Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για το ανιψακι μας! :D εχει παει τωρα ο αντρας μου να το δει, εγω δυστυχως λογω των παιδιων μου θα αργησω λιγακι να το γνωρισω απο κοντα.. εφτιαξε και ο γιωργος μια πολυ ωραια καρτα για την θεια του, οπου ζωγραφισε ολα τα μελη της οικογενειας τους!

α, σημερα ξεστολισε ο γιωργος το δεντρο! εγω μαζεψα μονο τα κλαδια. νομιζω πως του αρεσε περισσοτερο απο το στολισμα :tongue: πρεπει ομως να βαλω μια σκουπα..σκουπαρα! τιποτε αλλο δεν θα βγαλω ακομα απο διακοσμητικα, σιγα σιγα που λεει και η ειρηνη μας! ;)

Μαριαννα σε ευχαριστω! http://ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=1500 αυτο εννοεις? δεν ειναι καπως κοντο? Εσυ που καθεσαι οταν το ταιζεις? Σε εξυπηρετει περαν της καθαριοτητας?
ναι βρε, ειναι ψηλα τα ποδια του, το μωρο ειναι στο υψος του τραπεζιου, μπορει ακομα και να τρωει εκει κανονικα.γενικα το χω λατρεψει γιατι στον γιωργο ειχα ενα αλλο..χαλια, καμια σχεση.
Το μεσημέρι ,αν δεν αλλαξει κάτι ,παραλαμβάνω τη βαφτιστηρα μου και θα την κρατησω για λίγες ημερες γιατί η κουμπάρα μου θα πάει να γεννησει.

Και επειδη εχθες το ξεχασα ,Μαριάννα,να σας ζήσει το ανηψάκι σας,πάντα γερό και καλότυο να είναι!

α, και εσεις μια απ'τα ιδια! τι ωραια! με το καλο, με το καλο!

bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι βρε, ειναι ψηλα τα ποδια του, το μωρο ειναι στο υψος του τραπεζιου, μπορει ακομα και να τρωει εκει κανονικα.γενικα το χω λατρεψει γιατι στον γιωργο ειχα ενα αλλο..χαλια, καμια σχεση.

δεν ειναι τελειο????? κ εγω το εχω βολευτει παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδες!πως ειστε?

Βασια μου αρεσε πολυ η ιδεα και νομιζω οτι του ταιριαζει και το σιελ αν σου παει και στο χωρο..

Χρυσα το τυροψωμο πολυ ευκολο και πραγματικα νοστιμο εξαφανιστηκε σε χρονο dt..

Θελω καθαρισω τα τζαμια στα υπνοδωματια το μεσημερακι εβαλα σκουπα επλυνα το μπανιο,ξεσκονισα και απλωσα ενα πλυντηριο..To απογευμα θα εχουμε επισκεψεις ενα φιλικο ζευγαρι με τα κοριτσακια του να παιξει και η κορη μου .. για φαγητο σημερα εχουμε σπανακορυζο..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

επανήλθα....

μαγείρεψα μακαρόνια με κιμά για τα παιδιά

τακτοποίησα το σπίτι και μετά με έπιασαν οι καλλιτεχνικές μου ανησυχίες....

Λοιπόν έχω δύο πορτατίφ στο υπνοδωμάτιο μας που τα καπάκια είναι του ικεα.....είναι όμως μονόχρωμα και μουντά και όπως καταλαβαίνετε είχαν αρχίσει να μου την δίνουν!!!

wB3FTl.jpg

Απο το καλοκαίρι είχα κάνει δοκιμή στο ένα, να κάνω ντεκουπάζ σε ένα σημείο που δεν θα φαίνεται για να δω πως είναι και αν κάθεται....τελικά μια χαρά έγινε και αποφάσισα να τους δώσω ζωή!!!

Έτσι λοιπόν σήμερα έκοψα και άλλα σχέδια και άρχισα να το στολίζω και έγινε έτσι

Sz60wl.jpg

Ακόμα δεν έχει τελειώσει αλλά φαίνεται πολύ ωραίο και έχει αποκτήσει ζωή......λέω να βάλω και γαλάζια σχέδια....εσείς τι λέτε του πάει το γαλάζιο?????? έβαλα ένα για δοκιμή θα μπουν και άλλα εννοείται....

Πολύ όμορφο!!!Μπραβο!!!

Μπορείς να προσθέσεις και κορδελίτσες!!!!

Εκει που ειναι το μαυρο χρώμα όχι στο καπέλο και να το κάνεις γυρω γυρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχα!!!!

Μπομπ σφουγγαράκης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Φόραγά ένα υπεροχο παντελόνι ...που ειναι παντου ο Μπομπ Σφουγγαράκης και ο Πάτρικ!!!

Φανταστειτε με ροζ μπλουζάκι και μπιζου...χα,χα

:) Πλάκα κάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

wB3FTl.jpg

Απο το καλοκαίρι είχα κάνει δοκιμή στο ένα, να κάνω ντεκουπάζ σε ένα σημείο που δεν θα φαίνεται για να δω πως είναι και αν κάθεται....τελικά μια χαρά έγινε και αποφάσισα να τους δώσω ζωή!!!

Έτσι λοιπόν σήμερα έκοψα και άλλα σχέδια και άρχισα να το στολίζω και έγινε έτσι

Sz60wl.jpg

Ακόμα δεν έχει τελειώσει αλλά φαίνεται πολύ ωραίο και έχει αποκτήσει ζωή......λέω να βάλω και γαλάζια σχέδια....εσείς τι λέτε του πάει το γαλάζιο?????? έβαλα ένα για δοκιμή θα μπουν και άλλα εννοείται....

