Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι νομιζες ετσι θα βγω στη παραλια

πω πω αυτη τη γκριναι του μικρου δε τη μπορω ενω πειναει και θελει να φαει το βαζει στο στομα τρωει λαιμαργα και κλαιει με το μπιμπερο στο στομα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

τι νομιζες ετσι θα βγω στη παραλια

πω πω αυτη τη γκριναι του μικρου δε τη μπορω ενω πειναει και θελει να φαει το βαζει στο στομα τρωει λαιμαργα και κλαιει με το μπιμπερο στο στομα

αχ μωρέ και εμένα το έκανε αυτό!!! πείναγε τόσο πολύ, έκλαιγε και έκλεινε τα μάτια, δεν έβλεπε το μπιμπερό και συνέχιζε να κλαίει.....μόλις τα άνοιγε, χαμογελούσε!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ μωρέ και εμένα το έκανε αυτό!!! πείναγε τόσο πολύ, έκλαιγε και έκλεινε τα μάτια, δεν έβλεπε το μπιμπερό και συνέχιζε να κλαίει.....μόλις τα άνοιγε, χαμογελούσε!!!

αυτο ακριβως χωρις ομως να χαμογελαει οταν ανοιγει τα ματια:(:(


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορούλες,

Επιστρέψαμε από το σχολείο. Με το που βγήκε το παιδί, αμέσως τσέκαρα το μέτωπο του, είχα άγχος! :shock:

Ευτυχώς όλα καλά μέχρι στιγμής, μόνο μυξούλες πολλές!

Ήρθαμε σπίτι μας, φάγαμε.... αχ παιδιά.. το ρημάδι το σουτζουκάκι.....σκίστηκα πάλι! :tongue: Εφαγε και το παιδί καλά οπότε ηρέμισα. Τώρα το άφησα να ξεκουραστεί, ξάπλωσε στο κρεβάτι μου, του έβαλα τα παιδικά του και εγώ θα μαζέψω.

Σε λίγο θα ξεκινήσω σιδέρωμα που δεν είχα την ευκαιρία τις προηγούμενες ημέρες λόγω δουλίτσας και αύριο δεν θα μπορέσω επειδή δουλεύω και πάλι πρωί και το απόγευμα έχω γυμναστική.. οποτε είναι ευκαιρία σήμερα το μεσημέρι! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και με τον Αγιο Βαλεντινο ,εχουμε τσακωθει προ ποιλλου,για όσους ασχολουνται μου φαινεται ωραια η ιδεα σου...Βαλε μας φωτο...:)

...και γω! Οπως γράφω κάθε χρόνο στο στάτους μου στο face

"ξερνάω καρδούλες και βήχω βελάκια"!!! :tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκασνσ ενα περασμα στο μπανιο αερισα το σπιτι εστρωσα τα ριχταρια,απλωσα ενα πλυντηριο εβαλα σκουπα και ξεσκονισα εβρασα κρετακι(θα το κανω με μακαρονακι κοφτο)και εφτιαξα και ενα ψωμακι μαργαριτα..αυριο θα κανω την συνταγη για το ψωμακι Βασια..

Μιαμ.. αγαπημένο φαγάκι, Αρετή μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε μανα αλλα πως θα χασω κανενα κιλο αμα τρωω σα γουρουνα???:P:p

εφαγα για μεσημερι δυο κουταλιες της σουπας μακαρονια ολικης με σαλτσα για να φαω και μια αντε 1,5 φετα ψωμακι το βραδυ θα φαω καθι τα λουκανικα με τις πατατες οποτε θα ειμαι κοπλε για σημερα ααααααααα εφαγα και ενα κριτσινι:tongue::tongue:

Χαρά μου, σιγά-σιγά. Δεν είναι ανάγκη να ρίχνεις τόσο τις ημερήσιες θερμίδες σου, μη βιάζεσαι!

Εννοείται να χάσεις τα κιλά που σε ενοχλούν, μαζί σου αλλά όχι τόσο βιαστικά.. μην τον τσακίζεις τον εαυτό σου ε?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαρά μου, σιγά-σιγά. Δεν είναι ανάγκη να ρίχνεις τόσο τις ημερήσιες θερμίδες σου, μη βιάζεσαι!

Εννοείται να χάσεις τα κιλά που σε ενοχλούν, μαζί σου αλλά όχι τόσο βιαστικά.. μην τον τσακίζεις τον εαυτό σου ε?

δικιο εχεις αλλα οταν εν εχεις τι να βαλεις γιατι το ενα ανεβαινει αλλα δε κουμπωνει και το αλλο ανεβαινει μεχρι το γοφο σου τι δινει ενα μαυρο και ενα καφε εχω που μου κανουν κι αυτο γιατι ειναι κολλανοπαντελονια και παλι ασφυκτιο βαρεθηκα να μη μου κανει τιποτα :(:(:(:(


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω χρυσακι μου

μαμαβασια να μαι

_.jpg

αλλα μετα θα γινω ετσι

χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

Εγώ μοιάζω κάπως έτσι με μαγιώ :tongue::tongue::tongue:

http://i.cocoperez.com/wp-content/uploads/2010/10/zach-galifianakis-vanity-fair-bathing-suit-3__oPt.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα δεν σας προλαβαινω, ξυπνησε η μικρη, την ταισα-αλλαξα, εφτιαξα το φαγητο κ την σπανακοπιτα, μαζεψα ολο το χαλι του νεροχυτη, κ σε λιγο ερχετε ο αντρας μου να φαμε μπας κ ηρεμισουμε λιγακι!!!

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις αλλα οταν εν εχεις τι να βαλεις γιατι το ενα ανεβαινει αλλα δε κουμπωνει και το αλλο ανεβαινει μεχρι το γοφο σου τι δινει ενα μαυρο και ενα καφε εχω που μου κανουν κι αυτο γιατι ειναι κολλανοπαντελονια και παλι ασφυκτιο βαρεθηκα να μη μου κανει τιποτα :(:(:(:(

Σε καταλαβαίνω όσο δεν μπορώ να σου περιγράψω φίλη μου.

Αλλά σιγά-σιγά..όσο πιο "σωστά" τα χάσεις τόσο καλύτερο θα διαμορφωθει το σωμα σου αλλά και θα τα διατηρήσεις... Σιγά-σιγά.. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...