Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

πολυ μ'αρεσεις κοριτσι σατανικο, αντε να γεννησω και εγω και μετα θα ξαμολυθω, τωρα ειμαι σεμνη και ταπεινη και ο αθωος συζυξ νομιζει οτι κανω οικονομια:lol::lol::lol:

τι μικρος και αθωος που ειναι:tongue:;)

:P:pχα χα εισαι απιστευτη:tongue::tongue:!!!!!

κ εγω θα κομμωταριστω εντος της εβδομαδος. εχει γεννεθλια ο μικρουλης μου κ πρεπει να ειμαι σουπερ!

σερφαρω για ιδεες θελει τουρτα κτλ ben 10:rolleyes: αλλα δεν μου αρεσει καθολου σαν θεμα! δεν ξερω πως του κολλησε:confused: δεν βέπει ουτε το καρτουν ουτε εχουμε τετοιο παιχνιδι σπιτι.

βρε ποοοσες τουρτες του εδειξα στο νετ αλλα ΑΜΕΤΑΠΕΙΣΤΟΣ!

προχθες βουτηξε απο τα τζαμπο κ ενα πακετο με πιατα ben 10 κ μου δηλωσε: εδω θα φαμε την τουλτα με τους φιλους μου!

θα προσαρμοστω λοιπον:cool:

αχ! αν δεν μπορω να του αλλαξω την γνωμη απο τα 3 του αλι κ τρισαλι....;)

φυσικα καθε ιδεα απο τα πολυταλαντα κ ευφανταστα μυαλα σας ευπροσδεκτη:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:P:pχα χα εισαι απιστευτη:tongue::tongue:!!!!!

κ εγω θα κομμωταριστω εντος της εβδομαδος. εχει γεννεθλια ο μικρουλης μου κ πρεπει να ειμαι σουπερ!

σερφαρω για ιδεες θελει τουρτα κτλ ben 10:rolleyes: αλλα δεν μου αρεσει καθολου σαν θεμα! δεν ξερω πως του κολλησε:confused: δεν βέπει ουτε το καρτουν ουτε εχουμε τετοιο παιχνιδι σπιτι.

βρε ποοοσες τουρτες του εδειξα στο νετ αλλα ΑΜΕΤΑΠΕΙΣΤΟΣ!

προχθες βουτηξε απο τα τζαμπο κ ενα πακετο με πιατα ben 10 κ μου δηλωσε: εδω θα φαμε την τουλτα με τους φιλους μου!

θα προσαρμοστω λοιπον:cool:

αχ! αν δεν μπορω να του αλλαξω την γνωμη απο τα 3 του αλι κ τρισαλι....;)

φυσικα καθε ιδεα απο τα πολυταλαντα κ ευφανταστα μυαλα σας ευπροσδεκτη:-P

μπιλυ μου πρωτη φορα το ακουω αυτο το παιδικο! εριξα μια ματια στο ιντερνετ κ ειδα αυτα:

images?q=tbn:ANd9GcQqBHUytvjQuKBCeIr-BWif5QsSLx-4llfA-Y20Jp5aT-v1hN5VDghttp://www.themeinabox.com.au/products/ben-10-theme-party-packages

http://bakinglab.blogspot.gr/2010/04/ben10-theme-party-cookies.html

http://pietermaritzburg.olx.co.za/simple-elegance-kiddies-parties-iid-309192438

http://www.aperfectpartyzone.com/Boys/Ben-10-Party-Supplies.html

http://www.partystuff4u.co.uk/products/ben-10-party

http://www.mynoveltybirthdaycakes.com/

http://www.kidspartyvenues.co.za/event/UserFiles/Image/The%20Party%20Hat/

Link to comment
Share on other sites

:P:pχα χα εισαι απιστευτη:tongue::tongue:!!!!!

κ εγω θα κομμωταριστω εντος της εβδομαδος. εχει γεννεθλια ο μικρουλης μου κ πρεπει να ειμαι σουπερ!

