Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορουλες μου...

Εντάξει τα σουτζουκάκια, γίνονται τώρα.... ουφ.. τρεχάτε ποδαράκια μου...

Χθες δεν μπήκα γιατί το φιογκάκι ήθελε παρέες και τον πήρα στο κρεβάτι μου. Διαβάσαμε παραμύθια, βάλαμε τις κρέμες μας, ήπιαμε το γάλα μας, γαργαλιθήκαμε και όταν νανουρίστηκε πήγε στο κρεβάτι του.

Πήγα δουλίτσα, επέστρεψα, ετοίμασα τα τσουτζουκάκια και τώρα θέλω να ψιλο-μαζέψω τον νεροχύτη...

Πάω να βάλω ένα πλυντήριο με κοκκινο-ρουχα για την νύχτα και εδώ γύρω θα είμαι.

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας για το φιογκάκι! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειχα γραψει ενα σκασμο αλλα με πεταξε εξω:evil:

θα γραψω μονο οτι θα μπω για μπανιο και θα βαψω και εγω νυχακια :tongue:

το ανθρωπακι παει για υπνο σε κανενα 10λεπτο εκανε την εργασια -μπανακι-γαλα και τωρα νανι;)

παντως οταν εχω ενταση μπορω να βαψω σπιτι:rolleyes:

καλο βραδυ, φιλακια

Τι χρώμα τα έβαψες Φωτεινή μου?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το καλοκαίρι θα ποζάρουμε όλες μαζί στην παραλία κάπως έτσι!!!

fat-women-bbw-singles.jpg

:) :) :) :)

Εγώ είμαι η ναζιάρα με το λαχανί {το ΝΙ όπως το έλεγε η Μακρυπούλια στο παρά 5 :tongue: }!!!!

Αποθεώστε με!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εμένα η μέρα ξεκίνησε στραβά.....η μεγάλη δεν ξύπναγε με τίποτα, την έντυσα με τα χίλια ζόρια και τελικά κατάφερε να πάει στην κουζίνα να φάει δημητριακά με γάλα....και εκεί μου έτρωγε, δίνει μια με τον αγκώνα της στο μπώλ και πάρτα όλα κάτω.....δημητριακά, γάλατα χύθηκαν παντού, στο χαλί, στα ντουλάπια, στο πάτωμα, στο τραπέζι, στα ρούχα της, στις καρέκλες.....χαμός σας λέω!!!!

Με έπιασαν κάτι νεύρα, μα κάτι νεύρα που έβαλα τα κλάμματα πρωί πρωί......(εκεί ξεσπάω όταν έχω νεύρα, κλαίω), την μάλωσα, της φώναξα (όχι τόσο για την ζημιά όσο γιατί είναι γενικά απρόσεχτη και κάνει ζημιές απο την απροσεξία της), την έβαλα και διάβασε την ορθογραφία της με νεύρα, ήπιε στα γρήγορα το γάλα της και στο τσάκ προλάβαμε το λεοφωρείο!!

οπότε η μέρα μου δεν ξεκίνησε καλά, εκτός απο τις τύψεις που έχω τώρα επειδή την μάλωσα :( :( :( και έφυγε στενοχωρημένη, έχω να ξανακαθαρίσω την κουζίνα γιατί με το πρώτο χέρι δεν καθάρισε καλά και έχω και τον άντρα μου σπίτι με πυρετό απο εχτές!

:evil: :evil: :evil: :evil:

,..... είναι κάτι μέρες ρε γμτ.... :?:-?

Κάνε της, τις αγκαλιές της όταν επιστρέψει και όλα θα φτιάξουν ΑΜΕΣΩΣ! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπω χαρα τι τραβηξες.... ετσι ειχα αρρωστησει εγω 2,5 μηνων κ με τρεχανε, ειχα μελανιασει, με βαλαν σε οξυγονο, φαντασου κ πριν 35 χρονια με τι μεσα δουλευαν.... τουλαχιστον ληγμενο γαλα δεν μου δωσαν!!! καλα πως το ανακαλυψες??? στο εδειξαν οι αθεοφοβοι?????

εμας να κανω τον σταυρο μου τωρα τον γεναρη αρρωστησε πρωτη φορα κ αυτο ηταν μια ιωση που την περασε ελαφρυα, αλλα μας πηρε 10 μερες να γινει καλα.

