Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοντευει να με πα΄ρει ο υπνος από τη σημερινη ταλαιπωρια,εβαψα ομως τα νυχακια μου κια περιμενω να στεγνωσουν.

Τιγρακι καλή συνεχεια με το σιδερωμα,μαλλον σου κανει καλό η υπερένταση,ε?


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοντευει να με πα΄ρει ο υπνος από τη σημερινη ταλαιπωρια,εβαψα ομως τα νυχακια μου κια περιμενω να στεγνωσουν.

Τιγρακι καλή συνεχεια με το σιδερωμα,μαλλον σου κανει καλό η υπερένταση,ε?

ειχα γραψει ενα σκασμο αλλα με πεταξε εξω:evil:

θα γραψω μονο οτι θα μπω για μπανιο και θα βαψω και εγω νυχακια :tongue:

το ανθρωπακι παει για υπνο σε κανενα 10λεπτο εκανε την εργασια -μπανακι-γαλα και τωρα νανι;)

παντως οταν εχω ενταση μπορω να βαψω σπιτι:rolleyes:

καλο βραδυ, φιλακια


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα μολις πανε ολοι για υπνο και πλυνω πιατακια θα φτιαξω και εγω νυχια γιατι ζουλεψα

το ψωμακι τελειο ο αντρας μου ξετρελαθηκε θα το κανω και αυριο και θα βαλω και κομμενες ελιτσες μεσα θα πηγαινει σουπερ με τη γευση που εχει


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

το ψωμακι τελειο ο αντρας μου ξετρελαθηκε θα το κανω και αυριο και θα βαλω και κομμενες ελιτσες μεσα θα πηγαινει σουπερ με τη γευση που εχει

yyyyeeessss!!!!! I told you!!!! :P :p και εμείς το εξαφανίσαμε! και με φέτα είναι ωραίο! ααααα επίσης λένε ότι αν θέλεις κάνεις μπαλίτσες και βγαίνει ψωμί για χάμπουργκερ, και αν το βάλεις σε μια σακούλα την επόμενη μέρα μαλακώνει και η κόρα και είναι ότι πρέπει για σάντουιτσ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

yyyyeeessss!!!!! I told you!!!! :P :p και εμείς το εξαφανίσαμε! και με φέτα είναι ωραίο! ααααα επίσης λένε ότι αν θέλεις κάνεις μπαλίτσες και βγαίνει ψωμί για χάμπουργκερ, και αν το βάλεις σε μια σακούλα την επόμενη μέρα μαλακώνει και η κόρα και είναι ότι πρέπει για σάντουιτσ

ατιμο θυληκο εσυ ειχες βαλει την συνταγη για τον κορμο, καλα θυμαμαι???

πηρα υλικα κ το φτιαχνω το πρωι.:P:p

ερωτηση οταν λες ανακατευω εννοεις με χερι οχι με μιξερ σωστα?

κ αν το βγαλεις μετα τις 2 ωρες απο καταψυξη κ το βαλεις ψυγειο μαλακωνει πολυ???

το εφτιαχνε η μαμα μου διαφορετικη συνταγη ομως κ το τρωγαμε απο καταψυξη καλοκαιρι ομως κ λεω τωρα μηπως τρωγεται καλυτερα απο ψυγειο?

αν ειπα κοτσανα πες μου :oops:δεν παρεξηγω!!!!!!!:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

ατιμο θυληκο εσυ ειχες βαλει την συνταγη για τον κορμο, καλα θυμαμαι???

πηρα υλικα κ το φτιαχνω το πρωι.:P:p

ερωτηση οταν λες ανακατευω εννοεις με χερι οχι με μιξερ σωστα?

κ αν το βγαλεις μετα τις 2 ωρες απο καταψυξη κ το βαλεις ψυγειο μαλακωνει πολυ???

το εφτιαχνε η μαμα μου διαφορετικη συνταγη ομως κ το τρωγαμε απο καταψυξη καλοκαιρι ομως κ λεω τωρα μηπως τρωγεται καλυτερα απο ψυγειο?

αν ειπα κοτσανα πες μου :oops:δεν παρεξηγω!!!!!!!:cool::cool:

ανακατεύεις με το κουτάλι μέσα στην κατσαρόλα για να πάει η σοκολάτα σε όλα τα μπισκότα! μόλις το βγάλεις απο κατάψυξη το βάζεις συντήρηση και δεν λιώνει, εγώ το κάνω σε φόρμα κέικ για να έχει το σχέδιο και στέκεται μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

ανακατεύεις με το κουτάλι μέσα στην κατσαρόλα για να πάει η σοκολάτα σε όλα τα μπισκότα! μόλις το βγάλεις απο κατάψυξη το βάζεις συντήρηση και δεν λιώνει, εγώ το κάνω σε φόρμα κέικ για να έχει το σχέδιο και στέκεται μια χαρά!

οκ! ευχαριστω

πηρα κ μακροστενη φορμα που δεν ειχα προμελετημενο το εγκλημα:P:p

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Έχω αρκετό καιρό να σας γράψω, για κάμποσο καιρό δεν είχα σύνδεση, αλλά αναπλήρωσα ότι είχα χάσει…. Είχα μείνει πολύ πίσω αλλά θέλω πάντα με μανία να μαθαίνω τα νέα σας γιατί και μου κρατάτε συντροφιά και με παρακινείτε να κάνω πράγματα.

