Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Φαγαμε και τον θεσπεσιο αρακα μαζεψα και την κουζινα και πινω το καφεδακι μου!

Ειρηνη ωραιο το φαγακι σου και ευκολο..θα το δοκιμασω..ελπιζω να μην αρρωστησει ο μικρουλης..μα καλα και αυτη με το μπουφαν μονο και στην αυλη?

Χρυσα παλι λαρυγγιδα κριμα τον καημενουλη τον ρημαξε..περαστικα του..

Ρενατα μου και σενα απο Τρικαλα ο αντρας σου?ως Τρικαλινη σ'ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια για την πατριδα και συμφωνω αν ειχε και θαλασσα θα ηταν σουπερ..

Χαρα περαστικα στον μικρο σου και μακαρι να μην κολλησει και μικρουλης..

Παρακαλώ, την αλήθεια είπα.

Την ήξερα την πόλη και το νομό γενικώς πριν γνωρίσω τον άντρα μου.

Εκανα ορειβασία παλιά και έχω κάνει διαδρομές εκεί.

Μετά τον άντρα μου γνώρισα και πολλούς ανθρώπους από εκεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά Ειρήνη, σε ξέρω από τις συνεντεύξεις σου και εσένα Χαρά σε έχω δει σίγουρα σε φωτογραφία!

Τι να πω! Είστε θεές!:tongue::tongue:

Κι αυτό το λέω γιατί διαθέτω θάρρος και είμαι ειλικρινής!:tongue:

Δεν είμαι καμιά φοβιτσιάρα, ούτε κανένα γλυφτρόνι, ούτε δίνω καμιά σημασία σε τραπεζικούς λογαριασμούς:rolleyes::tongue:

σιγουρα θα με εχεις δει σε καποιο εξωφυλλο:tongue:

και εννοειτε οτι εσυ δεν εισαι γλυφτρονι:cool:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα και εγω ελπιζω να μη κολλησει ο μικρος

γιωτακι με σενα γελασα εκ παραδρομης εγραψες ευχομαι να κολλησει ο μικρος χαχααχ ευχομαι η δικια σου ευχη να μη πιασει χαχαχαχα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα και Μαριάννα - νομίζω εσεις το έχετε αν δεν κάνω λάθος - πήρα και εγω το καρεκλάκι φαγητού του ικεα, έχω βέβαια ενα της κόρης μου αλλά τελικά δεν μας εξυπηρετεί μόνο αυτό, στην παρούσα φάση χρειαζόμαστε δύο. Το πήρα σήμερα το πρωι...ήθελα λοιπόν να ρωτήσω απ την εμπειρία σας..είναι σταθερό?εχει όριο κιλών ή ηλικίας παιδιού?Το πρώτο που εχω είναι prenatal και είναι πολύ σταθερό και αξιόπιστο αλλά έκανε και 150Ε, δεν μπορούσα να ξαναδώσω πάλι τόσα....


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πανεμορφες πανεξυπνες κ κοινως θεες φιλεναδες, θα σας πω ενα πραγμα!!! να μαζευτουμε να κανουμε καλλιστια!!!:tongue:

Ορίστε! Δεν το είχαμε σκεφτεί βρε κόρες τόσο κουκλάρες!!! :tongue::tongue:

ειρηνη τι να πω για την δασκαλα του φιογκακιου! ημαρτον! ελπιζω να μην αρρωστησει!

.... :mad: άρχισαν οι μύξες....!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά Ειρήνη, σε ξέρω από τις συνεντεύξεις σου και εσένα Χαρά σε έχω δει σίγουρα σε φωτογραφία!

Τι να πω! Είστε θεές!:tongue::tongue:

Κι αυτό το λέω γιατί διαθέτω θάρρος και είμαι ειλικρινής!:tongue:

Δεν είμαι καμιά φοβιτσιάρα, ούτε κανένα γλυφτρόνι, ούτε δίνω καμιά σημασία σε τραπεζικούς λογαριασμούς:rolleyes::tongue:

Καλέ αλίμονο!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Φαγαμε και τον θεσπεσιο αρακα μαζεψα και την κουζινα και πινω το καφεδακι μου!

