Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα κουκλες.Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις συνταγες,την πιτα θα την παμε 21/01 οποτε θα δοκιμασω και τις δυο και θα δω(θα πεσει πολυ γλυκο στο σπιτι).Μumsofia θα χρειαστω τη βοηθειασου για το γουρι γιατι το δωρακι για οποιον κερδισει το φλουρι θα ειναι μαλλον ενα γουρακι,δεν το εχουμε αποφασισει ακομα.My billy πολυ γλυκια κινηση αυτο με την αναδοχη,τον συλλογο αγκαλια δεν τον ειχα ακουσει θα δω το link.Yotou μην αγχνωνεσαι με την δουλεια(ευκολο να το λες δυσκολο στη πραξη) αλλα στο λεει η καμμενη απο το αγχος.Χρυσα81 ευχομαι καλη προσαρμογη με τη μικρουλα φιλοξενουμενη σας.Mamvasia τα σκουφακια απλα τελεια.Φιλακια πολλα σε ολες

thanks!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα αγαπημενες μου μπηκα να σας πω οτι ξεκιναω σιδερο εχω λιγοτερο 8 πληντυρια και 2 απλυτα θα μπω σε λιγες ωρες να σας πω τι θα εχω κανει εχω βαλει στοιχημα με το εαυτον μου σημερα θα σας πω το απογευμα τα αποτελεσματα σημερα μαλλον για σουβλακια μας καβω η κανενα αυγο με πατατες πολλα φιλια


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπημενες μου μπηκα να σας πω οτι ξεκιναω σιδερο εχω λιγοτερο 8 πληντυρια και 2 απλυτα θα μπω σε λιγες ωρες να σας πω τι θα εχω κανει εχω βαλει στοιχημα με το εαυτον μου σημερα θα σας πω το απογευμα τα αποτελεσματα σημερα μαλλον για σουβλακια μας καβω η κανενα αυγο με πατατες πολλα φιλια

8????????????? απαπαπα χαρας το κουραγιο σου!!! καλη δυναμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορούλες μου....

Ήρθε το Σοφάκι μου, κάτσαμε, της έκανα τα νυχάκια, χαλαρώσαμε... :P

Έπλυνα κάτι πιατικά, τακτοποίησα λίγα πραγματάκια που αγόρασα από το σούπερ και σιδέρωσα... προχώρησα αρκετά το σίδερο..

Τέλος τώρα.. θέλω να χαλαρώσω λιγάκι... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Επιτελους εδω βγηκε ο ηλιος!!! Αντε να ζεσταθουμε λιγακι.

ΤΑκτοποιω το σπιτι και σε λιγο που θα τελειωσω θελω να κανω μια λιστα με ρουχα που χρειαζεται η μικρη από τον αλλο μηνα και μεχρι να καλοκαιριασει, οποτε θελω τη βοηθεια σας.

Η μικρη ειναι τωρα 10 μηνων και κατι και φοραμε τα ρουχα για 12 μηνων καθως ειμαστε ψηλες και ζουμπουρλουδες :P. Αρα πρεπει να παρω το 12-18 (που δεν εχουμε κθολου) για να βγαλει το υπολοιπο του χειμωνα και την ανοιξη (μεχρι Μαη εδω εχει κρυαδακι). Λεω να παραω 3 σετ φορμιτσες, ενα τζιν και 3 μπλουζακια ελαφρια μακρυμανικα και φορμακια γι απο μεσα (μακρυ μανικι χωρις ποδια). Ξεχναω κατι αλλο?


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Του άντρα μου δεν του άρεσαν τα σκουφιά μου !!! χαχαχααχα δεν περίμενα να του αρέσουν κιόλας :P μου λέει ότι η φούντα στο μπέζ σκουφί δεν είναι ωραία και να το φοράω όταν είμαι μόνη μου και όχι με αυτόν!!!! χαχαχααχ τα λέω και γελάω..... του είπα ότι θα έρθω να σας τα γράψω και μου είπε να σας πω ότι είναι σαν "την φούντα του τσολιά" :P :p :P

Εμένα μου αρέσει όμως και θα το φοράω όταν είμαι μόνη μου!!!!