Να σας πω μια ιδέα στο θέμα της γιαγιάς με τα παιδάκια που έχει το πρόβλημα: μπορεί όποιος θέλει να βοηθήσει στην εξόφληση κάποιου λογαριασμού να ζητήσει τον κωδικό του λογαριασμού, με αυτόν πάει σε οποιαδήποτε τραπεζα που εξοφλούνται λογαριασμοί και κάνει κατάθεση το πόσο που επιθυμεί. Έτσι ακόμα και κάποιος που θέλει να δώσει 1-2 ευρώ είναι σίγουρος ότι τα χρήματα αυτά θα πάνε για την εξόφληση του λογαριασμού.

Να σας πω και για τον σοκολατένιο κορμό που τον φτιάχνω ακριβώς όπως και η Βάσια και μου αρέσει τρελά. Την συνταγή την είχα πάρει από την Αργυρώ όταν ακόμα εμφανιζόταν στο mega (δεν θυμάμαι μόνο την ποσότητα του κακάου κατά τα αλλά έχω την ίδια συνταγή). Μόλις το φτιάξω το βάζω κατάψυξη και κόβοντας το κομμάτι που θέλω έχω ένα«ματσιχοτό παγωμένο γλυκισμα». Κάποια φορά που το έβαλα στην συντήρηση στο ψυγείο έχανε πολύ. Αν θέλετε δοκιμάστε το κατεψυγμένο.

My billy εύχομαι όλα να πήγαν καλά με την εξέταση της μαμάς σου και να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα. Στην μαμά σου και σε εσένα καλό κουράγιο και δύναμη

Φωτεινή μου όταν ξαναέχεις νεύρα έλα σπίτι μου γιατί θέλει ένα καλό βάψιμο αλλά όσο μπορούμε το τρενάρουμε….:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βάσια μου δεν ξέρω ποια από τις τέσσερις κουκλίτσες στην φωτογραφία θα είμαι εγώ!!! Πάντως όλες τους ποζάρουν με σκέρτσο και με την αυτοπεποίθηση του ειδικού τους βάρους!

Πλάκα πλάκα πρέπει να τυπώσω την φωτογραφία και να την κολλήσω στο ψυγείο

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφες,:P

σημερα νομιζω εχει παγωνια.

πηγα το ανθρωπακι σχολειο και γυρισα να μαζεψω ,να τακτοποιησω τα σιδερωμενα και να απλωσω και τα αλλα δυο ριχταρια που εβαλα το βραδυ για πλυσιμο.

σημερα πρεπει να λουστω οπωσηποτε το μεσημερι εχουμε συναντηση στο σχολειο ε δε μπορω να παω σα τη κακομοιρα:rolleyes:

μια ομορφη μερα σε ολες:tongue:

υγ.ειρηνη το φιογκακι πως ειναι;


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΓΡΑΚΙ η τραπεζαρια σου ειναι στολισμενη σα να βλεπω τη δικια μου χαχαχαχ με τις φωτογραφιες και τα λουλουδια

ετσι ο συζυξ λεει οτι εμεις πηραμε τραπεζαρια για να τη σημαιοστολιζουμε:?

δηλ πως να την ειχα εμενα μια χαρα μου φαινεται , και αφου την εχεις και εσυ ετσι μια χαρα χαρα μου:tongue:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες! τι κανετε? εμεις ειχαμε ενα πανηγυρακι απο τις 5,30-6,30, εκλαιγε 1 ωρα, μα δεν κουραστηκε? σηκωθηκα αλλες 3 φορες στις 3,30-4 κ 4,30, ε πια στις 5,30 την αφησα κ εκλαιγε, δεν μπορω να πηγαινω καθε βραδυ πηγαινε ελα, πρεπει να της το κοψω. τελικα κοιμηθηκε. τεσπα, τουλαχιστον εκανα δουλεια του μαγαζιου.

κατα τα αλλα εχτες δεν εκανα απολυτως τιποτα, χαλαρωσα κ ο αντρουλης μου μου εκανε ενα χαλαρωτικο μασαζ γιατι εχω πιαστει (μονο τις σκαλες-μπαλκονι κ τουλαχιστον 3 ωρες ορθια στην κουζινα την κυριακη τι να σου κανει κ αυτη η πλατη κ η μεση???)

σημερα εχω καμποσα να κανω.

χαρα μου, τωρα το ειδα:oops:!!!! ελπιζω να μην πιασει η ευχη!!!!!

ειρηνη τι εγινε ο φιογκος?

εμ βασια μου, εχουμε λυσαξει με τα φαγητα κ τα γλυκα! ετσι θα βγουμε στο τελος!

γουρουνιτσα που χαθηκες?? ολα καλα?

εδω γυρω θα ειμαι κοριτσακια! σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ο συζυξ λεει οτι εμεις πηραμε τραπεζαρια για να τη σημαιοστολιζουμε:?

δηλ πως να την ειχα εμενα μια χαρα μου φαινεται , και αφου την εχεις και εσυ ετσι μια χαρα χαρα μου:tongue:

φωτεινη μου νομιζω οτι ολες οι τραπεζαριες ετσι ειναι σημαιοστολισμενες!!!! προσθεστε κ την δικια μου!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...