σοφια ωραιο προτζεκτ! μ'αρεσουν τα μηνυματακια σε γλυκα

λοιπον πισω στα δικα μας!

  • καθαρισα μπανιο
  • σφουγγαρισα κουζινα-σαλονι
  • εβαλα ψωμακι να γινεται
  • καθαρισα σπανακι για σπανακοπιτα

τωρα περιμενω να βρασουν τα πατζαρια κ να ξεκινησω να φτιαξω την σπανακοπιτα. αργοτερα θα βαλω το ψαρακι με τις πατατες στον φουρνο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι η ναζιάρα με το λαχανί {το ΝΙ όπως το έλεγε η Μακρυπούλια στο παρά 5 :tongue: }!!!!

Αποθεώστε με!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

παλι μου πηρες την δοξα!!! αντε κανω πισω! εγω θα ειμαι η διπλανη η μελαχροινη, ταιριαζει κ το χρωμα στα μαλλια μου!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γελάω Ειρήνη! :lol::lol::lol::lol:

Δεν κατάλαβα παιδιά... είναι κάτι αστείο???? :lol::lol:

Μήπως τελικά με ζηλεύεις που είμαι τόσο.. μα τόσο... μα τόσο.... ρε κορίτσια τι είμαι? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: χαχαχαχαχαχα


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

παλι μου πηρες την δοξα!!! αντε κανω πισω! εγω θα ειμαι η διπλανη η μελαχροινη, ταιριαζει κ το χρωμα στα μαλλια μου!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

αν δεν σου κάνει τα χατήρια Γιώτα, δώστης μια με την κοιλούμπα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα παιδιά... είναι κάτι αστείο???? :lol::lol:

Μήπως τελικά με ζηλεύεις που είμαι τόσο.. μα τόσο... μα τόσο.... ρε κορίτσια τι είμαι? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: χαχαχαχαχαχα

μπουχαχαχχαχαχαχα!!!! θα πέσω να κοπανηθώ στα γέλια και είναι ο σύζυγος δίπλα και θα μείνει κόκαλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οχι οχι, εχεις δικαιο δεν θα φτιαξουμε εμεις το κεικ...θα ειναι σε συσκευασια δωρου η σιίκονη θήκη με τα σοκολάτάκια με την συνταγή και τα λογάκια,... με μια μεγάλη κορδελιτσα...

αααα! τωρα μαλιστα το επιασε ο καμενος μου εγκεφαλος:tongue:

ωραιο ακουγεται βαλε κ φωτο φυσικα να δουμε;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εβαλα την ψαρόσουπα να γινεται,απλωσα δυο πλυντηρια εβαλα το παπλωμα νβα στραγγιξει,εκανα ενα πέρασμα στο μπάνιο και συνεχιζω.Ηθελα να βάλω τις κουρτινες του σαλονιου για πλύσιμο αλλα ο καιρός δεν βοηθάει,ελπίζωαυριο να τα καταφερω.

Ειρηνη ,τελεια μου ακούγονται τα σουτζουκάκια,παρακαλώ θελω τη μεριδα μου,ε???

Χαρα,τι ταλαιπωρια ηταν αυτη που περασατε???Ειναι λογικονα τρεμεις στη σκεψη να σου αρρωστησει ο μικρος αλλα πιστευω πως θα το ξεπερασει ευκολα ,αφου ηδη πήρε αγωγη.

Τις κυριες αν θελετε βγαλτε τις να μην τις βλεπω...Απαπα,βλεπω το μελλον μου!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπουχαχαχχαχαχαχα!!!! θα πέσω να κοπανηθώ στα γέλια και είναι ο σύζυγος δίπλα και θα μείνει κόκαλο!

Γιατί..... δεν ξέρει ο άντρας σου πως δεν είμαστε και πολυ... καλά??? :shock::confused:

Μη μου λες τέτοια τώρα, με τρομάζεις!!!! :mrgreen::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αν δεν σου κάνει τα χατήρια Γιώτα, δώστης μια με την κοιλούμπα!!

Κοιλούμπα? Ποια κοιλούμπα???

:cool::cool: εγώ δεν βλέπω τίποτα!

Βλέπεις εσύ ρε Γιώτα? :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...