Και μένα μ αρέσουν άρα να τα φοράς και όταν είσαι μαζί μου! :twisted:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Επιτελους εδω βγηκε ο ηλιος!!! Αντε να ζεσταθουμε λιγακι.

ΤΑκτοποιω το σπιτι και σε λιγο που θα τελειωσω θελω να κανω μια λιστα με ρουχα που χρειαζεται η μικρη από τον αλλο μηνα και μεχρι να καλοκαιριασει, οποτε θελω τη βοηθεια σας.

Η μικρη ειναι τωρα 10 μηνων και κατι και φοραμε τα ρουχα για 12 μηνων καθως ειμαστε ψηλες και ζουμπουρλουδες :P. Αρα πρεπει να παρω το 12-18 (που δεν εχουμε κθολου) για να βγαλει το υπολοιπο του χειμωνα και την ανοιξη (μεχρι Μαη εδω εχει κρυαδακι). Λεω να παραω 3 σετ φορμιτσες, ενα τζιν και 3 μπλουζακια ελαφρια μακρυμανικα και φορμακια γι απο μεσα (μακρυ μανικι χωρις ποδια). Ξεχναω κατι αλλο?

σιγουρα 12-18 μηνων, δεν νομιζω να ξεχνας τιποτα, αλλα αν σου βγαινουν τα λεφτα σου, παρε 2 ακομα πανω μερος φορμας η ζακετακια γιατι τα μπλουζακια τα λερωνουν πιο πολυ απο τα παντελονια της φορμας. φορμακια τουλαχιστον 6 τεμαχια για απο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα για καφεδακι στη συνυφάδα μου,επλυνα τα μπάνια και εβαλα φακές να βραζουν ,πήρα το γιο μου από το σχολείο και τωρα που τα πιτσιρίκια παιζουν πάω να κάνω όσα μπορω!

Ευα μου ,εσυ ξερεις καλύτερα αναλογα με την καθημερινότητά σας.Εγω,εχω πάντα δυο σετακια για καλά για την εκκλησία η για καποια καλή εκδήλωση και γιορτη ,δυο πιο δευτερα τα οποια φοραει όταν πηγαινουμε καποια επίσκεψη η σε γενέθλια και αρκετα καθημερινά για το σχολειο ή το σπίτι.Και αναλογα πάντα προσθετα αναλογα με τα χρηματα που εχω.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

τι κανετε?

εχτες εβγαλα τα φρυδια μου κ απο εδω κ στο εξης θα κανω το τιπ της ειρηνης, καθε μερα θα τα διορθωνω για να μην ξαναγινουν τετοια χάλια, απαπαπαπα απαραδεκτα ηταν!

εβαψα νυχια μπορντω σκουρο κ εκανα κ ενα μινι μανικουρ, οτι μπορουσα δηλαδη.

σηκωθηκα το πρωι, εκανα την καθημερινη μου περιποιηση, ντυθηκα ωραια κ εφυγα για δουλεια!

σας φιλω!

Μπράβο βρε Γιωτάκι μου! Μπράβο!

Εγώ πια, δεν το αλλάζω το σύστημα των φρυδιών. Είναι παντα, μα πάντα, φτιαγμένα τα φρυδάκια μου.. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρυσα μου για καλα μας εκανα δωρα τωρα τις γιορτες και εχω 2 καλα φορεματακια. Οποτε ειμαι καλυμενη.

Αλλαξα βρε κοριτσια και ενα πανακριβο σετακι παντελονι μπλουζα απο μοδερκερ και της πηρα ενα μπουφαν για του χρονου.

Εκει που νομιζω ειναι το ζορι θ ειναι οταν περπατησει τα παπουτσια....