σερφαρω για ιδεες θελει τουρτα κτλ ben 10:rolleyes: αλλα δεν μου αρεσει καθολου σαν θεμα! δεν ξερω πως του κολλησε:confused: δεν βέπει ουτε το καρτουν ουτε εχουμε τετοιο παιχνιδι σπιτι.

βρε ποοοσες τουρτες του εδειξα στο νετ αλλα ΑΜΕΤΑΠΕΙΣΤΟΣ!

προχθες βουτηξε απο τα τζαμπο κ ενα πακετο με πιατα ben 10 κ μου δηλωσε: εδω θα φαμε την τουλτα με τους φιλους μου!

θα προσαρμοστω λοιπον:cool:

αχ! αν δεν μπορω να του αλλαξω την γνωμη απο τα 3 του αλι κ τρισαλι....;)

φυσικα καθε ιδεα απο τα πολυταλαντα κ ευφανταστα μυαλα σας ευπροσδεκτη:-P

κοριτσι μη τρελενεσαι τα νεα μοντελα παιδιων ειναι εξελιγμενα αφου θελει ben 10 δε μπορεις να κανεις κατι.

παρε πιατακια κλπ απο τον ηρωα που θελει και παρηγειλε και τη τουρτα με τη φιγουρα του και απλα προβληματισου με το μαλλακι σου και το ντυσιμο σου.

εε δε θα μας σκασουν κιολας.

εμενα στα 4 του βαψαμε κοκκινο το δωματιο αν ψαξεις σε παλιοτερα ποστ μου θα βρεις και φωτο ε ναι λοιπον μας κανουν οτι θελουν και εμεις το απολαμβάνουμε αρκει να ειναι στα νορμαλ ορια οι απαιτησεις τους;)

με το καλο τα γενεθλια:tongue:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηλιαχτιδακι χαθηκες κ εσυ! τι κανει ο μικρουλης? να σας πω κιολας οτι απο τοτε που σταματησαμε τα αλλεσμενα, αρχιζει κ λεει κουβεντουλες η μικρη. εσενα μιλαει? λεει τιποτα? το εχω λιγο αγχος. τωρα λεει μπα απο το μπαμπα, πα απο το παππου, μαμ, να απο το νανι κ γα απο το γαλα α κ οοοοο ειναι το οχι.

να σας βαλω κ το μενου μου:

σημερα τρωμε απο τα χτεσινα

τριτη: σπανακοριζο

τεταρτη: πατζαρια- ψαρι- πατατες

πεμπτη: τα μπιφτεκια της χρυσας με πατατες στον φουρνο κ τα πατζαρια που θα μεινουν

παρασκευη κ σαββατο: φακες

κυριακη: κρεατικο.

Link to comment
Share on other sites

Φούρνισα το φαγάκι μας...σήμερα έχουμε χοιρινό κρέας κομμένο σε κομματάκια με πατατούλες κομματάκια, ντομάτα, πιπεριά, μανιτάρια κομμένα όλα μαζί στην γάστρα με λαδάκι, αλάτι και ρίγανη!!! μιάμμμμμ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια δεν υπάρχει!!! Δεν υπάρχει λέμε το ψωμί που έφτιαξα.....χαράαααα ακούς????????

Το άλλο που είχα φτιάξει παλιότερα ώραίο ήταν αλλά του έλειπε η μυρωδιά......τώρα αυτό το καινούργιο εκτός του ότι είναι πανεύκολοοοοο είναι τόσο μυρωδάτο!!!

Θέλω να το φάω όλο!

Γράψτε συνταγή! Εύκολο ψωμί

1 φαρίνα 500 γρ

1 κουτάκι μπύρας 330 μλ

λίγο αλάτι και λίγη ρίγανη!

