Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Εδω είμαι και πάλι!Συμμαζεψα τα πάντα στο σπίτι,εκανα ενα πέρασμα το μπάνιο,εννοείται εφτιαξα την πιττα μας και φάγαμε,καθάρισα κουζινα ,πάγκους και λοιπά,εκανα τα μισα τζαμια στο σπίτι,αλλαξα τα σεντονια στο κρεβάτι του τριτου δωματίου για να βάλω τη μικρη και μου μενει πολύ πολύ σίδερο για το απόγευμα.Ελπίζω να παιζουν τα μικρα καλά και να τα καταφερω να το τελειωσω!

υ.γ ευχαριστω για τις ευχες ,ευχομαι εγω να τους πάνε όλα καλά!

Με το καλό και να πάνε όλα καλά Χρυσάκι μου!

Βάσια, επαθα και την πλακα μου με τα σκουφιά! 100% του γούστου μου! :shock:

Τελειώσαμε το διάβασμα και σε λίγο θα φύγω για δουλίτσα. Εχω κανονίσει να επιστρέψω σχετικά νωρίς γιατί στις 22.00 στο star εχει.... ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΑΣ ΒΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!

Μολις εκανα και σχετικη αναρτηση στο face... μην ξεχνιόμαστε!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!!

Βασια υπεροχα τα σκουφακια πολυ καλη ιδεα!

Χρυσα με το καλο, να κρατησει ενα γερο μωρο στην αγκαλια της η κουμπαρα σου!καλα να περασει ο μικρος σου με την βαφτιστηρα σου.

Kalliopaki περαστικα σου!

Γυρισε ο αντρας μου με την κορη μου απο τον σταθμο την εκανα μπανιο-λουσιμο,εστρωσα τραπεζι,φαγαμε, μαζεψα κουζινα εκανα τα τζαμια στο σαλονι και στο ενα υπνοδωματιο σουγγαρισα και σιδερωσα ενα μικρο πλυντηριο..ταισα,αλλαξα και κοιμησα την μικρη και τωρα εκατσα να σας διαβασω..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσια τέλεια τα σκουφιά σου,σαν καινούρια θα είναι...!ωραία ιδέα αυτή με τα κουμπιά κι έχω και πολλά(το μόνο μου θέμα είναι ότι δεν ξέρω να ράβω :tongue:)

Το βράδυ τελειώνω στις 21.30 το γυμναστήριο θα προσπαθήσω να κοιμήσω νωρίς τη μικρή και μετά να δω το έργο βάλτε με και μένα στο κλαμπ:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μολις ξυπνησε η μικρη μου παω να φτιαξω φρουτοκρεμα, ερχεται κ ο αντρας μου σε λιγο να φαμε. εκανα αρκετη δουλιτσα στο pc θα ηθελα να κανω κιαλλη αν μπορεσω κ τις ομορφιες που λεγαμε.

θα ξαναμπω το απογευματακι

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν εξηγείται είναι η μέρα μου.....συνεχίζω με τα καλλιτεχνικά μου χαχαχχα

Είχα δύο σκουφιά....το ένα το μπέζ και το άλλο σκούρο μπλέ.....

το μπέζ είχε αυτή την φούντα που πέταγε απο πάνω και μου την έδινε επειδη κουνιόταν όποτε περπάταγα :P :p :P

GwGnhl.jpg

την έκοψα, την κούρεψα, της έβαλα ένα κουμπί στην μέση και την έραψα στο ύψος του αυτιού

dAjhJl.jpg

Το μπλέ σκούρο το φοράω συνέχεια αλλά ήθελε και μια πινελιά ακόμα, του έραψα ένα κουμπάκι μπλέ και έτσι δεν είναι παραπονεμένο :)

dH93jl.jpg

Εγκρίνεται???

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια ξεκουραστηκα αρκεετα...Ελπιζω υριο να ειμαι τελειως καλα και η μπεμπα να μην εχει τιποτα.

Βασια υπεροχα τα σκουφακια και τα πορτατιφ σας!!!Εμενα δεν πιανουν καθολου τα χερια μου...

Ειρηνη καλα που βαζεις φωτο και μας ενεργοποιεις. Ελπιζω το σκ να πιασω ντουλαπες.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδιτσες μου καλησπερα και εγω εχτες ξεστολισα και ψυχοπλακωθηκα ειναι ωραιο οντως το σπιτι αδειο αλλα εμενα μου λειπει ειμαι τρελλη μαλλον εκανα και γενικη ολο το σαλονοκουζινα γιατι δε γινοταν αλλιως αλλα τωρα το σπιτακι μου ειναι πεντακαθαρο και πολυ το χαιρομαι τωρα καθομαι ομως χρειαζομαι επειγοντως να σιδερωσω και να φτιαξω ντουλσπες αντε να δουμε


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Του άντρα μου δεν του άρεσαν τα σκουφιά μου !!! χαχαχααχα δεν περίμενα να του αρέσουν κιόλας :P μου λέει ότι η φούντα στο μπέζ σκουφί δεν είναι ωραία και να το φοράω όταν είμαι μόνη μου και όχι με αυτόν!!!! χαχαχααχ τα λέω και γελάω..... του είπα ότι θα έρθω να σας τα γράψω και μου είπε να σας πω ότι είναι σαν "την φούντα του τσολιά" :P :p :P

Εμένα μου αρέσει όμως και θα το φοράω όταν είμαι μόνη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α,δεν παίζονται οι αντρες μας πια!Ακου σαν τη φούντα του τσολιά,δηλαδή του αρεσε πριν και όχι τωρα????Εγω ευτυχως τελείωσα όλο το σίδερο αν και εχω δυο πλυντηρια στη απλώστρα ,οπότε συντομα η στοιβα θα ξαναγίνει.Με πήρε τηλ η κουμπάρα μου και μάλλον αυριο επιστρεφουν γιατί ο γιατρός δεν την βλέπει ακόμη ετοιμη,οπότε συντομα θα επιστρεψουμε στα φυσιολογικά μας,μεχρι να ξαναφυγει.Τα μικρα ευτυχως είναι χαρούμενα και παιζουν καλα!

