Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ταισα την μικρη μου, την αλλαξα, επλυνα τα τζατζαλα, εκοψα σαλατα, εκανα μια μινι εκκαθαριση ψυγειου κ καθομαι επιτελους να δουλεψω.

καλλιοπακι λεμονι στο σπυρακι, μεχρι αυριο δεν θα υπαρχει!

το απογευμα θελω να κανω κ εγω ομορφιες, φρυδια κ νυχια.

αυτο που λες ειρηνη για την κρεμα στα χερια ποσο δικιο εχεις, το εκανα παλια, αλλα τωρα θα το ξανακανω....

Να κάνεις οτιδήποτε για σένα. Οτιδήποτε που βοηθάει!

Τα χεράκια χρειάζονται ενυδάτωση γιατί όλο κάτι κάνουν συνεχώς... ενυδάτωση και προστασία! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εδω είμαι και πάλι!Συμμαζεψα τα πάντα στο σπίτι,εκανα ενα πέρασμα το μπάνιο,εννοείται εφτιαξα την πιττα μας και φάγαμε,καθάρισα κουζινα ,πάγκους και λοιπά,εκανα τα μισα τζαμια στο σπίτι,αλλαξα τα σεντονια στο κρεβάτι του τριτου δωματίου για να βάλω τη μικρη και μου μενει πολύ πολύ σίδερο για το απόγευμα.Ελπίζω να παιζουν τα μικρα καλά και να τα καταφερω να το τελειωσω!

υ.γ ευχαριστω για τις ευχες ,ευχομαι εγω να τους πάνε όλα καλά!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα.

Εγω ειμαι σχεδον καλα. Αλλα φοβαμαι μην κολλησα τη μικρη γτ μου χει κανει 2 φορες σημερα κατι ελαφρια βηχαλακια....Τι να κανω να το προλαβω? Εννοειται δεν τη βγαζω εξω τωρα που εχει κρυο.

Το σπιτι ειναι ατακτοποιητο αλλα απο αυριο θα σχοληθω. Σημερα ανησυχω για τη μικρη....

Τι ωραια που ειναι οταν γεννιουνται τα μωρακια. Μαριαννα να σας ζησει . Χρυσα μου με το καλο να γεννησει η κουμπαρα σου. Αχ καταραμενη οικονομικη κριση....ποσο θελω ενα 2ο μωρο καποια στιγμη....


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν εξηγείται είναι η μέρα μου.....συνεχίζω με τα καλλιτεχνικά μου χαχαχχα

Είχα δύο σκουφιά....το ένα το μπέζ και το άλλο σκούρο μπλέ.....

το μπέζ είχε αυτή την φούντα που πέταγε απο πάνω και μου την έδινε επειδη κουνιόταν όποτε περπάταγα :P :p :P

GwGnhl.jpg

την έκοψα, την κούρεψα, της έβαλα ένα κουμπί στην μέση και την έραψα στο ύψος του αυτιού

dAjhJl.jpg

Το μπλέ σκούρο το φοράω συνέχεια αλλά ήθελε και μια πινελιά ακόμα, του έραψα ένα κουμπάκι μπλέ και έτσι δεν είναι παραπονεμένο :)

dH93jl.jpg

Εγκρίνεται???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα δεν εξηγείται είναι η μέρα μου.....συνεχίζω με τα καλλιτεχνικά μου χαχαχχα

Είχα δύο σκουφιά....το ένα το μπέζ και το άλλο σκούρο μπλέ.....

το μπέζ είχε αυτή την φούντα που πέταγε απο πάνω και μου την έδινε επειδη κουνιόταν όποτε περπάταγα :P :p :P

GwGnhl.jpg

την έκοψα, την κούρεψα, της έβαλα ένα κουμπί στην μέση και την έραψα στο ύψος του αυτιού

dAjhJl.jpg

Το μπλέ σκούρο το φοράω συνέχεια αλλά ήθελε και μια πινελιά ακόμα, του έραψα ένα κουμπάκι μπλέ και έτσι δεν είναι παραπονεμένο :)

dH93jl.jpg

Εγκρίνεται???