Ειρηνη ωραιο το φαγακι σου και ευκολο..θα το δοκιμασω..ελπιζω να μην αρρωστησει ο μικρουλης..μα καλα και αυτη με το μπουφαν μονο και στην αυλη?

Ελα ντε... :| με κουφανε το μικρό...! Δηλαδη χρειάζεται κάτι περισσότερο από κοινή λογική? Ενα τηλέφωνο θα με έπαιρνε και θα έτρεχα!

Αλλη φορά με έχει πάρει επειδή είχαν βραχεί οι κάλτσες του {και φυσικά έτρεξα} και τώρα βράχηκε ολόκληρο και δεν με πήρε!!! :cry:

Να το δοκιμάσεις Αρετούλα μου, δεν θέλει καθόλου ιδιαίτερη φροντίδα και είναι πολύ φτηνό φαγάκι!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο Ειρηνάκι! το φιογκάκι καλά της είπε, αλλά μερικοί δεν καταλαβαίνουν! μακάρι να μην σου αρρωστήσει, τρίψτον με vicks......(το έχω για όλες τις λύσεις εγώ το vicks) χαχαχαχα

Εχεις δίκιο Βάσια μου!

Θα το τρίψω με βικς! Καλά που μου το είπες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο Βάσια μου!

Θα το τρίψω με βικς! Καλά που μου το είπες!

να κανω δυο ερωτησουλες??

1) απο ποια ηλικια μπορω αν τριψω με βικσ

2) κανει για τι δικη μας περιπτωση?? αν ναι που το βρισκω??

μαλλον 3 ηταν η ερωτησεις


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να κανω δυο ερωτησουλες??

1) απο ποια ηλικια μπορω αν τριψω με βικσ

2) κανει για τι δικη μας περιπτωση?? αν ναι που το βρισκω??

μαλλον 3 ηταν η ερωτησεις

εγώ στην μικρή απο 2,5 χρονών της έβαζα

στον θώρακα τον αλοίφεις συνεχόμενα μέχρι να νιώσεις ότι ζεσταίνεται το χέρι σου. εγώ το χρησιμοποιώ όποτε βήχουν, πονάει ο λαιμός...κλπ

απο το φαρμακείο το παίρνεις!

Link to comment
Share on other sites

ναι , ναι για την αυτοάμυνα....

Σε λιγο φευγώ σήμερα έχουμε παιδικά γενέθλια ...και πρέπει να πάω πρώτα απο το σπιτι να αλλάξω γιατι τελικά λερώθηκα πάλι με τους ρώσους ...ουφ!!!

Link to comment
Share on other sites

να κανω δυο ερωτησουλες??

1) απο ποια ηλικια μπορω αν τριψω με βικσ

2) κανει για τι δικη μας περιπτωση?? αν ναι που το βρισκω??

μαλλον 3 ηταν η ερωτησεις

Χαρά μου, γιατρός δεν είμαι, θα σου πω άποψη σαν μανούλα μόνο.

Εγώ του βάζω από πέρσι που ήταν 6. Το πήρα από το φαρμακείο της γειτονιάς μου. Ο φαρμακοποιός μου, μου είπε πως καλό είναι σε παιδάκια κάτω των 6 ετών να μην τους το τρίβουμε στο λαιμό παρά μόνο στο θώρακα ή στην πλάτη. Οταν το αγόρασα, διαπίστωσα πως αυτό που μου είπε ο φαρμακοποιός το γράφει και πάνω στο viks, στο κουτάκι του.

Τώρα για σας, νομίζω πως είστε μικρά ακόμα αλλά να σου πουν και τα άλλα κορίτσια γνώμη!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ στην μικρή απο 2,5 χρονών της έβαζα

στον θώρακα τον αλοίφεις συνεχόμενα μέχρι να νιώσεις ότι ζεσταίνεται το χέρι σου. εγώ το χρησιμοποιώ όποτε βήχουν, πονάει ο λαιμός...κλπ

απο το φαρμακείο το παίρνεις!

α ωραια και κανει δουλεια?? θα δω δλδ αποτελεσμα αμεσως??

ειναι υγρο αυτο?? η σα βαζελινη?? δεν το εχω δει ποτε και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε:|:neutral:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...