Παω να κανω μπάνιο τα πιτσιρίκια και μετα να κανω και εγω!

Να απολαυσετε το εργο σας κορίτσια!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Του άντρα μου δεν του άρεσαν τα σκουφιά μου !!! χαχαχααχα δεν περίμενα να του αρέσουν κιόλας :P μου λέει ότι η φούντα στο μπέζ σκουφί δεν είναι ωραία και να το φοράω όταν είμαι μόνη μου και όχι με αυτόν!!!! χαχαχααχ τα λέω και γελάω..... του είπα ότι θα έρθω να σας τα γράψω και μου είπε να σας πω ότι είναι σαν "την φούντα του τσολιά" :P :p :P

Εμένα μου αρέσει όμως και θα το φοράω όταν είμαι μόνη μου!!!!

χαχαχαχα!!! τι πλακα! ακου φουντα του τσολια! δεν πειραζει φορα τα οταν εισαι μονη σου!

ηρθε ο αντρας μου, φαγαμε, μαζεψα, εβαλα τα πιατα στο πλυντηριο κ λεω παω να βγαλω φρυδια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μπηκα στα βιαστικα και θα ζητησω τη συμβουλη σας για ενα θεματακι.Αποφασισαμε να φτιαξουμε βασιλοπιτες για το σχολειου του μικρου και εγω θα φτιαγω για ενα τμημα που εχει 25 παιδακια,αν ξερει καποια κοπελα καμια καλη συνταγη:-P:razz::-P.Επισης αν θυμαμαι καλα μια κοπελα στο χριστουγεννιατικο θεμα εφτιαχνε γουρακια,δεν ξερω εαν συμμετεχει και εδω γιατι θα ηθελα τη βοηθεια της.Παω να σας προλαβω στην αναγνωση.Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μπηκα στα βιαστικα και θα ζητησω τη συμβουλη σας για ενα θεματακι.Αποφασισαμε να φτιαξουμε βασιλοπιτες για το σχολειου του μικρου και εγω θα φτιαγω για ενα τμημα που εχει 25 παιδακια,αν ξερει καποια κοπελα καμια καλη συνταγη:-P:razz::-P.Επισης αν θυμαμαι καλα μια κοπελα στο χριστουγεννιατικο θεμα εφτιαχνε γουρακια,δεν ξερω εαν συμμετεχει και εδω γιατι θα ηθελα τη βοηθεια της.Παω να σας προλαβω στην αναγνωση.Φιλακια

Η MUMSOFIA φτιάχνει γούρια!

Εγώ στην θέση σου θα έκανα απλό κεικ για βασιλόπιτα, κάτι απλό για να το φάνε τα παιδιά..συνήθως τα πολύπλοκα δεν τους αρέσουν

Συνταγή για κέικ εύκολη και φανταστική (εμένα το έφαγε και η κόρη μου, που δεν τρώει κέικ)

ΥΛΙΚΑ

1 κούπα λάδι(ελαιόλαδο)

1 κούπα ζάχαρη

4 αυγά

1 πορτοκάλι ολόκληρο(με τη φλούδα του)

1 φακ.μπέικιν (αν βάλεις φαρινάπ αλεύρι δεν βάζεις μπέικιν)

2 κούπες αλεύρι για όλες τις χρήσεις (ή βάζεις φαρινάπ)

Χτυπάμε σε μίξερ τη ζάχαρη με το λάδι στη συνέχεια ρίχνουμε τα αυγά.

Πλένουμε το πορτοκάλι,το κόβουμε κομάτια και το πολτοποιούμε (με τη φλούδα του) στο μούλτι.

Το προσθέτουμε κι αυτό στο μίγμα.

Τέλος ανακατεύουμε το μπέικιν με το αλεύρι και το ρίχνουμε κι αυτό στο υπόλοιπο μίγμα του κέικ.

Λαδώνουμε μια φόρμα η ταψάκι και ρίχνουμε μέσα το μίγμα μας.

Ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο στους 180 για 40 -45 λεπτά περίπου...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

τι κανετε?

εχτες εβγαλα τα φρυδια μου κ απο εδω κ στο εξης θα κανω το τιπ της ειρηνης, καθε μερα θα τα διορθωνω για να μην ξαναγινουν τετοια χάλια, απαπαπαπα απαραδεκτα ηταν!

εβαψα νυχια μπορντω σκουρο κ εκανα κ ενα μινι μανικουρ, οτι μπορουσα δηλαδη.

σηκωθηκα το πρωι, εκανα την καθημερινη μου περιποιηση, ντυθηκα ωραια κ εφυγα για δουλεια!

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορούλες μου!

Βροχερή μέρα η σημερινή!

Ευτυχώς, έρχεται η κολλητή μου να πιούμε καφεδάκι και να της φτιάξω τα χεράκια οπότε θα είναι ένα όμορφο πρωινό!

Θα τα πούμε μετά κορούλες μου, θα σας σχολιάσω μόλις φύγει!

Σας φιλώ και σας καλημερίζω όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...