εχω μεινει αφωνη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οδοντόκρεμα??? τι λέρε ωρέ? πρώτη φορά τ'ακούω. Με μέντα?

Αν δεν πετύχει θα δοκιμάσω το λεμόνι...

τέλεια τα σκουφιά! ίσα που μαθαίνω να ποστάρω φωτογραφίες για να μου δώσεις ιδέες μεταποίησης!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα.

Εγω ειμαι σχεδον καλα. Αλλα φοβαμαι μην κολλησα τη μικρη γτ μου χει κανει 2 φορες σημερα κατι ελαφρια βηχαλακια....Τι να κανω να το προλαβω? Εννοειται δεν τη βγαζω εξω τωρα που εχει κρυο.

....

ευα μου περαστικα! δυστυχως κ εγω που ειχα ρωτησει την γιατρο τι να κανω για να προλαβω αρρωστια μου ειχε πει οτι δεν μπορω να κανω τιποτα. αν εχει κολλησει δεν γινεται τιποτα. ελπιζω να μην την κολλησες.

σημερα εχει τα γενεθλια της η βαπτηστηρα μου. το σαββατο θα κανει παρτυ κ εμεις δεν θα παμε:( κ για να μην χειροτερεψει η μικρη κ για να μην κολλησουμε κ τα αλλα παιδακια.

δεν σας ειπα, αλλαξα πλανο στην ημερα φασινας, απο τριτη που την ειχα την εβαλα το σαββατο. ουτως η αλλως ο αντρας μου δουλευει σχεδον παντα τα σαββατα κ η μικρη κοιμαται, οποτε σαν καθημερινη ειναι κ αυτη. τουλαχιστον θα εχω την επομενη να ξεκουραζομαι κ οχι να πρεπει να παω για δουλεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασια είναι πολύ καλά τα σκουφιά σου!Μπραβο,γαι στα χερια σου!Για το υπνοδωμάτιο δεν καταλαβα,θες να αλλαξεις το χρωμα?

Γενικά σημερα με τις φωτό είχατε εμπνευση,ε?Ειρηνη μου το συρταρι δειχνει τόσο ομορφο και τακτοποιημένο!

Σταυρουλίτσα,η ιδεα με τις κρεμάστρες είναι πολύ καλή και το καλύτερο είναι πως ευκολα εφαρμόζεται!

Καλλιοπάκι περαστικά σου!Εγω εκανα τα (μισα)τζαμια αλλα τα νύχια μου είναι ...ασ'το καλύτερα!ελπίζω να τα φτιάξω αυριο!

Ευα,βαζε της πολύ πολύ πολύ ορο στη μύτη της,πολύ νερο και φρουτα ,δεν νομιζω πως μπορεις να κανεις κάτι αλλο.Τουλαχιστον αν το πήρε να το περασει πιο ελαφρια.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασια Για το υπνοδωμάτιο δεν καταλαβα,θες να αλλαξεις το χρωμα?

.

όχι απλά κάνω ντεκουπάζ στα πορτατίφ μου που ήταν μονόχρωμα και βαρετά και τους βάζω πάνω σχέδια :)

Τελικά το γαλάζιο το έβγαλα κορίτσια, δεν μου πήγαινε στο μάτι....οπότε μόνο κόκκινα :)

Link to comment
Share on other sites

kalliopaki για το σπυράκι ασπιρίνη λιωμένη ή οδοντόκρεμα ή tea tree oil ή απλά...make up:tongue:

όχι καλή μου δεν ήμουν εγω η προκομένη που έκανε τζάμια...δεν τα κάνω ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ:D, μόνο η γυναίκα μια φορά το μήνα


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...