Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κόβω τις πατατούλες σε λεπτά κομμάτια για να ψήνονται εύκολα

Βάζω στις πατατούλες αλάτι, πιπέρι, ρίγανη, λίγο θυμάρι ή δεντρολίβανο, τα ανακατεύω με τα χεράκια μου, ρίχνω μουστάρδα {την αραιώνω και την περιχύνω πάνω στις πατατούλες), λεμονάκι, λαδάκι και λίγο νερό και τα βάζω φούρνο. Τα λουκάνικα να τα κόψεις σε χοντρα σχετικά κομμάτια και τα ρίχνω κι αυτά.

Πρώτα τα σκεπάζω με αλουμινόχαρτο, μέχρι να πιουν τα πολλά υγρά και μετά ξεσκεπάζω και συνεχίζω. Κανά 10λεπτο πριν "γίνουν" γυρίζω την κουζίνα στο "γκριλ" για να ροδοψηθούν για λίγο...

Γίνονται... μούρλια και είναι εύκολο φαγητό, δεν σε κουράζει :-P

ευχαριστω αγαπημενη μου μανουλα θα το κανω αυριο οπωσδηποτε

Τι να πω μικρή μου! Σε λυπάμαι!

Καμιά κοντή θα είσαι!:tongue:

Ενώ εγώ φοράω 38, είμαι μόνο 17 χρονών, είμαι πανέμορφη, πανέξυπνη και με έντονη προσωπικότητα!:tongue::tongue::tongue:

(Και μετά ξύπνησα!)

εγω καλες μου ειναι 27 θα πω την αληθεια και φοραω 37 και ναι ειμαι θεα, ψιλη,χωρις κοιλια, με τελειο στηθος, τελειο καλοσχηματισμενο κορμι,ιδιοφυια, καλιεργημενη, με πολυ μεγαλη καριερα και πολυ περιζητητη

διαφωνει κανεις???:lol::lol::mrgreen: ελπιζω οχι για το καλο σας:tongue::tongue:

(ρενατα μου κανενας δεν απαγορευει τα ονειρα να ηξερες τι ονειρα εχω κανει εγω που αμα σας τα πω θα μου πετατε αυγα απο την οθονη)(


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω αγαπημενη μου μανουλα θα το κανω αυριο οπωσδηποτε

Αν θελήσεις κάτι, πες μου ;) .

εγω καλες μου ειναι 27 θα πω την αληθεια και φοραω 37 και ναι ειμαι θεα, ψιλη,χωρις κοιλια, με τελειο στηθος, τελειο καλοσχηματισμενο κορμι,ιδιοφυια, καλιεργημενη, με πολυ μεγαλη καριερα και πολυ περιζητητη

διαφωνει κανεις???:lol::lol::mrgreen: ελπιζω οχι για το καλο σας:tongue::tongue:

(ρενατα μου κανενας δεν απαγορευει τα ονειρα να ηξερες τι ονειρα εχω κανει εγω που αμα σας τα πω θα μου πετατε αυγα απο την οθονη)(

Τώρα δεν θα διαφωνήσω γιατί φοβάμαι! Τετάρτη πάω για το 1ο μάθημα. Από Πέμπτη που θα ξέρω τέλειο ΚΑΡΑΤΕ θα διαφωνώ με όλες!!! :tongue::tongue::tongue::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θελήσεις κάτι, πες μου ;) .

Τώρα δεν θα διαφωνήσω γιατί φοβάμαι! Τετάρτη πάω για το 1ο μάθημα. Από Πέμπτη που θα ξέρω τέλειο ΚΑΡΑΤΕ θα διαφωνώ με όλες!!! :tongue::tongue::tongue::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα!!!


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια, γυρισα απο την δουλεια, ταισα κ αλλαξα την μικρη, μαζεψα νεροχυτη, εστρωσα κρεβατια, περασα μια το μπανιο, ζεστανα φαγητο, ηρθε για λιγο ο αντρας μου, φαγαμε κ ξαναεφυγε. μαζεψα εβαλα πιατα στο πλυντηριο κ λεω να παμε να την πεσουμε λιγακι με την μικρη. (μολις ανακαλυψα οτι μου εχει ανοιξει την συρταριερα της κουνιας κ εχει βγαλει ολα τα σεντονια εξω!!!:evil:)

λοιπον πανεμορφες πανεξυπνες κ κοινως θεες φιλεναδες, θα σας πω ενα πραγμα!!! να μαζευτουμε να κανουμε καλλιστια!!!:tongue:

ρενατα μου εκανα κουρεμα-χτενισμα!

χρυσακι περαστικα στο ζουζουνι κ σε εσενα χαρα ελπιζω να κολλησει το μικρακι!

ειρηνη τι να πω για την δασκαλα του φιογκακιου! ημαρτον! ελπιζω να μην αρρωστησει!

κοριτσια παω να μαζεψω την μικρη γιατι εχει ξεσαλωσει!

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικά Ειρήνη, σε ξέρω από τις συνεντεύξεις σου και εσένα Χαρά σε έχω δει σίγουρα σε φωτογραφία!

Τι να πω! Είστε θεές!:tongue::tongue:

Κι αυτό το λέω γιατί διαθέτω θάρρος και είμαι ειλικρινής!:tongue:

Δεν είμαι καμιά φοβιτσιάρα, ούτε κανένα γλυφτρόνι, ούτε δίνω καμιά σημασία σε τραπεζικούς λογαριασμούς:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φαγαμε και τον θεσπεσιο αρακα μαζεψα και την κουζινα και πινω το καφεδακι μου!

Ειρηνη ωραιο το φαγακι σου και ευκολο..θα το δοκιμασω..ελπιζω να μην αρρωστησει ο μικρουλης..μα καλα και αυτη με το μπουφαν μονο και στην αυλη?

Χρυσα παλι λαρυγγιδα κριμα τον καημενουλη τον ρημαξε..περαστικα του..

Ρενατα μου και σενα απο Τρικαλα ο αντρας σου?ως Τρικαλινη σ'ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια για την πατριδα και συμφωνω αν ειχε και θαλασσα θα ηταν σουπερ..

Χαρα περαστικα στον μικρο σου και μακαρι να μην κολλησει και μικρουλης..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με πιάσανε τα νεύρα μου κόρες...

Μόλις μου είπε ο μικρός, πως κατά λάθος έχυσε το νερό του πάνω του στο σχολείο και η δασκάλα του έβγαλε μπλούζα και φανελάκι και τα έβαλε πάνω στο καλοριφέρ να στεγνώσουν και τον είχε με το μπουφάν και στην τάξη και στην αυλή........... :mad::mad:.

Και της λέει ο μικρός "να πάρουμε την μαμά μου να μου φέρει ρούχα?"

Και του είπε

"Θα το κάνουμε έτσι, για να μην πάρουμε την μαμά"!!!

Στο μεταξύ, η φωνή του έχει ένα κρώξιμο!

Αν μου αρρωστήσει το παιδί, γιατί ρε κόρες δεν μου έχει αρρωστήσει όλη τη χρονιά μεχρι τώρα ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥ ΛΕΜΕ! :mad:

Έχεις απόλυτο δίκιο Ειρηνάκι! το φιογκάκι καλά της είπε, αλλά μερικοί δεν καταλαβαίνουν! μακάρι να μην σου αρρωστήσει, τρίψτον με vicks......(το έχω για όλες τις λύσεις εγώ το vicks) χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...