Γιατρέ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Εχω τα ίδια στο υπνοδωματιο μας σε μαύρο!!!!! :tongue:

Είναι πανέμορφα, τους έδωσες ζωή!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχει τελειώσει αλλά φαίνεται πολύ ωραίο και έχει αποκτήσει ζωή......λέω να βάλω και γαλάζια σχέδια....εσείς τι λέτε του πάει το γαλάζιο?????? έβαλα ένα για δοκιμή θα μπουν και άλλα εννοείται....

Ε, πες κι αλλα για το δωματιο, βρε marketing! :tongue: Οχι μόνο χρώματα δηλαδή αλλά τι ύφος θα ήθελες να έχει...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Λέεεεεεςςςςςςςςς, να βρω τρόπο να μην τρέχουν τα παπούτσια δεξιά και αριστερά σε όλο το σπίτι μου;;;;;

90846117453264381_gch0ymCT_b.jpg

Κρεμάστρες παπουτσιών!!! :shock:

Τρισμέγιστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη εγω πηγαινα για τρεξιμο κ περπατημα σε ενα σταδιο που εχουμε εδω κοντα, τα παρατησα λιγο η αληθεια ειναι, αλλα μολις φτιαξει ο καιρος λιγο θα ξανα αρχισω. πηγαιναμε μαζι με τον αντρα μου, κ τωρα θα περνουμε μαζι κ την μικρη.

Γιωτάκι, μόνο στις ταινίες μου αρέσει το τρέξιμο, ως άθληση. Το βαριέμαι και με κουράζει όσο τίποτα... :?

Το περπάτημα λατρεύω και περπατάω πάρα πολύ αλλά θα ήθελα να κάνω και κάτι άλλο.... ίδωμεν.

Μακάρι να το ξαναρχίσεις εσύ πάντως! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για το ανιψακι μας! :D εχει παει τωρα ο αντρας μου να το δει, εγω δυστυχως λογω των παιδιων μου θα αργησω λιγακι να το γνωρισω απο κοντα.. εφτιαξε και ο γιωργος μια πολυ ωραια καρτα για την θεια του, οπου ζωγραφισε ολα τα μελη της οικογενειας τους!

Να σας ζήσει το μπεμπίτο!!! ;)

Υπέροχη ιδέα η καρτούλα!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες επιστρέψαμε με το φιογκάκι από το σχολείο, φάγαμε τις φακές μας, έπλυνα αμέσως τα πιατικά να είναι καθαρός ο νεροχύτης μου, μάζεψα τραπέζι και τώρα το μικρό μου ξεκουράζεται για λίγο. Θα αρχίσουμε διάβασμα σύντομα... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! παραμένω σπίτι αρρωστούλα, ελπίζω να συνέλθω γρήγορα γιατί φαντάζεστε τι έχει μαζευτεί σε δουλειές......

έχω τόοοσα να γραψω, αλλά δεν προλαβαίνω! σχολιάζοντας μονο τα τελευταία να πω ότι μου άρεσε πολύ πολύ το καπέλο που στόλισε η μαμάβάσια,

ζηλεύω μωβ νυχάκι, ίσα που πάω να σουλουπώσω το δικό μου, πορώθηκα τώρα,

περί εμφανίσεως: έβγαλα ένα σπυρί να, τι κάνω?

τα τζάμια ακόμα με περιμένουν! είναι που δεν έχω το πανάκι με τις μικροίνες, καταλαβαίνετε...... χαρά στη μυρτώ αν δεν κα΄νω λάθος που τα κανόνισε σήμερα τα τζάμια της!

Link to comment
Share on other sites

ταισα την μικρη μου, την αλλαξα, επλυνα τα τζατζαλα, εκοψα σαλατα, εκανα μια μινι εκκαθαριση ψυγειου κ καθομαι επιτελους να δουλεψω.

καλλιοπακι λεμονι στο σπυρακι, μεχρι αυριο δεν θα υπαρχει!

το απογευμα θελω να κανω κ εγω ομορφιες, φρυδια κ νυχια.

αυτο που λες ειρηνη για την κρεμα στα χερια ποσο δικιο εχεις, το εκανα παλια, αλλα τωρα θα το ξανακανω....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! παραμένω σπίτι αρρωστούλα, ελπίζω να συνέλθω γρήγορα γιατί φαντάζεστε τι έχει μαζευτεί σε δουλειές......

έχω τόοοσα να γραψω, αλλά δεν προλαβαίνω! σχολιάζοντας μονο τα τελευταία να πω ότι μου άρεσε πολύ πολύ το καπέλο που στόλισε η μαμάβάσια,

ζηλεύω μωβ νυχάκι, ίσα που πάω να σουλουπώσω το δικό μου, πορώθηκα τώρα,

περί εμφανίσεως: έβγαλα ένα σπυρί να, τι κάνω?

τα τζάμια ακόμα με περιμένουν! είναι που δεν έχω το πανάκι με τις μικροίνες, καταλαβαίνετε...... χαρά στη μυρτώ αν δεν κα΄νω λάθος που τα κανόνισε σήμερα τα τζάμια της!

Χχαχαχαχα φυσικά και το πανάκι φταίει!!! :tongue:

Για τα νύχια, εύγε! Να τα φτιάξεις!!!! :D

Σπυράκι, βάλε οδοντόκρεμα, θα ξεραθεί αμέσως!

Περαστικούλια σου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...