ωραιο καφε στο μπαλκονακι μου και μετα....

1)Εκανα και τα 2 μπαλκονια μου.Τα εγλειψα ομως.

2)Εκανα το μπανιο.Σαπουνισμα,χλωρινες,πλακακια,ολο το πακετο.

3)Εβαλα σκουπα σε ολο το σπιτι

4)Αλλαξα καλυμματα στους καναπεδες

5)Μαζεψα διαφορα ασχετα απο εδω και απο εκει.

Μετα ειχαμε ραντεβου με την κομμωτρια μου για να μας περιποιηθει.Εγω βαψιμο και κουρεμα,ο αντρουλης και η κορη κουρεμα.Τι τελεια ειναι αυτη η αισθηση ρε κοριτσια οταν μολις εχεις φτιαξει τα μαλλια σου!

Ξεπατώθηκες αλλά "αποζημιώθηκες" με το να αισθάνεσαι όμορφη με τα μαλλάκια σου! Μπράβο!

Σε νιώθω... και γω αισθάνομαι κουκλίτσα όταν κάνω κάτι στα μαλλάκια μου!:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εκκαθαριση,Ειρηνακι,και εκκαθαριση....Την εκανα και σε σκεφτομουνα....Σοβαρα ομως.Πεταξα πραμα....Πεταγα και με εβριζα που τα μαζευω....

Ο τρόμος σου είμαι ε? :mrgreen:

Εκανες πολυ καλά! Πολύ καλά κοριτσάκι μου!

Τώρα και η ντουλάπα σου θα είναι πιο τακτοποιημένη και εσύ θα ξέρεις τι έχεις και τι σου λείπει και πιο ήρεμο θα είσαι!

Μπράβο! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...