Ρίχνεις πρώτα την μπύρα σε ένα μπώλ και μετά ρίχνεις το αλεύρι και ανακατεύεις, βάζεις 1 κουταλάκι γλυκού κοφτό αλάτι και 1 κουταλάκι γλυκού κοφτό ρίγανη και το ανακατεύεις.....έχεις καβάτζα και λίγο αλεύρι ακόμα για να μην κολλάει στα χέρια η ζύμη.....ζυμώνεις πολύ καλά και μόλις γίνει μια μπάλα το βάζεις στο φούρνο πάνω σε λαδόκολλα για 30 λεπτά στους 200 βαθμούς, μέχρι να ροδίσει!

Τέλειο σας λέω!

υγ. πάω να παραγγείλω μια κελεμπία χαχαχαχααχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εβαλα το φαγακι στοφουρνο,απλωσα και ενα ριχταρι μαζι με τα καλυμματα απο τα 4 διακοσμητικα μικρα μαξιλαρακια εχω τα αλλα δυο ριχταρια να πλυνω αλλα αργοτερα δε εχω που να τα απλωσω τωρα οποτε με το μειωμενο το μεσημερι.

βασια θα το κανω μες την εβδομαδα κακομοιρα μου 8/2 παω στο γιατρο να εισαι ετοιμη θα περασω να σε παρω:mrgreen:

διευκρινησεις φαρινα τη κοκκινη;που βαζουμε και στο κεικ;

παω να φτιαξω το ρομαν στη κουζινα γιατι μου λυθηκε:confused:και μετα θα παω να παρω το ανθρωπακι απο το σχολειο:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ιδεες θα τις επεξεργαστω αργοτερα.

φευγω για νοσοκομειο για μια εξεταση της μαμας. ευχηθειτε μας καλα αποτελεσματα.

ΚΑΛΑ- ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ- ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!!!!

2Q==

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια δεν υπάρχει!!! Δεν υπάρχει λέμε το ψωμί που έφτιαξα.....χαράαααα ακούς????????

Τέλειο σας λέω!

υγ. πάω να παραγγείλω μια κελεμπία χαχαχαχααχαχαχ

κελεμπια!!!! χαχαχαχαχαα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ιδεες θα τις επεξεργαστω αργοτερα.

φευγω για νοσοκομειο για μια εξεταση της μαμας. ευχηθειτε μας καλα αποτελεσματα.

ολα καλα ευχομαι και εγω και το κιντερ εκπληξη απο τη κοιλιτσα μου:tongue::tongue::tongue:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια δεν υπάρχει!!! Δεν υπάρχει λέμε το ψωμί που έφτιαξα.....χαράαααα ακούς????????

Το άλλο που είχα φτιάξει παλιότερα ώραίο ήταν αλλά του έλειπε η μυρωδιά......τώρα αυτό το καινούργιο εκτός του ότι είναι πανεύκολοοοοο είναι τόσο μυρωδάτο!!!

Θέλω να το φάω όλο!

Γράψτε συνταγή! Εύκολο ψωμί

1 φαρίνα 500 γρ

1 κουτάκι μπύρας 330 μλ

λίγο αλάτι και λίγη ρίγανη!

Ρίχνεις πρώτα την μπύρα σε ένα μπώλ και μετά ρίχνεις το αλεύρι και ανακατεύεις, βάζεις 1 κουταλάκι γλυκού κοφτό αλάτι και 1 κουταλάκι γλυκού κοφτό ρίγανη και το ανακατεύεις.....έχεις καβάτζα και λίγο αλεύρι ακόμα για να μην κολλάει στα χέρια η ζύμη.....ζυμώνεις πολύ καλά και μόλις γίνει μια μπάλα το βάζεις στο φούρνο πάνω σε λαδόκολλα για 30 λεπτά στους 200 βαθμούς, μέχρι να ροδίσει!

Τέλειο σας λέω!

υγ. πάω να παραγγείλω μια κελεμπία χαχαχαχααχαχαχ

Ευχαριστούμε mamavasia! Μια τέτοια συνταγή περίμενα, τέλεια! (έλα μωρέ παχαίνει το ψωμάκι; :tongue:)


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...