Στα ρουχα ηδη εχουν καποιοι από 20-40 % και περιμενω και τα ζαρα να βαλουν εκπτωσεις που εχουν πολυ ομορφα και οικονομικα παιδικα.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Βροχερη και εδω η ημερα!Πρωί πρωι αλλαξα τα κρεβάτια μας και πήγα τον μικρό σχολειο .Εχει ξυπνησει τωρα και η μικρη μου"κορη" και βλεπει παιδικα ,οπότε πίνω το καφεδακι μου χαλαρα.Σημερα εχω αρκετες δουλίτσες αλλα δεν το βλέπω να κανω πολλά.Αργότερα θα πάρω τη μικρή να πάω στη συνυφαδα μου να παιξει με την ανιψια μου και να τα πουμε και εμείς.Εχθες δεν προλαβα να λουστω και είναι τα μαλλια μου χαλια,ντροπή ντροπή!Πρεπει να τα φτιαξω επειγόντως!

Γιωτα θα δεις πως θα σε βολεψει πολύ καλύτερα και πάντα θα είναι καλοφτιαγμένα τα φρυδια σου.Μπραβο για τα νυχακια,ελπίζω και εγω να τα καταφερω να τα φτιαξω σημερα.

Ειρηνη,καλά να περασεις με τη φίλη σου!

rsx,θα συμφωνήσω με τη Βασια,συνταγη πετυχημενη δεν εχω αλλα το κεικ είναι ασφαλής επιλογη!

Τι γλυκό πλάσμα που είσαι βρε Χρύσα μου!

Μπράβο που την αναφέρεις ως μικρή σου κόρη!!!! :P:p:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

προχθες ξεκινησα να σας λεω οτι ξεχωριζα πραγματακια για τον συλλογο ΑΓΚΑΛΙΑ κ τα πηγα χθες. εκανα "αιτηση" για αναδοχη νονα.θελουμε να βαφτισουμε ενα κοριτσακι με τις αδερφες μου να βγαλουμε το ονομα της μαμας μου.

ο συλλογος εχει παει πολυ προσφατα σε νεο κτηριο στην Λ.ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΩΝΟΣ (απεναντι απο τον Σαρακακη) κ εχουν πολυ ξεπακεταρισμα κ στησιμο ακομα. το λεω γιατι χρειαζονται εθελοντες εγω δυστυχως δεν εχω χρονο αλλα το γραφω εδω μηπως καποια κοπελα θελει κ μπορει.

βαζω κ το σαιτ. http://www.unborn.gr/

σας αφηνω παω να εκετελεσω την παραγγελια κ φευγω για νοσοκομειο.

Κορίτσι μου... πόσες αγκαλιές και φιλιά να σου δώσω?

Ανοίγω το site να το διαβάσω. Ευχαριστούμε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Τι κάνετε;;;;

Μέρες έχω να σας διαβάσω....Μου χάλασε και ο φορτιστής της μπαταρίας του netbook...ευτυχώς που έχω και το laptop βέβαια..

Ήσυχα εμείς εδώ,επιστροφή στην καθημερινότητά μας...

Προβλήματα ακόμα με το θέμα της δουλειάς μου,της πρώην δουλειάς για την ακρίβεια.Όλο εμπόδια και αναβολές,δεν ξέρω ειλικρινά πόση αντοχή μπορεί να έχω...Τέλοςπάντων,να μην σας ζαλίζω...

Ο μκρός χθες ήθελε κουλουράκια,το τι χαρά έκανε δεν λέγετε!!!

Έχω ένα σίδερο....βουνό και πρέπει σήμερα να το κάνω να φεύγει γιατι όταν το βλέπω με πιάνει κρίση.

Πάω να ταισω το μικρό θηρίο...Ελπίζω να ξεκλέψω λίγο χρόνο το μεσημέρι να δω τα νέα σας.

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...